39
a piros pepsit?
  • akyyy
    #1
    Nekem nem izlik
  • Aspyrin
    #2
  • CSOCSO
    #3
    ananaszos fanta??? nekem az se izlik... nem rossz.. de inkabb nem..
  • Bandee1987
    #4
    én a vanilla cokeot utálom nagyon...annyira nem illik össze a vanilia a kólával...
  • PResident Evil
    #5
    képet !
  • nemcsakfeel
    #6
    ez mi a fax?

    amúgy biztos nem. vagy ezt keverik borral?
  • Tufa16
    #7
    olyat már régen láttam! van még egyáltalán?
  • Taranov
    #8
    Szerintem tűrhető, de nem annyira ízlik, mint a sima Coca Cola.
  • Alien
    #9
    Én ittam már, szerintem nem rossz.
  • Shadow_THH
    #10
    vaniliás kóla már elvileg nincs mert limited edition, és amikor vége lett a reklámozásának, minden kiskereskedő megpróbált tőle áron alul megszabadulni :)
  • Kit--Kat
    #11
    ez milyen?
  • Alien
    #12
    A mi suli büfénkben még lehet kapni elvileg, kb 2 hete azt vettem asszem :) (vagy az már Cherry Coke volt? öö lehet :)
  • Alien
    #13
    Cola-Fahéj és még vmilyen ízesítésű (már nem emlékszem, rávan írva pedig, de régebben ittam )
  • Iori
    #14
    máuntengyú kód red a király
  • Unreal1942
    #15
    Ihatatlan lötty.
    Persze ez majdnem minden hasonló termékre igaz...izlés dolga.
  • Bandew
    #16
    Fahéj + gyömbér
    Szvsz egy nagy SZAR! ELnézést a kifejezésért, de amikor belekortyoltam, azt hittem elhányom magam. Mondjuk én elvből utálom a colát, csak kiváncsiságból vettem egyet.
  • Csirke4
    #17
    Ennél már csak a koffeinmentes Coca-cola light a jobb! :) Abba semmi sincs :D
  • CSOCSO
    #18
    s milyen uberszar ize van.. van a bolti nestea.. LOL. annak meg egy elbaszott ize van... nem is tudom leirni az utoizet.. ilyen keseru kocsog ize van
  • Vlala #19
    Száz százalékos narancslé rulez (de abból sem mindegyik, van amelyiken lehet érezni a vizet :-) )
  • Bercy #20
    komolyan mondom h ezek a szines kolak undoritoak. regen volt a blue(ami ugy nezett ki mint a kocsiban az ablakmoso folyadek(ja es az ize is olyan volt)). aztan most itt van a red. hat ez meg undoritobb. sztem a gyarban elbasszak a hozzavalok aranyat, es azert jonnek letre ilyen selejtes szinu lottyok. csak hat azt a nagy mennyiseget nem ontik ki hanem eladjak, mint special edition....
  • #21
    Szerintem rendkívül összeillik. (Az, hogy nálunk nem volt siker annak tudható be, hogy minden újat divat fikázni, illetve a kolbász és a szalonna sokak teljes ízigényét tökéletesen kielégíti, ahelyett, hogy nyitott lenne valami újra.)
  • Ottto
    #22
    Ezeket a barna szarkólákat én se csípem, tökszar ízük van, de ezek a fanta cuccok még el is mennek a maguk szintetikus ízesítésükkel
  • Bandew
    #23
    Ez baromság!
    Hisz én is éppen azért próbáltam ki, mert új. De egyszerűen szar és kész!
  • #24
    Nem. Egyszerűen neked nem ízlik és kész. Nekem igen.
  • Aquir
    #25
    nem érezni annyira a lényeget...
  • dikki*yysw
    #26
    :)))
  • PResident Evil
    #27
    KÉPET !!!
  • Kit--Kat
    #28
    és ilyet lehet most is venni?
  • Bandew
    #29
    Akkor igyad és egészségedre váljék! (úgysem fog)
  • iko
    #30
    pepsi holiday spice
  • akyyy
    #31
    UP
  • ThePartyFace
    #32
    ÚTÁÁÁLÓM!
  • flashX
    #33
    Én még nem.
  • Vlala #34
    egyszer ittam, de nem sok a különbség a spice és a nemspice pepsi között. Biztos az egyikben kevesebb Kata van.
    (Kata, ne értsd félre, a reklámKatára gondoltam.)
  • akyyy
    #35
    hát akor már romlotatt ihattál
  • Cujo01
    #36
    Szerintem Pepsiben a Twist a legjobb!
  • Saddalim #37
    de most öszintén, ha ilyen nagy ez a értelmetlen fórum-ban védelem, akkor ez hogyhogy él még? :D
  • Jhon Balu
    #38
    má azis van!?
  • Freeze447
    #39
    Sziasztok megtennétek nekem hogy szavasztok erre a videóra csak regelni kell ami ingyenes nagyon megköszönném!!!!!:ERRE A VIDIRE SZAVAZZATOK!!!!!!!!!!!!!!