173
játék a \'63-as J.F.Kennedy meggyilkolásáról...érdekes megközelítésben...
  • hykao #133
    nálam ugyanez van
  • antijedi
    #132
    szvsz nem rossz csak nekem a replay után ha tovább akarok menni kifagy, másnál is csinálja?
  • davos80
    #131
    Letöltöttem a teljest, volt hozzá pár kép
    erős idegzetűeknek!
  • Since
    #130
    elég lol játék és ezért elkérnek pénzt :) beszarás :)
  • hykao #129
    No ha valakinek kell még a fullra peccselő fájlocska, akkor: KATT IDE ...má' meguntam a levelezgetést (kb. a 18. után...)
  • antijedi
    #128
    oks, hálám örökké kergetni fog, csak aztán gyorsan fussál :))
  • hykao #127
    olvasva, válaszolva.
  • antijedi
    #126
    énis küldtem :)
  • Since
    #125
    Küldtem privit olvasd el...
  • tomsolo
    #124
    a link jó csak eddig élt :D
  • hykao #123
    Akit érdekel a full, dobjon egy privit.
  • HJ
    #122
    valami nem stimmel a linkkel!
  • tomsolo
    #121
    ;D
  • HJ
    #120
    kis türelem...
  • tomsolo
    #119
    Pass: grassyknoll
  • #118
    Azt nem tudnátok megmondani, hogy hogyan lehetne kipróbálni fullban a játékot? Sajnos nem áll módomban átutalni a pénzt. :(
  • Sephi
    #117
    Persze persze :DDD

    Marha nagy zavarban erzem magam mit ne mondjak :DDD
  • hykao #116
    Ezt hívják a zavarban lévő ember kényszeredett, erőltetett röhögésének...tudod, amikor túl nagy...oktalanul...
  • Sephi
    #115
    HAhahahahahahah :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • antijedi
    #114
    :DDDD
    és ott apont :PP
  • hykao #113
    Na ez után a hozzászólás után kicsit hiteltelennek tűnik amikor kioktatsz másokat (akár pisiseket is...), szal én nem a te másik topikban tanúsított stílusodban (bár több okom lenne rá...), de azt mondom: ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...
  • Sephi
    #112
    Most lehet kicsit off... de olyan jatek nem lesz ahol a Dr. Uwe Boll-t kell leloni? Mert azt kerem mar bisztosan tamogatnam.
  • Serpa
    #111
    törés nincs még ?
  • Serpa
    #110
    tegnap a tvben, mutatták ahogy az agyába megy a golyó.
    vagyis mutatták belülről a fejét.
  • BBird
    #109
    Mert ha ez tényleg így van, akkor ennek az effektnek mi köze a bebizonyításhoz, hogy ez összesküvés-e vagy sem!? :-)
  • BBird
    #108
    Inkább azt mondjátok meg, hogy tényleg keresztülmegy a golyó a testén úgy, hogy mindent mutat? A belső szerveket, stb? :-)
  • AnuluWork #107
    Ja. Végre egy demokratáról nem csak a párt nov.2-i szopása miatt beszélnek ...

    Amúgy hányszor lőttem le Manfred Von Richthofent a Dynamix Red Baron című produkciójában úgy 10 (?) éve? Ez sem több annál! Itt nem többszázezer ember halála között volt egy virtuális shot, ami kiontotta Jürgen Buchard életét, hanem egy volt a kevés igazán híres shot közül, ami után holtan maradt egy elnök.

    Ez olyan, mint amikor filmen megcsinálták Lincoln megölését, Patton megölését, stb. Nem hinném, hogy a gyilkost játszó színészek bármi féle lelkiismeretfurdalást éreztek volna azért, hogy "megölték" Lincolnt vagy Kennedyt. Ráadásul itt egy előre beprogramozott valamire lősz, egy virtuális valamiben.
  • Glpetyus
    #106
    RTL=rettekklub
    (én is itt tanultam :P)
  • hykao #105
    gondolom RTL Klubra gondolt...
  • Csuhai G
    #104
    Milyen retekklub?
  • antijedi
    #103
    ott a pont :)
    engem is csak ez a "ballisztikai elemzés"-es dologok miatt érdekel :)
  • Factor_007
    #102
    A nagy vita után elmondom én is a véleményemet: Nem érdekel. Ez csak egy jelentéktelen vitakeltő dolog a világaban, amire holnap már nem is fognak emélekzni az emberek. Ennyi.

    [utólag hozzátenném, hogy én ugyanolyan hidegvérrel lőném szét a fejét Kennedynek, mint bárki másét(virtuálisan!!!!). Nem ismertem, nem is tudom sajnálni, akrámilyen bunkón is hangzik]
  • antijedi
    #101
    jah az nekem is jóljönne :)
  • Bandee1987
    #100
    Mer kéne...
  • Bandee1987
    #99
    Krekk még nincs hozzá?
  • BBird
    #98
    gondolom megy majd ez fókuszban is, vagy valami, nem? :-) Mert a híradóról lecsusztam...
  • Pontius #97
    TV2!!!!!!!!!
  • Glpetyus
    #96
    Hű,de szagattot a retekklubbos faszi gépén :F
  • Glpetyus
    #95
    Ja,pl.ÉN :)
  • BBird
    #94
    De abban a háborúban nem név szerint említik...
    de mondom, nekem mind1. Lőjjük a népet, atomot nekik! Hülye mind! :-D