99
www.alterego.hu
  • Prof William
    #99
    Mind felnőttünk. A hangalámondás gyerekként még poén volt (lol nézdmár Harry Potter bazdmegezik hihihi!) de felnőve legtöbb ilyen már nagyon gáz. :)

    A Vektor annyiban jobb, hogy itt tényleg feccöltek bele némi időt, hogy ne csak a bazdmegezésen röhögjünk ami miatt mind szinkronilag egész jó + sikerült belerakni jó pár azóta már szállóigévé vállt idézetet.

    De ettől függetlenül ma már nem nézném újra az egészet, max csak pár ikonikus pillanatot.
  • avensis18
    #98
    Nemrég néztem meg a trailert, és nagyon tetszett, nagyon jó volt.

    ShowBox Tutuapp Mobdro
    Utoljára szerkesztette: avensis18, 2021.08.17. 01:49:02
  • vérpocok
    #97
    Ha valami középszerű, hogy lehet fos? Ezt a kifejezést épphogy nem a közepes szinonimájaként használják. Az meg külön vicces, hogy Radics Petit hozod fel példának, akinek a szinkronparódiái 90%-ban a primitív trágár szövegek sulykolásáról szólnak. Soha nem tudtam még csak elmosolyodni sem egy Radics Petis szinkronparódián.

    Erőltetett és igénytelen az összes. Ezzel szemben a Vektornál a hangsúly a szereplők banalitásán és idiotizmusán van, és egy vicces történet keretébe van öntve, ami ráadásul még érvényes társadalomkritikát is tartalmaz. Vannak gyengébb részei a paródiának, de összességében nagyon is fogyasztható darab, amit középszerűnek semmiképp sem mondanék.
    Ráadásul a technikai rész is tökéletesen rendben van... korához képest jó a minőség, és a két srác kb. 20 különféle szereplőt szinkronizál eltérő hangokon. Radics Petinél hol van ilyen?

    Nem is értem, hogy lehet épp Radics Petit felhozni pozitív példaként a Vektorral szemben... ha szinkronparódiákat hasonlítunk össze - és a Vektor ugyebár szinkronparódia - akkor Radics Peti nívója mélyen alatta van ennek.
  • Flamer
    #96
    regen jovolt. :( mondjuk meg igy is van par jo poen / resz benne de amugy komolyan a vegen a "bakiparade" jobban bejott :D
  • hawkie22
    #95
    Én is rákerestem, mert valahol olvastam, hogy milyen rohadt jó ez a paródia, kb. 10 perc után kapcsoltam ki. Lehet, hogy öreg vagyok én már ehhez. :)
  • Dynamic
    #94
    Középszerű fos. Sosem értettem mit esznek rajta. Ennél egy random Radics Peti videó is viccesebb.
  • Flamer
    #93
    elozo heten megtalaltam egy regi vinyon a filmet, hetvegen megis probaltam nezni, de mar nem olyan poenos mint regen vot. :(
  • ZilogR
    #92
    sztem vajúdás, de mind1
    van benne néhány XD tényleg, legjobban a "lyuk a falon" jelenet van elkapva sztem. Kultikus szövegek!
  • defdani
    #91
    lengyel balázs öltönyeit szabók, készítették,
    bár azok a filmben nem jelennek meg,
    hanem a szekrényben vannak,
    mármint az öltönyök,
    nem a szabók,
    mészáros balázs saját maga öltöztette,
    minden reggel.

    az éjszakéba nyúló felvételek közbeni ebédeket és vacsorákat készítette: lengyel balázs
    eközben semmit nem csinált: mészáros balázs

    "De van itt egy pár kérdés! Morphológus hogy lehet fehér ha te fehér vagy!? Hahaha!"

    "Nem lehetett volna mégis csak rendes életet~ blblblblöe Bunkó!"

    "Csá trigonometria!
    Bajúdás!? Faszért nem hallok semmit..."

