177
Jack Slate visszatér
  • storm181
    #177
    Parancsolj:
    KonzolHQ - 7,5 pont
    Ipon - 70%
  • evilvenom
    #176
    Még új vagyok, ezért nem tudtam témát nyitni, így ide írom kérdésemet. Az új Dead to Rightsról, a Retributionról tudtok valamit? Mi a véleményetek róla, van már valahol magyar teszt a játékról?
  • NRK
    #175
    Valami olyasmi volt a játék sztorijában, hogy elintéztük ugyan az ismert főkolompost, de tudjuk, az igaz szervezők a háttérben maradtak, senki nem tudja kik azok. Így nyitva hagyták kaput a Dead to Rights 3-hoz. Bár ahogy elnézem, fölöslegesen.
  • Dj Tommy
    #174
    Jaja
    De lényegében nem is a fő faszit kellett legyőzzni,hanem a csicskáját
  • NRK
    #173
    Játék leghúzósabb szakasza az volt. Végén a főellenség szinte könnyed ujjgyakorlat ahhoz képest.
  • Dj Tommy
    #172
    Engem is jól megszivatott a helicopter
    Nagy mákom volt,hogy éppen elég volt a töltény+nagyon-nagyon kis életem volt már a végén
  • NRK
    #171
    Nem kell félni a ruszki krekktől. Az átvezető videók maradtak angolul, tehát a sztori követhető könnyedén. Az meg édesmindegy hogy milyen nyelven karattyolnak a lepuffantanivaló ellenségek, meg hogyan mondjuk a kutyának, hogy "jó kutya, okos kutya, add ide, hozd ide, fogd meg". Egyáltalán nem volt zavaró ez a félig orosz szinkron. Menü szövegre is gyakorlott játékos hamar rájön, mi micsoda, még ha a cirill betűket nem is ismeri.

    Egy furcsa dolgot tapasztaltam csak, amivel még más játéknál soha: reboot után a játék nem indult el. Négyszer telepítettem újra mire a végére értem.
  • Qwerty4
    #170
    Hát lehet megkockáztatom oroszul valamikor.
    Ha már megvan a játék akkor kipróbálom majd valamelyik uborkaszezonba.
  • Shep
    #169
    MaxPayne-es lövölde. Crack csak az oroszos van. Én meg akartam venni, de nincs dobozos verzió (max a ruszkiknál ilyen buherált) csak letölteni lehet a direct2drive-on keresztül, csak hát hitelkrátyás fizetés nálam kilőve.
  • Qwerty4
    #168
    Amúgy ez a játék mihez hasonlítható leginkább?
    Nekem megvan valahol egy DVD-n, de oroszul játszani vele vazzeg. :(
    Nem került semmi normális crack utolsó érdeklődésem óta (2006 végefelé)?
  • Shep
    #167
    Hát nem tudom nekem az első sokkal nehezebb volt, ezt ahoz képest könnyen végigvittem, azt bánom csak ,hogy ehez nincs trainer mert szivesen megcsinálnám úgy is, hogy kivégzem őket, mert állítólag 25+ kivégzés van.
  • NRK
    #166
    Dehogynem. Közel másfél éve toltam végig az első részt. Abban némely minijáték kergetett az őrületbe, meg voltak húzós pályák, ahol a kutya nem volt velem. De összességében jó benyomást hagyott bennem, azért is hajtottam föl a 2. részt, és vagyok hajlandó ruszki feliratozással meg dumával kínlódni. Ez viszont a második felétől kezdve őrületesen nehéz. Folyamatosan spawnoló, soha el nem fogyó ellenség a legtöbb helyen, idegbaj. Első fele élvezetes volt.
  • Shep
    #165
    Akkor te nem játszottál az első résszel, na az az igazán nehéz, a 2 ahoz képest gyerekjáték.
  • NRK
    #164
    Volt ám, a rák egye meg! :D Újabb 1 óra és végre megdöglött. Huhh. Pályafutásom egyik legnehezebb játéka ez. Ha a legvégső boss ennél is keményebb lesz, akkor nem tom mit csinálok.
  • Shep
    #163
    Volt a 2-ben helikopter? Nem is emlékeztem rá, rakj be egy képet hátha beugrik hogy csináltam meg.
  • NRK
    #162
    Helikoptert hogy kell lelőni a háztetős pálya végén? Több mint másfél órája szenvedek vele, a maximum az kb. 80% volt, amit sikerült lezúzni róla. Nincs fedezék, nincs elég tűzerő és muníció, és folyamatosan spawnol az ellenség, helikopter a fedezéknek tűnő nagy szürke ládaszerűn is sokszor átlő. Mindezek mellé az automatikus célzás miatt amint a pasik kiözönlenek e helikopterből, csak őket tudom lőni, elpocsékolva rájuk a borzasztóan szűkös lőszerkészletet.
