18
  • mechorg
    #18
    Mókás lenne ha rájönnének hogy nem legális, és mindenki aki használja a képernyővédőt...
  • arty
    #17
    honnan lehet letölteni ezt a szkrinsévert? :)
  • Huvarg
    #16
    Akkor már kötél. Még olcsóbb és újrahasznosítható.
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    Én a villamosszék mellet vagyok , az olcsóbb . . meg elvileg jobban fáj :]

    De akkor se neten baszakodjanak ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    meddig tart felrakni egy free szerverre a reklámozós oldalt? aztán pl. lőhetik geocities-t .. persze azok is hamar észbekapnának , de akkor is csak ideiglenes megoldás lenne ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    nemtudom hogy pl. te hol voltál az utóbbi pár száz évben , amikor elvileg bevezettek jobb módszereket is a problémák intézésére , mint hogy odamegyünk és jól megaggresszoljuk azt akivel bajunk van .. én nem az effektivitását kérdőjelezem meg ennek a ddos-képernyőkímélőnek, hanem a mögötte álló "ideológiát" ..
    Ázsiából jön ? Akkor mért mindegyik usa-beli céget hírdet ? Mellesleg kína meglehetősen erős módszerekkel szűri a teljes netforgalmát ...

    Másrész , a megoldást ISP szinten kéne megoldani , nem a beérkező levelekek kell átengedni a spamassasin-en , hanem a kimenőket ... másrész 1 átlag júzer mondjuk ne küldhessen naponta 20 millió levelet .. és mondjuk akit elkapnak szpemmelésért , azt helyből basszák seggbe, hogy utána könnyebben viselje a karóbahúzást ..
    A kormányok már megtették az intézkedést , ott a spamtörvény .. a büntetés mértéke igaz elég alacsony, de így már az ISP-k szűrhetik és fogdoshatják megfelé a nyájas szpemmereket..
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    csak nehogy te is szerverindításra add a fejed , mert lehet hogy durván alulméretezed a "látogatószámot"
  • lamase
    #11
    ez nagyon teccik :D:D:D
  • Yeti
    #10
    nem a spamservereket támadják, hanem a spam-mel reklámozott oldalakat, hogy azoknak ne érje meg a reklámozás.
  • Yfel
    #9
    Valóban hasznos. A kormányok eleget tököltek azzal, hogy megpróbálják "megoldani" a spam problémát. Nem tudom, hogy te hol voltál az utóbbi két évben, de ha nem vetted volna észre a kormányok spam-ellenes intézkedései szart sem érnek többek között azért, mert ez a rengeteg szemét legnagyobb részt Ázsiából jön ahol a kormányokat vagy alapból nem érdekli, hogy ki spammel, vagy megfizetik őket, hogy másfelé terelődjön az érdeklődés.

    Abban viszont egyetértek, hogy ezzel a Lycos nem sokra fog menni, ugyanis a spam legnagyobb része már rég nem egyedülálló szerverekről, hanem botnetekről jön. Magyarul az ötlet nem lenne rossz csak mire kivitelezták addigra nem ér semmit.

    Y
  • Gerygrey
    #8
    Én túl enyhének találom a dolgot. Szemet szemért? Nem. Féltéglát az összes buzi spammer koponyájába!!
  • FTeR
    #7
    nem értek veled egyet. Ez nem szemet szemért... , mert egy kellemetlen (és lassan törvénytelen) dolog ellen egy teljesen legálás módon próbáltak fellépni. Más szerverek azzal szoktak dicsekedni, hogy milyen sok elérés érkezik ("Már a szerver parkot is bővítenünk kellett, annyi embert vonzott..."), hát ezek most kaptak eleget.
  • Mars
    #6
    Hát jól beégett a lycos ezzel (is)
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    hasznos ? erőszakra erőszakkal válaszolni ? már a neten is megjelentek a kőbunkósok .. megdobnak kővel mész és jól megbunkózod .. ha inkább a kormányoknak küldözgetnének leveleket , hogy a szpemmereket kapják el, ne azokat akik letöltöttek 1-2 britny számot, talán nem a szemet-szemért elvet kéne alkalmazni ..

    végülis mit várok ? csak emberek vagyunk..
  • fluga
    #4
    és nem is néz ki olyan rosszul:) hát még ha azt is hozzávesszük, hogy hasznos is
  • Pepemix
    #3
    a dc++ on addig is elerheto...
  • SinClaiR
    #2
    Hát remélem te ezután is sok spam levelet kapsz majd.
  • cSuwwi
    #1
    Hehehe. A spammerek szóltak a hacker kollégáknak, és visszavágtak. Mégis mire számítottak a készítők? :)