    IKSZDÉ rohadt jó!!!
  • Lazarus
    #90
    +one

    SZEVASZ!!!
  • Lazarus
    #89
    A régi címűk beszart, tudja valaki honnan lehetne most beszerezni?
  • Benevolens
    #88
    Imádom azt a leplezetlen kicsinyességet, amilyenek a karakterek :)

    "Ööhh! A vért ne rám köpd ki!"
    "Az, hogy nekem nem hoztál sütit, egy bunkó, tirpák dolog"
    "Ez a roncs a hajóm. Régi darab, de ha nem tetszik, eltakarodhatsz"

    -Fáj?
    -Közöd
    -Kretén...



    A "tapír" kb. azt jelenti, hogy "te tapló" nem? Hisz " annak a gyereknek pedig senki sem tudja a nevét..."

  • sylvanor
    #87
    A türelem tornaterem.
    XD
  • M0rph3u5
    #86
    ez se rossz:
    Matrix XP
    a film direkt linkje:
    http://www.uni-duesseldorf.de/~ricke/matrix_xp/mxp_engl_l.zip
  • mczolly
    #85
    Nagyon köszi már töltöm is...:D
  • Bokafix2
    #84
    Innen le kell hogy jöjjék:
    http://alterego.tmp.hu/vektor.avi

  • mczolly
    #83
    valamiért nem tudom letölteni a filmet, pedig egy barátomnál láttam és kurvajó!!!
  • Frosty01
    #82
    veszettjó az sicher :D
  • DöflingR
    #81
    Jajj ez baromi jó paródia! Haverokkal szakadtunk a röhögéstől:D
  • JetiRulez
    #80
    De később mégis kiderül, hogy Tapírnak hívják. Vagy az csak rá lett aggatva később?

    "Itt esszük ezt a tehénszart bádogedényből. Érted, bádogedényből."
  • tizenkilencke
    #79
    Nem mindegy, hogy túrókúra, vagy kúrótúra!

    Ez a hajóm, de ha nem tetszik, eltakarodhatsz! :DDD
    ....a csapat többi tagja: Kombájn, és Rotációs Kapa. Annak a gyereknek meg senki sem tudja a nevét... XD
  • mike0013
    #78
    innen le tudod szedni
  • Renthalion
    #77
    Már láttam az ajánlót, és nagyon bejött, de nem tudom,hol található a teljes film. Lécci segítsetek!
  • Reyes
    #76
    Az Orákulumnál:
    - Jártál rendszeresen iskolába, Neon?
    - Öhöm...
    - És? Milyyen volt? Tanultál külföldiül?
    - Nem. Mér' az hogy van?
    - Tudod mit jelent, az a felirat, ott, az ajtó felett?
    - Mit?
    - Hát éppen ez az, én sem tudom... Szerintem azt, hogy konyhaajtó latinul, vagy mondjuk kijárat a konyhából, út a szobába, lyuk a falon.

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Legnagyobb rész:)

    Mofológus, és Neon verekednek:
    - Azt álmodtam, hogy tudok táncolni.
    - Mutasd meg!
    ...
    - Ez itt egy táncterem. Nem valami extra, de most megteszi. És van benne egy elég jó CD lejátszó, a táncodat megnzzük és pontozzuk egy 10 pontos skálán, sőt, én magam leszek a tácpartnered! Zavar??? [Neon bólogat] Nem számít. Kezdjük!
    ...
    [Elkezdenek "táncolni"]
    ...
    - JUJJ... Ez a tánc...egy kicsit agresszív...de nekem...tetszik!
    ...
    ["Táncolnak" tovább]
    ...
    - Már megint elment a kép! Javítassuk meg ezt! Csinálj valamit Kombájn!

    Ez meg a másik:DDDDDDDD Meg amikor megrúgja Morfológus: "Hmm...Hasba rúgtalak!":DDDDD

    Mondjuk majdnem az egész filmet be lehetne idézni...

