11
  • Axon
    #11
    Én ingyen sört akarok!
  • shabba
    #10
    Ingyen netről kár álmodozni, aminek költsége van azt valakinek ki kell fizetni.
  • shabba
    #9
    Ez csupán az ISP díja, ha egyáltalán ennyi mert azért jellemzően 10 euro körül szokták meghúzni a minimál csomagok árát. Ehhez még hozzájön a T-DSL ár amit a telefonszolgáltónak fizetsz az ADSL használatért, 2mbps-es vonal esetén ez további 20 euro. Plusz még ehhez hozzájön a vonalas telefon alapdíja.
  • muerte2
    #8
    Abban nem értek egyet, hogy nem kell erőltetni a szélessávú hozzáférést. Minél több és nagyobb szélessávú hozzáférési lehetőség van annál olcsóbbak a gagyibb hozzáférések. Ingyenes dolgokat meg el kell felejteni, mi nem az az ország vagyunk.
    Pl: N.o.-ban lehetőséged van 2M/s-es 2Giga limites hozzáférésre 3Euroért. Ha nem akar letölteni valaki ez is jó nem? Aztán meg nehogy már az a 3Euro vágjon hanyatt!
    Általánosságban kellene lenyomni az árakat.
  • qgedeak
    #7
    Nem értem mért a szélesávot erőltetik, persze jó az ha tudsz rendesen letölteni, de abból nincs haszna a társadalomnak, a kormányoknak, az embereknek, ha egyre többen tudnak letöltögetni, + terhelni a hálózatot.
    Inkább legyen gyengébb kapcsolat, DE INGYENES!!!
    És mindenkinek!!
    Nem akarok havidijat fizetni, csak azért hogy karbantartsam a honlaponat, meg netezgessek egy kicsit.
    NETET mindenkinek!!!!!
  • Sliders
    #6
    Hát jahh nálunk egy darabig nem lesz net program. ELmész egy falu mellett szerintem a fejekre van írva hogy nem vágják még azt sem hogy Broadband :) Legalábbis úgy vettem észre. PEdig aki itt lemarad az kimarad.
  • tehen_m
    #5
    Korházon semmi haszunk nincsen, ezért nem fognak jelentősen változtatni a helyzetén.
    Már nevetni se tudok a magyar politikusokon.....
  • gregor
    #4
    A magyarokat hidegen hadja az internet:))
    Bár a projekt,nem rossz.
  • Esrohnoil
    #3
    Meg emberibb bér- ill adórendszerre.
  • GabiWong
    #2
    Itthon először, egy értelmes korházak biztosítása a magyaroknak projektre lenne szükség, na meg egy járható autóutak projektre is.
  • BlueGold
    #1
    Ezt a programot nálunk se volna rossz ötlet lemásolni.