15
  • Mice
    #15
    ez jó:))) ha meg elcs. a meccset és ideges vagy lecsaphatod a gépet, de a haverod még egyben lesz:)
  • SuspiciousC
    #14
    Szerintem ennek az egésznek NEM a játék része a lényeg.
  • SuspiciousC
    #13
    Szerintem ennek az egésznek a játék része a lényeg. Nem egy új játékot akartak csinálni. Hanem a technológiát kifejleszteni, ami majd esetleg jó lesz valamire később. Akár játékra is, de csak egyszer. Viszont akkor csinálhattak volna valami értelmesebbet. Mindegy, ez sem rossz.
  • Diocles
    #12
    Meg kell próbálni.
  • droland
    #11
    "Csinálják meg ilyenbe az UT-t vagy a DOOM 3-at..."

    Mutass egy nagy terepet, ahol fel lehet építeni, de ha leesel egy ház tetőről is belehalsz, a kutyát nem fogja érdekelni, te vállaltad :)

    Mondok mást: csináld meg ugyanezt, amit ők megcsináltad...utána követelhetsz...
  • dduma
    #10
    Csinálják meg ilyenbe az UT-t vagy a DOOM 3-at...
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    legalább lehet majd rendezni teniszben is olyat mint ami sakkban volt [ember vs. gép]
  • hopp
    #8
    abból kell kiindulni, hogy tizenegynéhány éve még nagyon májer játék volt a tetris meg a bomberman meg a pong, meg az a nemtommineve, valami fall van a nevébenn, amiben kis emberkével (3 sárga pixel meg 2 kék) krokodilok fejére kellett ugrálni (5 zöld pixel meg két piros).. most meg sírunk, hogy hl2-ben kevés fa marad, ha szétütsz egy asztalt... idővel bármilyen játékot lehet ilyen módon játszani vagy akár orvosokat taníthatnak műtétekre így. mindent el kell kezdeni valahol :D
  • dez
    #7
    Üzletiesen álltak hozzá, így már van is egy (potenciális) ügyfelük... :) Aztán majdcsak kitalálnak még valamit.
  • dez
    #6
    (1-2 milkóért... )
  • dez
    #5
    Így ping-pongozhatsz (már bocs, hogy ilyen póriasan írom) távol lévő ismerőssel is.
  • Chappy
    #4
    az lesz a vége...
  • SuspiciousC
    #3
    Ennek aztán tényleg nem sok értelme van. Ezt a technológiát használhatták volna valami értelmesebbre is.
  • Shogun
    #2
    én maradok a sima asztalitenisznel:)
  • Shadow_THH
    #1
    ezek itt most az öröm könnyei :)