131
  • Kicsicsimbuk
    #131
    Sziasztok! Need for Speed Underground2 az egyik kedvenc játékom. Jó pár éve játszom vele. Előzőleg mikor telepítettem gépre nem volt semmi problémám a játékkal. Azóta gépet töröltem, gépet cseréltem. Mostanság gondolkodtam rajta, hogy újra játszom vele. A telepítés simán ment, a játék is megy. Csak van egy kis problémám... Ha szeretném használni a nitrót akkor a játék megáll, kilép. Erre nem tudtok nekem valami gyógyírt adni?
  • plck
    #130
    Hali.Valaki tudna segíteni abban hogy a 100%-os mentést hova kell berakni?
    Eéőre is nagyon köszi
    Üdv:Plck
  • ATi0021
    #129
    A wide body kit azért van nálad is lezárva, mert csak végig futottál a játékon. Ugyanis, különleges felnit, matricát, wide body kit stb az utcán kihívható ellenfelek legyőzése után járt volna. Vagyis, ha megfelelő számú az utcán kóborló versenyzőt kihívsz és legyőzöl akkor kapni fogsz egy SMS-s, hogy mi vált elérhetővé, és egy csillaggal jelölt eseményen megszerezheted azt.

    A 100%-hoz meg a garázsban megtudod nézni melyik versenyek hiányoznak és utólag teljesítheted őket.
  • kisradai
    #128
    Sziasztok!
    Neten szeretnék játszani.Hogykell neten játszani?Vannak szerverek esetleg?
    Köszi!
  • csabinho7
    #127
    csőrikének igaza van !!! ugyan igy van nekem is csak nekem a game progress 68% és én is levertem Calebet-t a parts 100 % és nincs semmi tovább meg a boltokban le van zárva még valami. tudom h csőrike régen irta az üzenetet de én ujra feltetem és végig vitem és ezt nem értem :SS
  • #126
    Game Progress 78% és Calebet levertem ez hogy lehet?
    100% parts unlock összes shop meg van de a wide body kits az zárva van miért?
    telefon üzenetek meg minek vannak, főleg a srácé?
  • no93
    #125
    Csá!
    Felinstálltam a játékot be crackeltem, el akarom indítani és fekete képernyő lesz utána 5 mp után kilép a windowsba mi lehet a baj?
    Segítsetek légyszi !!!
    Írjatok ide : [email protected]
    Nagyon sürgős
    Köszi!
  • EOBalázs
    #124
    Én nem tok semmit, de nekem nem segít valaki ?
  • Balazs15
    #123
    hi all
    most akarom megvenni a játékot (internetes többjátékos mod miatt) eddig másoltba volt meg..azt szeretném kérdezni hogy mivel már igen régi játék hogy van-e még server??és ha van akkor hány...??
  • EOBalázs
    #122
    Mikor lehet végre tuningolni ?!Egy csomó versenyt megnyertem és nem tudok!
  • zsozsizsá
    #121
    Sziasztok!
    A dragnél mit kell csinálni mer nem vágom:S
    Ha valaki eltudná mondani az jó lenne előre is köszi!!
  • Zsolesz0721
    #120
    sziasztok! lehet multizni ?
  • dj márkó
    #119
    A zene címe ez:snoop dogg ft the doors - riders on the storm
  • dylen18
    #118
    kinek van meg a telepítőkódja az nfs u2-nek
    akinek meg van az küldje elere a címre:[email protected]
  • underground2
    #117
    Valaki tud segíteni? Mert, hogy amikor netre szeretnék felmenni játszani, meg van a felhasználó nevem és a jelszavam, eredeti a játék, és csaklakozáskor mindig azt írja ki hogy nem eredeti a cd kulcs! Valaki meg mondaná nekem, hogy ilyenkor mit tegyek?
  • Hellokaka
    #116
    Hgy kell az u2-be zenét tenni?
    Segítsetek
  • Teflon Mike
    #115
    Nekem nincs problémám! :D nekem csak kérdésem van nah az lenne hogy amikor elindul a gém és a menüben lévő musicnak mi a címe? valaki meg tudja mondadni?
  • Jacket01
    #114
    Sziasztok.
