177
Jack Slate visszatér
  • gesa
    #17
    Én letöltöttem, kipróbáltam, de semmi. Valami fake cucc lehet és a NOD32 szerint egy trójait hordoz magában.
  • drop
    #16
    van hozá crack nem tudom miért nem teszik fel
    [makrók]it van
  • mucsácsó
    #15
    amúgy kétlem hogy BiA-t törni tudják majd
    StarForce 3.6.x.x.x
    nem sok esélyt adok rá
  • mucsácsó
    #14
    hát énis, mondjuk hát én most X-men Legends 2-zöm, nameg Fahrenheitozom
    amúgy nézegettem videókat a gameről, nekem bejön, olyan Max Payne féleség szerintem
    csakhát kár hogy a csapat kérte hogy NUKE-olják, de szerintem majd ma, esetleg holnap tuti találnak valami megoldást erre a védelemre
    amúgy ennek a gamenek nagy lehet a gépigénye?
  • Harly18
    #13
    Ha tudnád, hogy én hogy el vagyok maradva a játékokkal, akkor.........
  • Shep
    #12
    Hát most az egyik szemem sír a másik nevet, itt van ez a game is, az első rész az egyik kedvencem, erre most nukeos, meg most olyan game dömping van, hogy vagy 10 gameel le vagyok maradva, meg még egy pár meg sincs, erre most is jön ez meg nemsokára a BIA is hát ki bírja ezt
  • grebber
    #11
    Akkor nemsokára lesz megoldás mert az Earth 2160 is ilyen volt ha jóltudom.
  • drop
    #10
    jaja mert netes aktiválás van álitolag
  • Curtis
    #9
    NUKED!
  • Seth
    #8
    ja, a többiről meg tudják, hogy szart sem érnek, ezért inkább nem költenek rá semmit. Amúgy a Namco neméppen kis kiadó, csak éppenséggel nem a pc-s frontot erősítik
  • grebber
    #7
    Hát addig jó amig kis kiadok nem akarnak drága SF3-ra költeni :D
  • Seth
    #6
    hát az infoban Protection: -
    mégcsak crack sem kell
  • Csuhai G
    #5
    Bocs, ha vok, de mit értesz azon, hogy 0 védelem?
  • Seth
    #4
    nulla védelem?????? ezt hogy hozták össze?? Mindenesetre örülök...
  • Csuhai G
    #3
    2005-10-01 PC Game ISOs Dead To Rights 2 (c) Namco *DVD* RELOADED 27x50 MB
  • cyrus #2
    hm, aszittem grebber vót.... :D
  • Shep
    #1
    hamarosan viszontláthatjuk kutyás hősünket

    Jack és Shadow visszatér Grant Citybe, hogy megmentsenek egy ártatlan leányzót. A Namco és a Bitmap Brothers Nézdahátam akciójátékában a Hong Kongi mozifilmekben látott akciójelenetek elevenednek meg. Shadowhoz jobban hozzáférhetünk. Brutális lefegyverző mozdulatok, villámgyors 360 fokban pörgő harci engine és vad kézifegyver harcok várnak ránk. Megbámulhatjuk a drámai, bullet-time-szerű lassított kamerarendszert is. Shadow, a K-9 bajnok, segít nekünk a harcban és begyűjti ellenfeleink markából kihulló cuccokat. 13 új brutális lefegyverző mozdulattal most már összesen 25-re bővült a tárház. Jack baseball ütőket, csődarabokat machétéket és kardokat kaphat fel a pályákon. Minigun és vállra vehető rakétavetők befigyelnek. Aknák és repeszgránátok tépik darabokra a gengsztereket, valamint gyújtólövedékes shotgun pirítja meg őket és teszi ezzel teljessé a pusztítás arzenálját.

    forrás "hardwired"