13
  • pepe003
    #13
    A Barátok közt, 35 perces, a két rész együtt, és közte van egy tíz perces reklám.

    röhely
  • Cat #12
    extrém eset

    (ha a hozzászólás alatti URL linkre kattintva rakod be a linket akkor kattintható lesz, nem kell kopizgatni)
  • gregor
    #11
    Sziasztok!

    A következő cikket ajánlom olvassátok el.A netfüggőségről szóll!http://index.hu/tech/jog/anya1211/
  • Farseer
    #10
    ez így korrekt hozzászólas.. maximálisan 1etértek :-)
  • deep
    #9
    Persze, hogy nem nézünk tv-t.Miért nézi az ember?Filmekért és hírekért.Melyiket nem kapod meg percenként frissítve a neten?Nekem azért van tv-m, hogy a gépem képét kilőjem rá, és ott nézek filmet:)Meg néha ugye egy kis sport, vagy Discovery.Ennyi.Erős a gyanúm, a jövőben egyre többen leszünk, akik így vélekednek.Akinek meg nincs net, az kénytelen tv-t nézni, mert tovább nem ér az agya.Egy színházba, vagy könyvtárba sohe el nem menne.Inkább "okosodik" a tv előtt a big bráner féle zsenialitásokon...
  • pemga
    #8
    Én 3 éve tiszta vagyok :). És őszintén megvallva, nem is hiányzik a tv...
  • Zsoltika 007
    #7
    Na meg az a sok karika kiírás logó. Bazz már a filmet se látni a sok szeméttől a sarkokban.
  • Zsoltika 007
    #6
    Nekem is hányingerem van a sok reklámtól. . Filmet is inkább dvd-n vagy divx-ben nézem reklám nélkül. Vagy irkálok vmelyik fórumba.
  • DW
    #5
    Én is alá tudom támasztani a statisztikát. Azóta nem nézek TV-t, hogy elindult annó a BB meg a VV...meg a sok fantasztikus valóseggsó. Viasat 3-at nézem újonnan, mert vannak jó sorozatok, a többi felejtős.
  • gz8
    #4
    Nekem másfél éve nincs tévém, és rendkívül jól érzem magam nélküle. Igaz, ebéd közben Spektrum/Discovery/Animal Planet (mikor melyik), de ennyivel le is tudom az egészet. Sokkal jobb így.
  • HUmanEmber41st
    #3
    TV sucks!!! Sok undorító reklám!!! bbooaaaa még a Discoveri, meg a hasonlók azok jók, de azokat is inkább gépen nézem meg reklám nélkül..
  • archkoven
    #2
    Én meg aztán pláne! A TV-t már évek óta csak háttérnek használom. Nagyon régen volt már, hogy "most leülök és tévezek".
  • Seaweed
    #1
    alatamasztom a statisztikat