    Legjobb a Vektor:)
  • Prof William
    #75
    - Hosszú... furcsa bőrkabátot és napszemüveget viselek... még éjjel is.
    - Ja látom.


    Persze hallani is kell azokat a hangok... Zseniálisa egytől eggyig. :)


    Csapó 1.

    - Jé... cickány!
    - Mit mondtál Neon?
    - Csak ott volt egy cickány.
    - És mevolt sütve?
    - Nem mert olyan szőrös volt meg minden.
    - És ha ,megpiszkálnánk egy bottal?
    - Jó ötlet de már elszaladt.
    - Na msot már elég...

    Csapó 2

    - Blőeeee!
    - No de Amper!
    - Bo... bocs Morfológus.
    - Fú korog a gyomrom...
    - Mit mondtál Neon?
    - Semmi csak korgott a gyomrom.ű
    - A süti nem volt elég?
    - De csak kicsit száraz volt és égett volt a vége.
    - És a hejedben befognám Neon!
    - Na most már elég.


    Csapó 3

    - Húú Dezsvú!
    - Mit mondtál Neon?
    - Csak úgy tűnt mintha kétszer jöttünk volna be az ajtón.
    - Miért jöttünk volna be kétszer? ű
    - Hát mert biztos elszőre nem sikerült.
    - A kutya meg a mája!
    - Mi a baj?
    - A dezsavű hiba a vektorban! Ilyenkor mind nagyon megíjedünk és kiugrunk az ablakon!

  • Lyan Kyj
    #74
    hm, nagyon jól össze vannak mosva a filmek, de a karakterek hangjai nem annyira illenek a személyiséghez. Kicsit erőltetettnek érzem így a vektor után, főleg, h sok résznél próbálták utánozni a vektorbeli hangokat. Azért 1x érdemes megnézni:)
  • JetiRulez
    #73
    Új szinkronparódiát találtam egy fórumozó jóvoltából (Alterego fórum), a címe pedíg Turmix és innen lehet letölteni: http://turmix2005.uw.hu/ .
  • Prof William
    #72
    Hát mert kicsi a bors de kurvaszar az íze! :)

    Mert ő egy nagyon ravasz, inteligens ember. Szerencsére te egyáltalán nem hasonlítasz rá Neon...
  • JetiRulez
    #71
    Van itt egy kérdés, amit már az Alterego fórumban is feltettem. Ha Linóleum látja a jövőt (és ad sütit :D), miért nem látja a lottószámokat?
  • JetiRulez
    #70
    UP!
  • JetiRulez
    #69
    Gyertek! Aki tud, lépjen be a myVIP-es ,,Vektor klub"-ba. Sztárok és tehetségkutatók, nameg VaJúdás-ok kíméljenek.
  • JetiRulez
    #68
    Morfológus: Annyira utálom ezt az embert, hogy arra nincsen megfelelő szó, sem több szóból álló kifejezés.
    Neon: Miért?
    Morfológus: Mert még egyet sem találtam ki. Bár múltkor eszembejutott egy jó. Elmondanám, mert fasza, egyenesen király, csak szerintem félsz, hogy hogy hangzik.
    Neon: Miért?
    Morfológus: Honnan tudjam, hogy miért félsz? Különben egyre kevésbé tudom pontosan miről is beszélünk fiam, de sebaj.
  • Flamer
    #67
    És mivel nagyobbak és erősebbek vagyunk és van susogó bőrkabátunk ezért leszarjuk mindezt. <- ez a király
  • JetiRulez
    #66
    ,,Ez egy forgalmas utca és valahányszor erre járok az emberek valamilyen érthetetlen oknál fogva mindíg a forgalommal ellenkező irányba haladnak. Hogy miért van ez? Mert az emberek hihetetlenül hülyék. Szinte már annyira, mint egy közlekedési rendőr. De mi tudjuk, hogy mi haladunk a jó irányba. És mivel nagyobbak és erősebbek vagyunk és van susogó bőrkabátunk ezért leszarjuk mindezt."