    Megtudjátok mondani hogy a garázsból az autókat, hogy lehet és hol lehet eladni ha már nem kell?
    köszi
  • NEOreg3
    #113
    inkább helyesen írni tanultál volna meg:|
  • markleonard
    #112
    sokat játszotam vele
  • markleonard
    #111
    jojáték
  • rokka
    #110
    most má mindegy
  • qrtc
    #109
    király!!!!
  • rokka
    #108
    Magya rúl van meg
  • NEOreg3
    #107
    anti-aliasing-ot vagy light trails-t kapcsold ki a grafika beállításoknál
  • rokka
    #106
    hello
    Az a gondom hogy amikor belépek a játékba mindig vonalak,pontok jönnek elő és aképisvilloog ettől nem tudok játszani. Légyszi segítsetek hogy tudnám megcsináni a játékot? egyébként ez probléma a fifa 2006-nál is. De régebben minden jó volt.
  • Shadow041
    #105
    azt tudom de miért nem tudok balra kanyarodni amikor nyomom a nitrot
    a kocsi végsebességét akarom megnézni h meddig bírja
  • NEOreg3
    #104
    nitrot csak egyenes szakaszon használj, sose működött rendesen oylankor a navigálás...
  • Shadow041
    #103
    hi
    nagy problémám van nem tudok balra kanyarodni mikor nyomom a nitrot
    jobbra kanyarodni tudok rendesen csak balra nem
    nem tudjátok mi lehet a probléma, esetleg mmit kell beállítani?
  • joci1414
    #102
    Nem tud vki egy linket ahonnan leszethetném a underground2-őt vagy az egyes cd is elég?Please írjatok egy linket!Előre is thx.
  • piludoki
    #101
    ja és amit még elfelejtettem,mindenpályán az utolsójelzett verseny előtt meg kell keresni az összes dugi versenyt,és akkor tuti nyit pályát persze csak akkor ha kellőképpen fel van tunningolva a verdátok. Na páááá......
  • piludoki
    #100
  • piludoki
    #99
    Na üdv,mindenkinek.Itt egy tipp az NFSU2-höz,hogy lehet zsinórba végig vinni ahányszor akarjátok.az első 4 pályáig csak 1 verdával kell nyomulni,egy kicsit nehezebb nyerni de megéri,azt kell agyon tunningolni,mindennel+uniquecuccokkal és fotózni agyba -főbe. mikor már elértetek az utcsó pályáig COAL_HARBOR WEST" akkor már lehet több verda is,és minden verdát egy formán kell tunningolni. hát durván ennyi lenne, jó játékot mindenkinek.csőősztök.
  • piludoki
    #98
    de rendes tőled,hogy megpóbáltál segíteni kössz
  • piludoki
    #97
    csőő. piludoki vok. az már meg volt . azóta már 5ször próbáltam újra de uazt csinálja. már nincs kihivható verda és rejtett verseny sem. és nem nyitja meg coal-harbor westet. mi a ráák lehet vele? eddig jó volt már csek heccből játszanék vele .tudod rekord téma hogy ki tudja gyosabban végigvinni
  • NEOreg3
    #96
    menj outrunokat és addig nyerd őket egyfolytában amíg nem kapsz unique cuccot a kocsidra
  • piludoki
    #95
  • piludoki
    #94
    csőőősztök. én már vagy 15-ször végig vittem,de most 80% -ál el akadtam már végig jártam az egész várost az összes zegzugot de nincs több verseny.És az utolsó pályát nem tudom megnyitni Coal-halbor west-et. tudnátok segíteni? Mert így, még nem jártam ja és már 4 verdám van. Lehet az a baj?
  • Lloyd Banks
    #93
    Sziasztok!
    Én nem rég kezdtem el játszani a Need For Speed Underground 2-vel és elakadtam!:(
    Szóval:a 3.-ik szinten tartok 29%-nál és nem ad pályákat.De már lassan 3 hete azzal szarakodom és foggalmam sincs,hogy mit kell csinálnom:(
    De ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném!Előre is köszönöm!ÖRÖK HÁLÁM!:)
  • Lloyd Banks
    #92
    Sziasztok!