22
  • Tetsuo
    #22
    Hozzáteszem hogy a cikk elég béna..
  • Laci73
    #21
    :)
  • Cat #20
    http://index.hu/tech/uzlet/microfree112/
  • Wilddog
    #19
    Egyesült Államoktól minden keletre van.
  • Robox
    #18
    hmm miket ki nem találnak méghogy nem lesz jogi következménye! de spicli az leszel!
  • NEXUS6
    #17
    Hát az lehet, viszont én mégis egyet értek vele;)
  • Tetsuo
    #16
    A hozzászólásod szemantikailag & grammatikailag elég gyatra..
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    a cikk csillagos 0-ás. ellentmondásba van a tényekkel, ill. néhol önmagával . .a címe pedig mintha a blikkből szalasztották volna.
  • whitehawk
    #14
    mint a BSA internetes feljelentő lapja....
  • Güzüke
    #13
    És mi van, ha Office-t is találnak a delikvens gépén, meg még egy rakás MS-os szoftvert?
    És azt is közlik majd a kedves tulajjal, hogy ha az ingyen kicserélt szoftvert frissíteni akarja majd Longhornra, akkor az már nem lesz ingyenes?
    Nekem is van olyan ismerősöm, aki azért használ pl. kalóz NAV-ot, mert amikor meghallotta, hogy évente rá kell áldoznia csak erre 10-15eHUF-ot, azonnal kalózpéldányért kiáltott.
  • janos666 #12
    Ehe: (UK customers only).
    Vagyis mi nem kapunk. Pedig a cikk aztmonta: kleleteurópa...
  • BlackRose
    #11
    The Microsoft Product Identification team are available to help you identify whether your Microsoft software is genuine (UK customers only).

    We recommend you use Registered Post to send us your product and its supporting documentation via mail:

    Microsoft Product ID Team
    PO Box 4925
    Earley
    RG6 1XG

  • janos666 #10
    Nem is a nagyszülő most a lényeg hanem a bolt adatai, mert nem tartom valószínűnek hogy utánnanéznek tényleg van-e PC bolt Jászkarajenő, Sztalka út 45/b cím alatt. Vagy magyarországra küldenek-e egyáltalán ilyen csrerecuccost...
  • mireez
    #9
    én nagyszüleim címére rendeltem SP2 CD-t:D
  • janos666 #8
    És ha csinálok egy hamis blokkot és egy fiktív nevet írok a bolt adataihoz és egy nagyszülőmhoz küldetem ki az ingyenes eredeti példányt (azért mert nála még gép sincs...) akkor mennyi a valószínűsége hogy nem ellenőrzik hogy létezik-e a bolt amit megadtam és méginkább mennyi a valószínűsége hogy kapok is egy eredeti korongot, eredeti CD-key-el?
    Vagy inkább ne játszak ilyesmivel?
  • galocza
    #7
    akkor adhatnál nekem (EL! 8) egy angol osr2t...
  • Wilddog
    #6
    Azt hittem minden példányt cserélnek... akkor továbbra is féltve örzöm a Windows All-In-One DVDmet (szinte az összes Window$ verzió rajta van). :)
  • h4x0r
    #5
    de jo, hogy nem vagyok szgepforgalmazo :-)
  • BlackRose
    #4
    Ez rendben is van, a vásárló nem hibás ha eladnak neki komplett gépet kalózmásolattal, viszont az eladó azt hiszem ráb...tt :)
  • BlackHawks
    #3
    Úristen, úristan, csak fel ne adjanak :))
  • Jimmyke
    #2
    Mi az hogy...
  • Macc
    #1
    reszkessetek boltosok... a microsoft beerosit...