4
  • BlackRose
    #4
    Sajnos az igazság ott van, hogy az Iráki háború egyik fő feladata, az USA fegyverzetének, stratégiájának stb. tesztelése, vagyis az amcsik most mindent megfigyelnek (mi jó, mi rosz, mi lehet jobb, hogyan lehet jobb...) és megkezdődik a meglevő rendszerek továbbfejlesztése, és sok új rendszer kifejlesztése, ez ugyanúgy mint a Vietnámi háború után is megduplázza, sőt megsokszorosítja a hadászati fejlesztéseket, ehhez Bushnak (ha akármennyire is gyűlölöm) semmi vagy nagyon kevés köze van. Az USA minden szempontból a felmérések alapján tovább szokott fejleszteni, és ez így a hadakozási rendszerekre is érvényes, sőt lehet még jobban. Persze nem szabad megfeletkezni Putin-ról sem aki persze nem ismeri el az Orosz birodalom megszünését és már a napokban demonstrálta, hogy a játéknak közel sincs vége (különben nem vagyok Oroszpárti, sőt nem szeretem őket egy picit sem, de ettől még próbálom reálissan nézni a világot, az Orosz birodalom pedig megmaradt, és most csak idő kérdése mikor jön fel - sajnos) és persze ezt az USA nem fogja válasz nélkül hagyni, ezéert el tudok képzelni egy ujabb fegyverkezési versenyt, a Konzervatívok erősödése az USA-ban ezt elfogja fogadni és rővidlátóan belegabalyodva a Nemzeti bolond dumába gyorsan áldozatokat hoz a hadászati rendszerek hyperszónikus fejlődésenek fellendítésére... és akkor hát mindég mondtam, hogy őrültek vezetik a világot, akinek bizonyítékra lenne szüksége, az gondoljon bele, józan eszü emberek képessek e többtízezer többmegatonnás nukleáris fegyvert legyártani amikor tíz is tökéletessen elég az önmegsemisítésre... és mindegy, hogy melyik oldalt figyeljük, mert mindkettő ugyanazt csinálta...
  • Cat #3
    kiváncsi vagyok ha bush veszit, és nem ilyen irdatlan nagyságu lenne az amerikai katonai költségvetés akkor látnának e piacot a katonai fejlesztésekben...
  • Tetsuo
    #2
    Nna, beba*ott!
  • antijedi
    #1
    és a skynet tudatraébredt... :PPP