66
ferike
  • akyyy
    #66
    :(:(:(http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1101762189

    ez miért van szemétdombon? miért nincs a gumiba?
  • REALista
    #65
  • akyyy
    #64
    talánmert ferike a topik és azt hiszi hogy Gyurcsány Ferike.... közbe meg nem...:)
  • knightbali
    #63
    Ki a faszt érdekel????
  • Cziglán András
    #62
    ma kosuth téren 20000lesznek
  • Cziglán András
    #61
    gyurcsánynak megvanak számlálva a napjai
  • Shadow_THH
    #60
    király :D lesz min röhögnünk :DDD
  • Vlala #59
    na neee... kultusz lett ebből is? Lefotózom már a szomszéd macskáját, megvágom a filmet úgy, hogy alányomom a másik szomszéd kutyájának a hangját, és kiadom a netre, hogy megszállta egy kutya...
  • Shadow_THH
    #58
    :DDDDD
    rakd inkáb ide: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1101762189
    ez az igazi Ferike fórum az sg-n :P itt jobban is értékelik majd ! :)
  • Lacc
    #57
  • jerome
    #56
    Szarvasember
  • Kandurex
    #55
    Folyt itt: Exöszájzbúk
  • datango
    #54
    ugye?
  • Kandurex
    #53
    Te is vágod a témát.
  • Kandurex
    #52
    Te is vágod a témát.
  • datango
    #51
    :) match van benne valami :D
  • Panzermeyer
    #50
    Na látom te se konyítasz itt néhány dologhoz. Ezzel a két kulcsszóval, csak két korábbi sztárt idéztem. Ha nem lenne világos miről is beszélek:
    1, Sándor: "Árpi jómunkásember"
    2, mikor Polgárjenőt mutatták a tévében, hogy mekkora sztár lett, akkor azt nyilatkozta, hogy hát ő tényleg sztár "...nem csak Magyarországon, hanem még a Dunántúlon is!"
  • Match
    #49
    dunántúl nem magyarország?
  • Panzermeyer
    #48
    Kedves Alien (aki 4 csillagos VIP)!

    Most nagyon sok jómunkásembert sértettél halálra nem csak Magyarországon, hanem a még a Dunántúlon is! Te lettél volna a megtestesült gonosz, a szarvasembérék, és a vulkánok következő áldozata, ha a 70-es szintű főmágus Julika néni, és a fehérvári szent montenbájk nem mentik meg a világot.
  • Shadow_THH
    #47
    van rendes topicja/fanclubja ferikének gyertek át :)
  • Punker
    #46
    2 hét a Ronald Reagen elmegyógyintézetben (tudjátok ahol régimódian gyógyítanak és nem lenne vele semmi probléma)
  • Alien
    #45
    Én nem is értem, hogy mit foglalkoznak ennyit ezzel a hülyegyerekkel, a naplóban már megint lesz róla. Ha legalább rendesen játszaná, akkor még talán...de így.....na midnegy, no comment.
  • Kandurex
    #44
    Vagy ó - aránin :p, mondjuk akkor már kemény dolog lenne
  • Kandurex
    #43
    Azért ez üt mindent!
  • Shadow_THH
    #42
    nem figyelsz eléggé, 2szer is lángba borult a szoba felvétel közben!
    Meg ugye a ördög se hülye ám! Hát ha kidurrogtatja a képcsöveket, akkor hogy tudtuk volna megnézni ahogy megszálja Fearikét! Vazze ez hót logikus!
  • Prof William
    #41
    Tegnap néztem a Stigmatát. Hát nemtom, Ha Ferike produkált volna valami hasonlót akkor én biza elhittem volna neki.
    De mekkora poén lett volna már, ha leülünk úgy nézni, hogy mekkora egy ökörség aztán Ferike latin nyelven kezd beszélni, majd élő adás közben felemelkedik+lángbaborul a szoba.
  • Shadow_THH
    #40
    én nem tudom, de már beszereztem elővigyázatosságból egy montenbálykot fehérvárról!!! Erősen gondolkodom, hogy mostantól merjek-e felvenni Pumát v Devergót, mert ha akkor meggyullad rajtam (mint ferikén) az nagyon nagy szívás!


    rokucimug, inujásááááá
  • Prof William
    #39
    Vajon véget ért a rémálom?

    Vagy a megtestesült gonosz csak az újabb alkalomra vár hogy világunkra törjön?

    Én biztos vagyok benne hogy a démon még visszatés, de ezútal már csak egy Palystaion 2-től megy ki!

    As naz krimbatul! Inujásáááá!
  • Shadow_THH
    #38
    csak azért nem nyitott dimenziókaput, mert Fearike addigra már le tudta küzdeni a démont a szent fehérvári montenbályk segítségével! És ha figyeltél volna hallhattad volna, ahogy Dr Julikanéni mondja: "azér mer nem köll neki a fény" !!!
  • Prof William
    #37
    Amúgy érdekes volt hogy Julika ördögűzőnéni is azt mondta hogy nem érzékrlt démont.
    DE akkor meg minek űzte?
    (Csak megjegyzem hogy valamilyen szinten hiszek az ezoterikus dolgokban DE ILYEN SZÁNALMAS MARHASÁGOKBAN NEM!)

    Én azt néztem volna meg amikor Julika néni dimenziókaput nyit. Mekkora királyság lett volna már. AZ RTL klubb stábját meg felfalják a dimenizókapuból kiözönlő démonok. (Lett volna egy jó mozzanat a sztoriban.)
  • pacso
    #36
    Boccsessz elbasztam vmit. most már le lehet tölteni a videót


    Ferike videjó
  • BADE
    #35
    tud valaki dobni egy működő linket a letöltéshez?
  • Shadow_THH
    #34
    szerintem ha lesz fánkklub akkor nyiss inkább uj topicot neki, mert akkor legalább néhányan megnézik :D
    igy több emberhez juthat el a természetfeletti misztikumokkal átszőtt megmagyarázhatatlan rejtély!
  • pacso
    #33
    a fánkklub király ötlet
  • pacso
    #32
    Szalacsinak lejárt az ideje, mert itt van ferike!!!!

    ferike.srv.hu letölthető a szar, de viszonylag kicsit nézhető minőségű videjó :)innen tölthető le a videjó
  • Shadow_THH
    #31
    fear-ike vazze, most már tudom, hogy az inkvizíció miért nem járhatott sikerrel! Akkor még nem volt montenbályk fehérváron!!!
  • Shadow_THH
    #30
    én meg ijen szarvasembert! és?
  • Shadow_THH
    #29
    azt hiszem megvan az új szalacsi... fánklub valaki? :)
  • Panzermeyer
    #28
    Hát én is megnéztem ezt a nagyon nagy ördögmegszállást, meg kiűzést. Bakker, most nem tudom, hogy halálra röhögjem magam, vagy fellógassam ezt a sok majmot. Nagyon fölidegesítettem magam ezen hülyegyereken/hülyecsaládon meg az ördögűző nénin. Asszem vulkánokat látok...
  • Vlala #27
    nah így lesz valakiből sztár, hogy csinál egy orbitális baromságot, és kimegy hozzá a tévé.
    Az ilyen hisztis kölköknek két csörgős pofon és egy kényszerzubbony, a gumiszobában (na nem az sg-sben) az szállja meg, ami akarja.

    Prof William: azért szívesen szorosra állítanám az első kónuszt a montin... hátha fejre esik, és kimegy belőle a maradék gonosz is :-)