210
És ha igen mennyit és melyik a kedvenced?
  • I.C.ram
    #50
    Naponta jellennek meg ilyen cikkek, hogy az alma rákot okoz, a sport meg roncsolja az agyat stb. Baromság.
  • I.C.ram
    #49
    Imádom az ilyen parasztvakítós, fokusz/aktív-ba illős pánikkeltést. A természet nem poénból találta ki a tejet.
  • hykao #48
    CSOCSO, te csak a vastagbetűs főcímeket olvastad? :PPPPPPPPPPPPPPPP
  • [Walaki]D`Lair
    #47
    :DSDDDDD
  • hykao #46
    #40, plusz ne csak egy dolgot ragadj ki belőle...
  • hykao #45
    neked mindegy, mer' te marha vagy, szal neked olyan, mint az anyatej! :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • hykao #44
    marha... :D
  • CSOCSO
    #43
    miert?
  • [Walaki]D`Lair
    #42
    Egy nagy faszság az egész...:DD
  • CSOCSO
    #41
    nemtom ebbol mi igaz.. az ilyen 30 eve felfedezet okossagok nem hatnak meg.. en elelmiszar ipartant tanultam.. ott azt mondtak hogy a tej nem rakosit hanem segit megelozni azt.. es az a tevhitt hogy rakosak leszunk tole.. okossag nagyon hogy mindenki ellentmond a masiknak
  • hykao #40
    Persze fenntartásokkal kell kezelni az ilyen cikkeket is, de azért sok igazság van ám benne!
  • Unreal1942
    #39
    Iszom.
  • hykao #38
    Hát azt kell, hogy mondjam, hogy ez akkor (és akkor sem minden népréteg számára...) volt így ebben a formában igaz, amikor a szegényes táplálkozás okozatai nagyobb gondot jelentettek, mint a tej és tejtermékek káros hatásai...
    Szal ma már azért nem ajánlanám senkinek (felnőttnek) a napi egy liter tej elfogyasztását...

    kukk ide olvasni...
  • Bandee1987
    #37
    Amugy a danone vajon miért nem forgalmaz itt Magyarországon tejet? Nem azért, mintha nagyon izgatna, de furcsállom. Itt vannak a sok tejföllel, joghurttal, kefirrel, turo rudival, de semmi tej...
  • Bandee1987
    #36
    jah, sry :)
  • Iori
    #35
    vagy 2 éve
  • Iori
    #34
    jo dolog ez a tej. Sok kalcium van benne, segiti a növekedést. Parmalat rulez, pedig már csődbe van a cég egy éve
  • Ron Ragm
    #33
    nem érzed át az iróniát:)
  • Aquir
    #32
    Én kemenesi tejet iszom.
    finom :)
  • Bandee1987
    #31
    Olyat nem is árulnak, amióta a gazdák tiltakoztak ellene, nem?
    Jobb is, hoy kikerült a forgalomból, nagy szar volt, felvizezett geci, maradjon csak az igazi tej.
  • Ron Ragm
    #30
    csak reggeli italt :)
  • Taranov
    #29
    Nem iszom.
  • Kori
    #28
    egyértelmű
  • rezsofiz
    #27
    Ivok tejt. Milkát.azt.
  • hykao #26
    má' az a 4% is elég, hisz nagyrésze víz...fehérjetartalma pedig 3%...
    sajnos a legtöbb tejtermék is elég zsíros...bár mostanában itthon is egyre több zsírszegény tejtermék kapható...
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    pontosan...
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    Jaaaj...olyan is van...de én a dobozosra gondoltam...
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    több az...:DD
  • hykao #22
    hát ez az...amúgy meg nem véletlenül pasztőrizálják, meg satöbbi... :)
  • Bandee1987
    #21
    Az az igazi. Nem is tom, kb. az igazi tehéntejnek 4 egész valahány százalék a zsírtartalma.
  • Bandee1987
    #20
    este sört kell inni :)
  • I.C.ram
    #19
    Nem!

    Németül van rá írva minden, és tiroli nadrágban van rajta egy figura, de lehet keverem valamivel :)

    A lényeg, hogy üveges, és zöld dombok vannak rajta asszem.
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Én olyat is ittam, amit előttem fejtek ki a tehénből...:)))
  • hykao #17
    ez igaz, de mégis egészségesebb a TEJ-nél...
  • hykao #16
    délután, este nem a legideálisabb a tejivásra (felnőtt emberekről van szó...)
  • PResident Evil
    #15
    lol topig :D

    milk yeah... én is iszom... sőt minden formában... kápúcsínó,kávé... miegyéb !
  • Bandee1987
    #14
    Én is a friss tejet imádom.
    Viszont a féltartós, tartós tejeket ki nem állhatom, olyan szar mellékízük van...feteromnak persze mind1.
    Sógorom 1 héten megiszik van 10 l tejet, ugyhogy én és a családom eléggé "tejesek" vagyunk. A többi tejtermékről: túró rudi, sajt, tejföl, stb. meg ne is beszéljünk, hisz azokat szintén nagyon imádjuk.
    Amúgy ittatok már friss tehéntejet? Azaz igazi, amit szinte előtted fejtek meg, és még nem pasztörizálták meg hasonló eljárásokat hajtottak végre...
  • sanzik
    #13
    pedig az az igazi tej
    kulonben en utalom a tejet sose iszom meg, csak ha kakonak hivjak :)

    (jonnek a hideg teli estek ugyhogy visszaszokok majd a szimekhez,kicsit hanyagoltam eddig a dolgot)
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Én is szoktam nagymamámnál ilyesmiket inni, de én nem szeretem az ízét....:)))

    amúgy mi van veles sanzik? LFS? Nascar? GPL?
  • Kit--Kat
    #11
    én azt nem szeretem, főleg amikor felforralják, jáix