    Ez az emberi butaság teljes betetőzése.XD
  • Flamer
    #65
    nkm az teccik a legjobban mikor a piros ruhás nő elmegy, és azelőtt mondja hogy ojan hüjék az emberek mint ez a közrendőr. és akkor lenyom egy szöveget :P
  • JetiRulez
    #64
    Helló!
    Annyira jó ez a fil. Még csak kb 1 éve ismerem, de már vagy 50szer megnéztem. És ahogyan idézitek ezt a sok ökörséget, valahogy sokkal jobban hangzik. XD
    Neon: Jééé! Cickány.
    Kombájn: CICKÁNY?
    Trigonometria: Mit mondtál Neon?
    Neon: Csak azt, hogy ott egy cickány.
    Trigonometria:Az meg mi?
    VaJúdás: ÉS???...Meg volt sütve???
    Neon: Nem hiszem, mert olyan szőrös volt, meg minden.
    Trigonometria: És ha megpiszkálnánk egy bottal?
    Neon: Jó ötlet, de már elment.
    Morfológus: Mostmár elég legyen!
    -------------------------
    Amper: ,,Böfögés"
    Morfológus: Na de Amper!
    Amper: Bocs Morfológus.
    Neon:Fú, korog a gyomrom.
    Kombájn: KI BÜFÖGÖTT?
    VaJúdás: Mivan? A süti nem volt elég?
    Neon: De, csak kicsit száraz volt meg égett volt a széle.
    Trigonometria: Én a helyedben befognám Neon.
    Neon: Jólvan na! Csak úgy mondtam.
    Morfológus: Mostmár elég!
    -------------------------
    Neon: Hú, dezsavű.
    Kombájn: MIVAN?
    Trigonometria: Mit mondtál Neon?
    Neon: Olyan dezsavű érzésem van.
    Trigonometria: Mi történt?
    VaJúdás: Na mivan?
    Neon: Az előbb úgy tűnt, mintha kétszer jöttünk volna be az ajtón.
    Trigonometria: Mért jöttünk volna be kétszer?
    Neon: Biztos elsőre nem sikerült.
    Morfológus: A kutya, meg a mája!
    Neon: Mi az?
    Trigonometria: A dezsavű hiba a Vektorban. Ilyenkor mind megijedünk és kiugrunk az ablakon.
    Kombájn: AZANNYA!
    ,,Az ügynökök elvágják a telefonkábelt.: RECCS"
    Morfológus: HEJHÓ!

    Összeszarom magam a röhögéstől! XD
  • akyyy
    #63
    most néztme és nagoyn ot van, vannak még iylenek másfilmekkel ?:D ami ugyanilyne szinvonalú?:D
  • quack
    #62
    jaja rohadjo az is benne :D meg az h ha ma lattad a Matrixot "normalisan" akkor meg az is pluszt ad :D
  • Prof William
    #61
    Persze ahogy mondkák az is nagyon nagyon poén! Azt nem lehet visszaadni!
  • quack
    #60
    a sztárokat már egész kiskoruktol fogva felkészítik a hírnév adta nehézségekre. A csecsemőkbe pírszinget raknak, bőrüket barnulásra, szemüket TV nézésre kényszerítik. A TV műsorokat visszafejlesztésre programozzák. Az első első 10 évben ilyen ólcsó SZÁJENSZ FIKSÖN filmeket kell nézniük. Ócska, mosógépnek tűnő robotokkal, melyek bénán nyúlkálnak...az éjszakában. És aztán jöhötnek a horrorfilmek: fekete kábelek közt folyó fekete takonnyal, és persze a rózsaszínben világító kisbabákkal.

    ezen behaltam XD