1702
  • norbi09
    #1702
    Hi all. hol van a telefonban valami számelküldés opció, mert sehol nem találom.
  • ricsa008
    #1701
    üdv a hangjegyzeteket nem lehet valahogy átrakni számítógépre?
  • dud271
    #1700
    Sziasztok most vettem a telót és mikor fényképezni akarok akkor ijen csúnya zóldes nem valódi színű a kép. tudna valaki segíteni?
  • Bandee1987
    #1699
    Szerintem is aksi lesz a baja. Hogy megéri -e? Hát nemtom, hogy mennyi bele az aksi. Ha szeretsz zenét hallgatni, akkor talán érdemes venni valamilyen más Sony Ericsson walkman mobilt, ma már 20-30-ért kapsz egyet.
  • kriszwells
    #1698
    Helló Mindenki!

    Nem olvastam végig a topikot hogy valakinek volt-e már hasonló gondja...
    Szóval nem tudom, hogy az aksi vagy a telefon hibája-e (de inkább akksira gondolok), hogy ha a teljesen feltöltött telefonom kb egy nap után is, ha valaki rámcsörög, vagy sms-t kapok, akkor azonnal kikapcsol a telefon, és nem tudnak hívni avgy sms-t küldeni. Ha a töltőn van éppen, vagy nem rég vettem le róla, akkor nem csinálja, egyébként igen, ezért gyanakszom akksira. Valakinek volt már hasonló gondja? Vagy tippet tud adni. Megéri-e akksit venni bele, láttam használtan max 9e.-ért lehetne eladni, vagy annyiért vennék be, akkor már megéri újat venni, nem?

    Én a telefonom MSI bluetooth-al simán összekötöttem a géppel, küld fogad mindent a gépre és a gépről, a gép egerét is tudom a telefonnal irányítani, mediaplayer, plusz powerpointot, ha nem tudod kábellel összekötni, olcsón bluetooth-al megoldhatod, ezt gondolom tudod te is, de gondoltam leírom, ha mégse! nem kell vele annyit vesződni mint kébellal!
  • Pipör
    #1697
    k700-hoz nem dcu 11 es kábelt adtak hozzá?
  • Dj káka
    #1696
    üdv

    nekem is ez a problémám csak nekem t610i hez van a kábel
  • dsanya
    #1695
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni egy dologban!
    A PC-re feltelepítettem a telefonhoz tartozó szoftvert, de sajnos nem tudok
    a gép és a telefon között kapcsolatot létre hozni!
    Ez lehet azért mert nekem DSS-20-as dokkolóm van amivel a P800-as telefonom
    tökéletesen működik, de a K700i-hez gyárilag a DSS-25-ös dokkolót ajánlják?
    A két dokkoló között lehet olyan különbség, hogy ezért nem látja a PC a telefont ?
    Ha tudtok légyszi segítsetek mert a P800 és a K310i telefonom jól szinkronizálható a PC-vel
    de a K700i-vel nem jutok előbbre! Köszi Sanya
  • paja007
    #1694
    Hello!
    Az előlap leszedését korábban itt belinkelték, igaz jó egy évvel ezelőtt. Képekkel tökéletesen illusztrálva van hogy lehet szétszedni a telót.
    Javaslom lapozz vissza :)

    És szerintem az adatkábeleddel gond van, nekem 10 megás cuccokat bluetoothon tesz fel 8-10 perc alatt
  • Iceman2007
    #1693
    És az előlapot hogy szedjem le nem akarom erőltetni mert attól félek hogy eltörik vmi. thx előre is!!!!!!!!!
  • Iceman2007
    #1692
    Szerintetek az adatkábel beállítással vn baj hogy nagyon lassú vagy alapból lassú mert 541kb-ot vagy 8perc alatt tesz fel :S ?????
  • alfi22
    #1691
    Sziasztok! Van valakinek épp álapotú eladó T-Mobile-os K700i telefonja? Ha igen légyszi küldj képeket a [email protected] e-mailcímre. Előre is köszi!
  • Dj káka
    #1690
    THX
  • ZilogR
    #1689
    hí Allz! valaki dobjon némi infót arról, amiről mindenki beszél, h egy átlag user hogyan tudja frissíteni a szoftvert a kis telóján! Érdekes módon, amikor konkrétumról lenne szó, mindenki hallgat - de nyakam rá, h nem a warezolás miatt, hanem azért, mert fogalma sincs a dologról! (na, ha erre sem, akkor semmire :P )
  • stex1
    #1688
    csak addig hogy meg tudjam tisztítíani. ez előlapot szedtem le!
  • Dj káka
    #1687
    de te tod
  • Aniko13
    #1686
    Az tényleg többet tud.De a w580i már úgy a szivemhez nőtt.Most normális vagyok én,hogy ennyit rinyálok agy telcsin.
  • Dj káka
    #1685
    szerintem a k810i-t
  • Aniko13
    #1684
    Sziasztok.Az én anyumnak márciusban jár le a telcsije,de nekem vesz ki.Tanácsot kérek.Nem tom melyiket válasszam a w580i-t vagy a K810i-t.
  • Dj káka
    #1683
    darabokra szedtedszét? vagy csak az előlapot?
  • Dj káka
    #1682
    THX
  • stex1
    #1681
    de tudjuk! piszkos! én szétszedem amikor már annyira nem megy aztán megtisztigatom. valamennyit segít.
  • Dj káka
    #1680
    sziasztok!
    nem tudjátok hogy milahet a baja hogy néha nem jó a joystick?
  • repvez
    #1679
    Az mitöl lehet hogy ha valakit felhivok a telefonkönyvböl akkor a hivás után megkérdezi hogy szeretném-e elmenteni a kapcsolatot?Vagy ha olyan valaki hiv aki benne van a telefonkonyvbe és ki is irja hogy ki az,de a hivás után el akarja ujként menteni.
    Vagy van olyan hogyha felhivom anyámat akkor a hiváslistába nem az ö neve szerepel hanem egy másik csak hasonlo kezdöbetüvel?Általában az A és az Sz betünél csinálja ezt.Nagyon zavaro mert ha nem veszem fel egyböl akkor nem tudom hogy ki hivott .
    És van egy olyan gondja is a telonak hogyha 3-as jelzésig lemegy a töltésjelzö akkor hiváskor fogja magát és kikapcsol ,de vissza kapcsolás után még elmegy 1 teljes naot ugy hogy hivni is tudok vele.
    2 éves a telo,de keveset van használva még mindene eredeti.
  • Roland1985
    #1678
    Szia!

