245
Csak ami VALÓBAN megvan BENNED!
  • _Vegeta_
    #85
    Ki donti el h mi a jo es mi a rossz ? Akarunk kicsit filozofalni ? :P

    Jo tulajdonsagom h nagy az akaraterom es kitarto vagyok, nem dohanyzom kábszert se probaltam.
  • nemcsakfeel
    #84
    nagyon unatkozol?
    speregess utcát, tisztítsd a környezetedet, segítsél a hajléktalanoknak, szedjél szemetet, építs autópályát, locsod a növényeket, lapátolj havat, építsél köztemplomot, ápolj fogyatékosokat, tedd magad hasznossá!

    jó tulajdonságom hogy minenki hülyeségét elviselem.
  • FtranX
    #83
    most gondolkodtam, de nem tudtam rájönni, hogy mik lehetnek a jó tulajdonságaim.
    (anyám szerint olyan nincs. :))
  • CB SNIPER #82
    detto :D
  • ThePartyFace
    #81
    Nemtom, de valaki igazan megmondhatná már:)
  • mikike
    #80
    mert érdeklődő természetű vagyok
  • sz4bolcs
    #79
    Miért vagy kiváncsi mások jó tulajdonságaira? :D
  • cSuwwi
    #78
    pontosan.
  • mikike
    #77
    lehetne visszatérni az eredeti témához?
  • Hangianix
    #76
    Ah, okes. Azt hittem a Pasztor ur megszolitast azert kapta, mert fenylo szellemevel (tisztelendo) atyaskodik az alacsonyabb rangu/rendu nyaj felett.
  • Kata
    #75
    Minden igyekezetem azon lesz! :)
  • Kata
    #74
    hm. Én nem a nicknevére gondoltam, mivel egyikünk sem azt írta.
  • Hangianix
    #73
    O kicsivel irja, lasd: Válasz 'mikike' üzenetére
  • Hangianix
    #72
    Remelem ezt a kovetkezo topicjaban nem fogod ennyire titkolni. :D
  • Kata
    #71
    Ja, és a nevemet meg nagy kezdőbetűvel írom, akár csak Ön. :)
  • Kata
    #70
    Nálam valószínűleg okosabb, úgyhogy én felnézek rá. :D
  • Kata
    #69
    Nem kell utólag magyarázkodni Pásztor úr. Csak sebességbe kell tenni az agyat, mielőtt elindítjuk a szánkat. :)
    Mellesleg, kisasszony, nem asszonyság...
  • Hangianix
    #68
    "bár ha már csak 1 ember is okosabb nálam, az egész nem sokat ér"

    Erdekes azert ez a "ha mar csak". Valljuk be, nyilt titok, hogy van Mikikenel okosabb ember (meg no is :p ) a foldon... :D
  • mikike
    #67
    azt hittem észreveszed a mondatban a "paródiát" renner asszonyság
  • Kata
    #66
    Pásztor úr! Gondolkodjon, hisz' maga okos! :)
  • Kata
    #65
    Nem tudom kitől idézed, de ebben nincs paradoxon. Pont jó az állítás, hiszen az illető maga is általánosít. :)
  • mikike
    #64
    "ej itt mindenki általánosít"
    furcsa paradoxon
  • Rózsalány
    #63
    így már 1et értek! :))))
  • Kata
    #62
    #60
  • Kata
    #61
    Nem vagyok kompetens a témában, bocsi. :D
  • Kata
    #60
    Akkor kiegészítem annyival, hogy "tisztelet a kivételnek". De sajnos a többségre igaz.
  • Hangianix
    #59
    Ahelyett, hogy mindenki itt spammel, inkabb Evil Twinnek segitenetek az Éjjeli Pillangók topicban.
  • Kata
    #58
    Amúgy tökre örülnék, ha mindenki - még a kissé éretlen gondolkodású tizenévesek is - le tudnák vetkőzni az emberkedést itt a fórumon, és nem egymás fikázásából állna minden. Sehol nem láttam még olyat, hogy ha valami vita alakult ki, a másik belátta volna, hogy tévedett. Olyat sem láttam, hogy ha valaki valamiben nem biztos, akkor azt kijelentés és állítás helyett kérdezné. Olyat sem láttam sokat, hogy egy témáról kedélyes csevegés folyt volna, anélkül, hogy egymás fikázásába torkollt volna a dolog. És még sorolhatnám. Egy kicsit fárasztó tud lenni, hogy az interneten mindenkinek akkora arca van, hogy nincs az a sávszélesség, amin átmenne. Eleinte zavart, az is pl. hogy engem mindenki fikázhat magas lóról, de ha én visszaszólok, egyből beképzelt pitsa leszek. De most már csak üdén mosolygok az ilyen dolgokon, és csak legyintek: ja... net...
  • Hangianix
    #57
    Itt mindenki okos, de az csak addig er valamit amig nem okosabb valaki! xD
  • Hangianix
    #56
    Ja igen, meg elneveztelek Genyounak is. :D
  • Rózsalány
    #55
    ez azért egy kicsit durva általánosítás:))) vannak azért jó arcok!:)))
  • Loál János #54
    Étem, szal általánosícc. :C
    Szerintem csak ront a helyzeten, de hát Te tudod.

    Mellesleg hol van disgust? Hiányolom a topikokból.
  • Kata
    #53
    Simán. Itt az a trendi. :) Ha valaki egyéniség itt, azt lefikázzák úton-útfélen. Annyit meg nem ér meg egy anoním internetes fórum. :) Itt mindenki okos, mindenki nagy ember, mindenki jobban tud a másiknál, mindenki nagyobb ember a másiknál. Próbálok paródiát állítani ennek a viselkedésnek, hátha hosszútávon észreveszik, és lesz foganatja. :)
  • Loál János #52
    Képes vagy levetni az igazi egyéniségedet egy fórum (javarészt) arctalan közössége miatt? Ez nem jó.
  • Kata
    #51
    Á, csak átvettem az itteni szokásokat. :) Alkalmazkodok, tehát vagyok. :)
  • Kata
    #50
    fél pontnak beszámítjuk ;)
  • Loál János #49
    Sry, az #57 pont elég volt. :C
  • Loál János #48
    Genyou én vagyok, saziálé!
  • Kata
    #47
    Pedig utána érdekes fejlemények és fordulatok vannak, akár egy orosz drámában. :)
  • Hangianix
    #46
    2002-ben holtversenyben megnyertem a leggenyabb SG-s forumozo cimet, az szamit? :D