173
játék a \'63-as J.F.Kennedy meggyilkolásáról...érdekes megközelítésben...
  • antijedi
    #53
    és? a zsidoknak vagy muzulmánoknak semmi problémája nem lenne vele...,a zsidok mia napig azt tartják hogy jézus csak egy bünöző volt, erről ennyit..., kurvára birom az iylen műfelháborodás stilusu dolgokat...
    amugy igazatokvan, sokkal jobb lenne ha mindent cenzuráznának semi nem jöhetne ki a dörmögö dömötör-ön kivül...
  • Whir
    #52
    amúgy kiadni egy játékot, ami összesen egy darab, fix-helyzetből elkövetett sniperkodásból áll... hát ügyes.
    és jó kis sajtóvisszhangot (ingyen-reklámot) kapott... a HL2 mellett mostanában csak ez a játék számított hírnek a mainstream médiában. ügyes, nagyon ügyes.
  • Cat #51
    izléstelen ez az egész játék
    az igazgató védekezése meg szánalmas, nyilvánvaló hogy nem bizonyítási okból csináltak egy JÁTÉKOT belőle - ha a téveszmék eloszlatása lett volna a céljuk, kiadnak egy ismeretterjesztő CDt, amire összegyüjtenek minden korabeli anyagot (videófelvételek, fényképek, tanuk beszámolói, ujságcikkek, kormányjelentések stb.)

    Ez az egész a pénzről szól, és gondolom nagyon bejön nekik :(
    szomorú

    (ja, és visszautasítom, hogy egy történelmi személy megölésén felháborodás amerikanizmus lenne - ugyanigy felháborodnék a svéd külügyminiszter, Anna Lind megkéselésének feldolgozásán)
  • formatuq
    #50
    lol
  • ScaN
    #49
    "Az igazgató elmondása szerint a játék bebizonyítja, hogy egy magányos elkövető gyilkolta meg az elnököt, és nem volt semmiféle összeesküvés."



    Pff.. hat igen, ez aztan sokmindent bebizonyit..

    Alig varom a fejlesztok kovetkezo "szimulaciojat", minimum egy Charles Whitmannel a foszerepben. Legalabb ennyit ott is lehetne bizonyitani. Loalz.
  • Esrohnoil
    #48
    hykao-nak igaza volt... még mindig nem látjátok mi a lényeg.
    Jézus esetében nem volt kétséges ki és miért követte el a dolgot.
  • Sephi
    #47
    Ekkora baromsagot en meg eletemben nem halottam!!!!!

    Eskuszom en teljesenfel vagyok haborodva!!! Mekkora baromsag!!!

    Holnap , holnaputan ezek kepesek olyan jatekot kiadni ahol Jezust kell vegig korbacsolni es majd a karesztre fesziteni?!?!?

    FASZOM KIVAN EKKORA BUNKOKKAL!!!!!!
  • hykao #46
    Ehh, menjél inkább aludni má'... :))
    Hogy jön ez ide?

