456
Rainbow Six 4 - a swat 4 gyilkos :)
  • akyyy
    #456
    Kedvencem a negyedik pálya, ahol kiír egy ötletet, mit lehet csinálni!!!
  • istvan65
    #455
    amikor elindítom a játékot bejön egy fekete képernyő de a hang az hallatszik csak a kép nem jön be pedig a gépemen futnia kéne normálisan
    valami ötlet hogy hogy lehet megcsinálni!!
  • crony01
    #454
    Sziasztok! Tud vki működő cd key-t a R6 Lockdown-hoz....?? Honnan lehet szedni hozzá key-t...??
  • TaPeti
    #453
    Hello!

    Amúgy ha a Rainbow Six: Lockdown van meg Pc-n akkor abban van mesterlövész mer én trainingen is lőttem vele és az indítóképernyőn is az van!Na ennyi!
  • Prince23
    #452
    Sztem pedig nagy játék. Nem értem a sok negatív kritikákat.
    Van fegyver dögivel, annyit kapsz, h eszed megáll.. mi kell még?
    Nekem ez jobban be jött mint a Swat.

    Ui:
    Ja és már új időket járunk: r6 VEGAS T A R O L ! ! ! :DD
  • Zsolesz0721
    #451
    milyen program kell a multihoz?
  • mooo
    #450
    nem
  • Zsolesz0721
    #449
    hi!segitsetek már lécci
  • Zsolesz0721
    #448
    szerintetek megéri letölteni?
  • Zsolesz0721
    #447
    sziasztok! lehet multiba nyomni?
  • Gfreiter
    #446
    A punk Buster egy cheater-ellenes progi, vagyis hogy multizás közben ne lehessen csalni, kiszűri a cheatereket. Nemtom a telepítésnél mi köze van a dologhoz, mindenesetre kapcsold be a punkbustert, ha találsz valahol ilyen lehetőséget.
  • donidarko
    #445
    hali. valaki tudna segiteni? nem tudom feltelepiteni a játékot, mert valami PUNKBUSTER-nél kidob a telepitésből! valaki kérem segitsen. köszi
  • Fox44
    #444
    Hello!
    Jatszik meg valaki multiba a Rainbow Six Lockdown-nal?
  • Gfreiter
    #443
    Nahát most sokkal nagyobb probléma állt elő. Találtam a neten egy serialt, amire nem is írta ki, hogy hibás, hanem elkezdte, hogy "Checking Disk", majd egy jó idő múlva kiírta, hogy a disc és a serial nem matchel. Töröltem a gamet, felraktam újra, és most már folyamatosan a Checking Disc jön elő, ha elindítom a játékot, és módom sincs arra, hogy új serialt adjak. Any tipp?
  • Gfreiter
    #442
    Halihó!
    Ismét felraktam a játékot. Megtaláltam a serialt az egyik fájlban, de ha megadom, azt mondja, hogy wrong, pedig korábban is ugyanezt a kódot adtam meg. nincs valakinek véletlenül egy működő serialja?
  • Gfreiter
    #441
    Esetleg egy külföldi fórumon :)
  • Gfreiter
    #440
    Nekem sajnos még azt sem sikerült itt elérnem, hogy legyen hangja a játéknak...
  • Zsocca
    #439
    Hello!Ugyan régen írtatok, én csak most kezdtem játszania játékkal, és egy kicsit elakadtam.:(
    A Scotland university nevű pályáról nem tudok kijutni. Követtem a kis kék xet, aztán semmi sem törpénik.Csomószor kezdtem újra, de nem megy.Segítsen vki lesszives.
    Köszi
  • MANOWAR
    #438
    hali mindenkinek!
    Egy kis info kellene arról ,hogy lehet csatlakozni szerverekhez (eredeti key)mert látom az all seeng eye nem támogatja a játékot,illetve hol találok valami magyar linket ahol netán magyar szerverekről vannak hírek ha egyáltalán van ilyen előre is köszi Üdv: Mano
  • ZS90
    #437
    LOOOOOOOOL!!!

    megoldódott, köcsög zone alarm felugró ablaka miatt álltmeg a game.... damn, és ennyit szopni ez miatt...
  • ZS90
    #436
    Hi all!

    kéne egy kis segítség! letöltöttem wanadooról a deviance féle "biztonági másolat" verziót, bemásoltam a fáljt amit kell és nem működik. Elindul a játék és egy pillantra ad is vmi zene féleséget(gondolom a menü zenéje), de fekete képernyő az egész, és a monitor bal fölső és jobb alsó sarkában meg jelenik a winfosos egér ha odahúzom, jó lenne ha menne mert kidpbtam érte egy 250 ft-os( hűűű de nagy összeg) sms-t és bosszant a dolog hogyaz Istennek se akar elindulni.
    Configom: ASUS P5ND2-SLI Nforce4 Intel Editon, P4 630 3ghz/800/2M HT, 2X 512 A-DATA 533 (dual channelbe), Gigabyte GF6600GT 128M pcie+zalman vf700cu, Creative Audigy 2ZS ,Chifi 360W
    ez egy elég jó kis config úgyhogy nem hiszem hogy ezzel lenne a baj de azért ide írtam, driverek a legfrissebbek