    Még enm próbáltam másik karival, de ami benne volt azt ma is használom egy Moto Z3-ban és tökéletesen mükszik...
    Vagy attól még lehet, hogy egyszerűen csak megunta ezt a karit? (mert másfél évig működött vele)

    Amugy ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy mennyi a reális ára egy ultrahangos tisztításnak, azt megköszönném, mert erősen átb*szás-szagú nekem a 8.000Ft érte Fehérváron...

    Köszi előre is!

    Szép estét mindenkinek!


    (ja és bocs, hogy csak ilyen ritkán jövök...)
  • laci 700
    #1677
    Próbáltad más SIM-kártyával is?
  • Roland1985
    #1676
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni!
    Szerintetek mi lehet a baja a K700i-mnek?
    SIM nélkül tökéletesen bekapcsol, tudok irogatni számokat, satöbbi...
    Ha teszek bele SIM-et, akkor miután beirtam a PIN-t, bejön az alap kijelző, de a szolgáltató neve helyén annyi van irva, hogy Keresés és mintha megfagyott volna...:S
    Kb. 3 percenként ki és bekapcsol ujra...
    Nem reagál semmire.
    Kérlek segítsetek! Hogyan tudnám megcsinálni?
    Ha lenne hozzá adatkábelem, azzal sikerülhet (szoftver-frissitéssel?)?
    Vagy nem szoftver gondja van, hanem lehet, hogy hardveres?(antenna???)

    Lécci ha tudtok segítsetek!

    Előre is köszi!

    Roland
  • Pheaper
    #1675
    ha jól emléxem úgy ovlt, hogy az internet cuccokhoz másold a txt-t már nem emléxem rá jól hh van :)) de ott megtudja nyitni a txt-t
  • viacess
    #1674
    szoftverfrissítéshez k700i re tudok valamit kezdeni DCU-11 es USB kabellal ??? vagy csak asztali USS-25 el lehet frissiteni ?
  • laci 700
    #1673
    txt-t lehet!
    Rakd be az egyébb mappába. nyomd meg hogy "Küldés" ott "Képüzenetként" és kész is! Nekem működik de csak txt fájloknál...
  • stex1
    #1672
    szerintem biztos nem
  • repvez
    #1671
    Az tudja valaki hogy lehetséges-e valahogy megjeleniteni a telefonon olvasható formában txt vagy doc fájlokat?Mert átküldeni áttudom a telefonba és az egyéb mappába rakja,de megnyitni nem tudom csak csatolmányként küldeni.
  • stex1
    #1670
    végül is sikerült! másik simet tettem bel(meg akartam azon nézni az egyenleget) és amikor másodszorra visszatettem az eredetit akkor már szólt és most jó! nem értem mi lehetett a lényeg a lényeg most már jó! úgyhogy ha másnak is ilyen gondja akad párszor szedje ki a sim-et azt lehet jó lesz
    azért kösz mindent csáó
  • Jake FX
    #1669
    ha végképp nem tudsz vele mit kezdeni,vidd el szervízbe egy formázásra.
    elmegy róla minden cucc de utána jó lesz
  • stex1
    #1668
    köszönöm megpróbálom
    de azt elfelejtettem leírni hogy úgykezdődőtt a egész hogy valamiért bekapcsoláskor profilt
    vált
  • laci 700
    #1667
    a telefonzár kódja alapból: 0000
    De lehet hogy 8 nulla, már nem tom:D előbb próbáld a 4 nullát!
  • stex1
    #1666
    csáó
    nekem egy nagy komoly gondom lenne. a k700i-n a profil elállítódott (már máskor is volt ilyen) és most ha lejáccom a zenét nincs hang
    telefonmálás közbe nem hallom akivel beszélek
    de ha csörgetnek ott jó a hangszoro! akkor azzal nem lehet baj! szerintem beállítási probléma lehet. de nem tudom gyárira visszaállítani mert nincs meg a telefonzár kódja. volt már valakinek ilyen gondja? mit lehetne tenni! lécci valaki mondja meg
    mert nem tudok most telefonálni
    köszi ! csáó
  • Jake FX
    #1665
    hali mindenkinek
    nekem a következő problémám lenne:
    vettem egy usb kábelt a k700-asomhoz és az istenért se találok hozzá illesztőprogramot vista-ra.
    valaki plz
  • PeeTeR
    #1664
    par jatek, remelem talaltok kozte nehany hasznalhatot is

    GAMES
    (own upload)
  • Iceman2007
    #1663
    Hali! SeTool2-t nem tudjátok honnantudok letölteni? (a googlen kívül)? Pls segítsetek.