    Én arról beszéltem, hogy a témával való viccelődést nemkívánatosnak találom...é'ted?
  • Esrohnoil
    #45
    "Értsd már meg, hogy itt nem történelem ismertetésről, hanem sokkal inkább egy összeesküvés elmélet szertefoszlatására irányuló kisérletről van szó!"
    Tul. képp. te sem ítélted el.
  • hykao #44
    Ne rosszmájúskodjál ennyire! Ez mégse a gumi... :)
  • Esrohnoil
    #43
    Vagy legyen egy Jimmy Reloaded?
  • Esrohnoil
    #42
    Bush Reloaded mikor fog megjelenni?
    Már nagyon várom.
  • antijedi
    #41
    jah, 2.vh-ért kinek kéne tejelni? a neonáciknak? elvégre az ő őseiket ebrudalták ki a hatalomból... :DDDDD
  • hykao #40
    Hát szép lenne, ha már a történelmi eseményekről is jogokat kéne szerezni... :)
    Szal nem kellett semmilyen jogokat szerezniük...
  • BBird
    #39
    "begyűrűzött amerikanizmus"??? Amerika hol van? Ha nem a szomszédban, mit érdekeljen engem? :-D Van elég gond itt is. ;-)
  • BBird
    #38
    Az is más volt, amikor a homokos szerzetest vágtam lapáttal arcon a Postal 2-ben... :-))) Az megérdemelte. De az sem egy valós történet, valós személy, stb.
    Nem érint érzékenyen a Kennedy téma, csak a tv műsorokból láttam a felvételeket, meg a nyomozásokat, stb. És tényleg van benne valami érdekes, hogy átélni virtuálisan azt, amit nem lehet... mert már a múlt. Mégis valahogy nehezebben tudom elfogadni, mint a szándékosan szórakoztatásra fejlesztett tömeghenteket pl.
    Bár az még mindig jobban kiborított, amikor pár németjuhászt kellett leszedni a Mohaa-ban. Azokat jobban szeretem, mint az embereket. :-)
    Najó, téma lezárva, mert felesleges vitaműsort kreáltam. Ez van, ezt szeressétek!
    Már csupán azt nem értem, hogy tudtak jogokat szerezni ehhez a családtól!? Vagy itt is a pénz engedett? Mert azt kötve hiszem, hogy bárki is örülne, ha vmelyik családtagját változatosabbnál változatosabb módokon ki lehetne iktatni játékokban, főleg ha már elhunyt.
    Ígérem befejeztem! :-))
  • hykao #37
    Értsd már meg, hogy itt nem történelem ismertetésről, hanem sokkal inkább egy összeesküvés elmélet szertefoszlatására irányuló kisérletről van szó!
    Másrészt mesélje már el nekem valaki, hogy mi a lószarért érinti olyan érzékenyen ez a Kennedy téma? Ez is része a begyűrűzött amerikanizmusnak, vagy mi? :)