  • Dj Tommy
    #161
    Privátba küldtem a képet és a kérdést is ;)
  • Shep
    #160
    írhatod, tegyél képet is úgy könnyebb lesz.
  • Dj Tommy
    #159
    Elég régen volt írva ide
    Valaki játszik még ezzel a játékkal,vagy esetleg végigvitte?,mert én most elakadtam egy helyen,ha valaki ír ide,akkor leírom,hogy hol akadtam meg
  • Flower
    #158
    Egyenlőre tetszik :)
  • joe1980
    #157
    figyu nálam is kijön ez az oldal.de ha bekrekkelem azzal az orosz crackel ,akkor menni fog?már a játék
  • KOVU
    #156
    jo jo
    de mint már mondtam nekem is csak az orosz van meg és azzal tényleg mükszik meg legalább tanulunk oroszul XD
  • Qwerty4
    #155
    hát abban az esetben ha vmi jó cracket találtál volna, megmutattad volna hogy hol van és elindult volna mongyuk angolul akkor biztos tudtam volna segíteni...
  • KOVU
    #154
    nekem is csak az orosz nyelv van meg... és hogy tudnál segiteni hogy ha el sem tudtad inditani a játékot? ?_?
  • Qwerty4
    #153
    segítek ha elárulod, hogy kell a játékot elindítani, illetve te hol találtál normális cracket vagy mittoménmit(normális kizárja az orosz nyelvet)
  • KOVU
    #152
    király a játék csak az hogy ez az automata célzás van csak benne?
    mert az élső pályán is csak sörétessel tüdtam kilöni az ablakot mert nem tudtam célozni...-.-" pls help lehet valahogy célozni?
  • KOVU
    #151
    valaki pls segitsen amikor inditom a játékot be álitottam a gombokat meg minden azt mondom play dtr2 és egy internetes oldal jön be valami game spy de a játékot nem tudom elinditani mit csináljak?
  • Xsxxsx
    #150
    jájjj nagyon faxa oroszul a game, de ebbe nincs vmi payne-fejesugrás?
  • Gerisone
    #149
    én igazán nem értem ezt a játékot! kiatták ezt egyáltalán?
  • Qwerty4
    #148
    Na ezt hogy indítsam el???Ma vagy 20 crack oldalt megnéztem és sehol semmi.
    Lehet megszületett már valahol a válasz, de nincs időm visszaolvasni.
  • Hellsing47
    #147
    igen...de egy kis idö mig megtanulod a menüket :)
    sztem csak az nem jó benne hogy csak pályarészek legelején van mentés...nincsen sehol checkpoint :-(
    bár lehet hogy ez csak egem zavar :D
  • HarpR
    #146
    Sziasztok. Komoly nincsen hozza egy normalis tores, de az OROSZOK nak sikerult valamit csinalni? (jatszhato oroszul maugy?)
  • Hellsing47
    #145
    nah..nagyjábol mát tom hogy mi micsoda :)
    márcsak az kéne hogy gém közbe ne oroszul legyenek kiirva a dolgok..
    azért egy magyaritást(vagy angolositást) nyugodtan kidobhattak volna:)
  • Hellsing47
    #144
    wazz hogy a billenytüzet kiosztása is milyen szar xD
    bekéne szereznem egy gamepad-ot :D
  • Hellsing47
    #143
    hát csak ez van nem???:D =//
    sajnos muszáj lesz igy xD
  • #142
    Kajak oroszul nyomod?
  • Hellsing47
    #141
    vki pliiz mondja meg hogy melyik a save ill. load game...lofaszt se értek ebböl...xDD
    gondolom az elsö az a play (new) game...de melyik a save/load???
    aki már megfejtette az lécci irja már le kössz:)
  • #140
    Szarok az orosz hangra
  • #139
    Komment a torrenthez:

    Müködéséhez le kell szedni egy fájlt / ovrld-dtr2.rar/ a gamecopyworldről és kicsomagolni a game könyvtárában és indítani dtr2_7z.exe-t ami átír két fájlt és akkor elindul, de minden oroszul lesz kiírva és a hangok is azok lesznek.
  • grebber
    #138
    Hát nemnagyon utal rá semmi hogy lenne. Starforce + netes aktiválás nagyon de nagyon kemény dió ezekszerint.