    Előre is köszi!
  • Gfreiter
    #435
    Köszi! És az audigy3 is jó?
  • Gabor_(HSF)
    #434
    audigy4
  • Gfreiter
    #433
    Akkor melyiket vegyem? Konkrátumot kell mondanom, mert azok ott nagyjából össze-vissza kavarnak, meg "áraznak", ha nem mondok konkrétumot.
  • Gabor_(HSF)
    #432
    audigy jobb meg újabb,az 5.1-es kb 5 éves és legalább 1 éve már kapni se lehet
  • Gfreiter
    #431
    Akkor add meg pls ennek az SB_live5.1-nek a paramétereit (vagy az audigy2 jobb?)...
  • Gabor_(HSF)
    #430
    14? lol annyiért már audigy4 et is vehetsz!!!
    Hát azt tanácsolnám akkor keres valami más beszállitót..
    Nekem sb_live5.1 volt és van is évek óta,audigy2-öm már 3 éve,audigy4 meg lassan fél éve van...
    7.1 live-t nem ismerem az nem volt,de az elődje az tuti jó..
    bármelyik jó döntés lehet,de ezt neked kell kitalálnod...
  • mikiking
    #429
    elakadtam ott, hogy basziba vagyok , 2 rendőrt megtaláltam , sehol nincs semmi , leszedtem mindenkit , a tetőn voltam , voolt ott egy étterem , de nem lehet sehova menni, please help mimd 4 amsterdam a pálya neve
  • Gfreiter
    #428
    Nekem ezt az SB Live-ot 14ezer+áfáért ajánlgatják... Meg állítólag nem bír ki fél évnél többet, illetve egy fórumban olvastam, hogy egyéb problémák is vannak vele. Tököm már az egészbe... Akkor most mit vegyek?
  • mikiking
    #427
    md 4 amsterdam a pálya neve
  • mikiking
    #426
    elakadtam ott, hogy basziba vagyok , 2 rendőrt megtaláltam , sehol nincs semmi , leszedtem mindenkit , a tetőn voltam , voolt ott egy étterem , de nem lehet sehova menni, please help mi
  • mikiking
    #425
    ez a lockdown?
  • Gfreiter
    #424
    Na, kértem bele SB 7.1.et :) Úgy már csak műxeni fog
  • Gfreiter
    #423
    Kicsit többet azért rááldoznék. De ezt be lehet tenni az alaplapi mellé, vagy hogy van? Nem teljesen értem. Egyébként soha nem volt ilyen gondom, hogy nincs, vagy szar a hang. Na mindegy.
  • Gabor_(HSF)
    #422
    Hát amit korábban leírtam,pl egy sb_Live7.1 (ennél kisebbet már nem árulnak)
    ez kb 5-6ezer be kerül,de ez is attól függ mennyit szánsz rá,mert amit itt emlitek az a minimum...
  • Gfreiter
    #421
    Ok, akkor mit javasolsz, mit tegyek? Épp a szerelőknél van a gépen, akik összerakták. Mit mondjak nekik?
  • Gabor_(HSF)
    #420
    Értelek én... én sem a vite kedvéért írtam le,csak adtam egyszerű javaslatot arra,mi a legegyszerübb megoldás a próblémádra..
    A másik dolog pedig,akinek még nem volt igazán jó hangkártyája,az a külömbséget sem ismerheti,főleg játékon belül,ahól ugye nem az az érdekes,hogyan szól az aláfestés,hanem hogyan hallod az enemyt...
    De hát nem vitát akarok ebből kiváltani,csak a tapasztalatom osztottam meg...
  • Gfreiter
    #419
    Nem kész gépet vásároltam a Tescoban, hanem összerakattam. Annyit mondtam az ismerősömnek, hogy mindenből a legjobbat, pénz nem számít (persze a tápból sikerült valami szart beletennie). Szerintem ez bizonyos fokú igényesség, de nem szállok veled vitába ilyen magasröptű társalgás keretén belül. Egyébként nekem minden hang tisztán és gyönyörűen szólt, tehát soha semmi recsegés, meg zaj, ahogy leírtad. Nem vagyok hardware buzi, csak játszom a gépen, semmi más, úgyhogy nem vagyok professzora a chip- és kábelhegyeknek, mert a pinát sokkal jobban szeretem (ellenben néhány monitorfejűvel).
  • Gabor_(HSF)
    #418
    Szóval akkor alaplapi....tehát amit korábban leírtam,ahóz tartom magam,de ezt neked kell eldöntened,hogy "sings" táborába érzed magad tartozni,azaz az egyszerű felhasználók,vagy pedig az igényes gamerek közé..de mint írtad kész gépet vásárolsz(tál) ezekszerint útobbiról esetedben sem beszélhetünk....
  • Gfreiter
    #417
    Amúgy asszem valami Realtek vagy mi van benne... bár nem bizti, hogy az a hangkártya, lemaradtam már a témában :)