    Ok, a Doom-ot meg a hasonló csacskaságokat hagyjuk, de mellesleg a többi történelmen alapuló stratégiai vagy éppen hent játékok érdekes módon nem váltanak ki ekkora felháborodást, pedig ott egész tömegeket mészárlunk le, lángszórótól a tankig, elefántoktól a kardig, dárdáig...a gyilkoló eszközök széles arzenálját alkalmazva játszva újra a történelmet...
  • antijedi
    #36
    hogy ez történelem meg hasonlo tényleg csak reklám szöveg, me ga tiszteles is, de attól még maga a game érdekes szvsz... és nem azért mert jó rajta csámcsogni, hanem mert jó "ujra átálni" ilyen oylan formában, erre ugye példa bármelyik történelmi game is..., és ált egyik se azért készült hogy történelmet oktasson..., ez is ugyanaz a kategória csak kcisit más témából..., ennyi...
  • BBird
    #35
    Mondom, nekem mind1. De ha történelmet akarnék tanulni, nem így tenném. Van arra sok szép könyv és szerencsére fogható a sok reality show mellett spektrum, national, disco, stb stb. :-)
    Nem lázadok, megértem hogy kell ilyen is, de nekem ne azzal jöjjön a "kolléga", hogy bezzeg a tömeghent Doom-ban... Azért ég és föld. :-)
    Meg persze nézőpont kérdése, hiszen ez csak játék. Annak gond csak, aki később símaszkban beszalad az "isibe" Ak-val durrogtatni. :-) Bár ez is egy másik történet.
  • BBird
    #34
    És ebben én spec nem azt látom, hogy Kennedy tiszteletére csinálták, meg azért, mert nagy rajongói voltak... pénzpénzpénz. A gusztustalan dolgokon tudunk csámcsogni a leginkább. És ezt tudták, és megcsinálták. Kíváncsi lennék a Kennedy család véleményére, már akik még élnek, mert eléggé "átok" ül a famílián. :-)
  • antijedi
    #33
    és tényleg az lenne..., nem értem mit kell iyleneken problémázni..., van akinke bejön van akinek nem, ennyi, akinek nem teccik ne jáccon vele...,
    az arados gameert meg pl a románok meg az osztrákok tuti rajonganának :DD
  • hykao #32
    #13 ...az aradi eseményeket senki nem vitatja...
  • BBird
    #31
    Igen, tisztában vagyok vele, hogy itt csak egy híres személyiseget kell lepuffantani, s nem egy kitalált szörnyet, vagy katonákat, stb... Tényleg nincs különbség!
    Ezrek siratták, erre most virtuálisan is átélhetjük. Mert ha jól értelmeztem, mi lehetünk a gyilkosok, vagy mi!?
    Különösebben nem érdekel, nem akarom megfejteni, hogy melyik a betegesebb: a játékos, vagy a játék fejlesztője. De azért szerintem akkor is van különbség egy történelmi esemény és egy kitalált világ között.
    Nem voltam JFK rajongó, de a Discoveryn nem egyszer foglalkoztak a témával, és nem igazán értem, hogy miért kell ezt egy szórakoztató iparba tenni?
    Az is tény, hogy egyedi a játék, de akkor rengeteg ilyen művet csinálhatnánk, mondom... csináljunk olyat, hogy kivégezhetünk pár régi történelmi személyiséget, Aradon. Milyen hú de király lenne! Legalább nem több ezer katonát lőnénk le, csak néhány emberkét. Ez a jó buli! :-))
  • Serpa
    #30
    a fullban végig kell csinálni azt, ami akkor történt ? (vagyis amit feltételeznek)
  • antijedi
    #29
    hát demoként az, amugy akár még értelme is lehetne :DD
  • Serpa
    #28
    tré ?!
    :)
  • antijedi
    #27
    nforce forumon sincs még hir crackről..., kár mert ez igy elég tré demoként :/
  • hykao #26
    1.55-kor kezdődik, szal tuti nem fogom megvárni..
  • hykao #25
    meg, de szerintem bealszom...
  • Serpa
    #24
    majd megírod, ha megnézed ?
  • hykao #23
    jóvan, olvasd el a további hozzászólásokat is... :)
  • hykao #22
    Amúgy nem oly drága a játék - 10$~2000Ft - még ki is fizetném, ha képes lennék rá online...de sajna nincs bankkártyám, mer' pár éve beszippantotta az autómata, amikor lázasan próbáltam rájönni az elfeledett pin kódra... :)
  • joe69
    #21
    egy jatekot ne keverjunk ossze a valosaggal, ha te ebben valamit megcsinalsz 100%-ra, az az egadta egy vilagon semmit sem bizonyit(es ilyen program sohasem lesz)
  • hykao #20
    nem tom, mer' csak a végét kaptam el...
    a rövidhírek közt volt...asszem éjjel még megismétlik, ha nem alszom el, meglesem, bár kétlem, hogy bármi érdemleges információhoz is jutnék...
  • Serpa
    #19
    mit mondtak ?
  • hykao #18
    Amúgy a mai Fókuszban is szó volt a játékról...
  • hykao #17
    ja, ezt kihagytam a #13-ból, hogy természetesen, ahogy ők gondolják...illetve nyilván azon is múlik a dolog, hogy mennyire közelít a valósághoz a modellezés...
  • antijedi
    #16
    nem
    ez a demo , ezé kéne egy crack hozzá :(
  • Serpa
    #15
    ti tudtok mást is csinálni, a célzáson túl a 6. emeleten ?
  • antijedi
    #14
    jah bár az a gáz hogy iylen szempontobol ugy van leprogramozva hogy azt bizonyitja be ahogy ők gondolják igy valójában semmit nem bizonyit be... :(((
    szal ez a bizonyitás is elég kamu szagu kissé...