173
játék a \'63-as J.F.Kennedy meggyilkolásáról...érdekes megközelítésben...
  • hykao #13
    Totál félreértitek a koncepciót!
    Az valóban kissé erőltetett duma, hogy JFK iránti tiszteletből...viszont az teljesen elfogadható, hogy egyfajta bizonyítási eljárást hajtatnak végre a játékossal: ha 100%-osra teljesíti valaki, akkor nem tett mást, mint bebizonyította, hogy alaptalanok azok az állítások, hogy nem lehetett egyetlen ember a gyilkos. - amennyiben tényleg tökéletesen lemodelleztek nagyjából mindent...
  • antijedi
    #12
    hm,e gész jónak tünik, crack vajon lessz hozzá? ez alapján nem egy nagy cucc lehet feltörni
  • hykao #11
    jól érted.
    amúgy nekem iszonyatosnak tűnik a gépigény, és nincs FSAA, legalábbis sehogy sem sikerült aktiválnom...
  • Hentes Bill #10
    aki ezt a "játékot" kitalálta, az biztos nem normális. pénz keresni ebből, pfff
  • Serpa
    #9
    jól értem, hogy csak 9700 -hez vagy 5700 hez (valamint azokhoz hasonlóakhoz) ajánlják a HIRES patchet ?
    DX9 es kártyához.
  • FREAK
    #8
    nem mindegy, miért csinálták? a lényeg, hogy megcsinálták, és nincs benne sokkal több mocsok, mint egy sima FPS-ben, ahol 6000 embert végzel ki elég változatos módszerekkel... ez legalább IGAZI történelem
  • hykao #7
    INNEN tölthető le, és 10 dollár ellenében rendelkezésünkre áll a teljes játék, addig azonban csak a demó érhető el.
  • hykao #6
    Az installer összesen 12 mega, most töltöm hozzá a szintén 12 megás Hi-Res Patch-et, kíváncsi leszek, ezzel milyenek lesznek ezzel a textúrák.
  • nick név
    #5
    ja egy kicsit randa, nekem elsöre olyan mafia grafika jut eszembe erről gyengébb minöségben
  • BBird
    #4
    Azért azt nehezen hiszem, hogy nem a pénzért csinálják, vagy ilyesmi. Persze... JFK tiszteletére... Biztos örülne neki! :-D
    Magyar aradi kivégzős játékot nem csinál valaki? Ezzel tisztelegve... pff!
  • Botond #3
    gusztustalan bazzeg
  • hykao #2
    a modellek amúgy egész jónak tűnnek, csak kissé kevés a tereptárgy, és alacsony felbontásúak a textúrák, valamint olyan 16bites színmélységűnek tűnik...
  • hykao #1
    az SG cikkje a játékról

    Vélemények?
    Sztem érdekes, és mindenképp újszerű dolog...