126
  • Temlén Péter
    #126
    Sziasztok!
    Tudjátok mit kell letölteni a Fifa07 Multiplayerhez?
  • Maak
    #125
    basszus...próbáltam már mindent...csak ezt nem...2-3 mentéssel előrébbről kezdtem, újrajátszottam, szereztem másik verziót...köszi:)
  • NEOreg3
    #124
    warez verziód van gondolom... előtte quicksave-elj és addig load-olgass amíg jó nem lesz
  • Maak
    #123
    üdv, elakadtam...ott tartok, amikor a helikopterrel kell küszködni utána kinyitom és átugratok a zsilipen...na...szal bemegyek az épületbe ahol egy nő kezd beszélni...elmegyünk a liftig és...és nem történi semmi...vajh mi lehet a hiba?

    előre is köszi a választ
  • Speedshine
    #122
    sziasztok lenne 1 problemám :felraktam a hl2 -t ( eredeti ) de elötte már aktivizálta a cd kulcsal a keresztfaterom és én már nem tom ö meg nem tuggya az account ját mit lehet tenni???? pls segiccsetek
  • NEOreg3
    #121
    ez csodálatos, de ennek mi köze a HL-hoz?:D
  • spk202
    #120
    én rájöttem valamire: az Id azé rakta ilyen sötétre a Doom-ot hogy megmutassa, a grafikus motor teljesítményét, azt sikerül neki, de egyben elbaszta az egész játékot, inkább előveszem a Doom 2-t az is jobb
  • NEOreg3
    #119
    asszem egyszerre kell mind a 2-t feltenni
  • N3rg4l
    #118
    hello

    lenne egy kérdésem.felakartom tenni a hl2 (eredeti) , persze tesom teszi fol és elobb a cs:s csinálja meg.én meg a hl2 csinálnám a steamrol letoltom meg minden deaztán kiirja akkor amikor belépek hogy PLATFORM ERROR: MODULE FAILED TO INTIALIZE miért??? mi lehet a probléa????
  • felisha
    #117
    Bocsi! Megtaláltam a választ.
  • felisha
    #116
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem HL2 cheat terén.
    Nos, az Options-ban meg van engedve a console, de mégsem tudom sehogysem előrángatni a "~" gombbal.
    (Már végignyomtam az összes bill.komb.-ot, de nem történik semmi. A parancsikonnal is próbálkoztam, meg parancssorral is / -console / eredmény= 0, zéró)
    Ha tudja valaki a megoldást, plz írjon!!! Köszi!
  • NEOreg3
    #115
    nemtudjuk megmondani! vedd meg, vayg warez

    bye
  • Stil2
    #114
    Helló megtudnátok monadani hogy a hal2-nek mi a az aktivácíós kodja előre is köszi
  • DIRECTORIUS01
    #113
    IJENNINCSACOUNTERHEZ
  • NEOreg3
    #112
    nemjár már ide senki, és őszintn szólva én nem tudom:D
  • Samspye
    #111
    Hello! Tudja valaki annak a programnak a nevét amivel lehet a Counter-Strike Sourcéhoz skineket átszínezni!? Ilyen program az UT2004-hez is volt de ehhez nem találok! Léci segítsetek!

    Köszönöm!
  • Battlefront
    #110
    Lehet, hogy jó játék a HL2-ő de a legjobb akkor is a F.E.A.R lesz
  • pckiraly
    #109
    Akármit mondtok a HL2 grafikailag a legjobb, ja és a részletességében
  • Garibaldi
    #108
    Csak annyit szeretnék írni, hogy ezért a programért vettem új gépet, mint kiderült, nem kellett volna. Számomra egy unalmas tucatjáték volt, de az első részt imádtam, ennél meg mindig azt vártam, hogy lesz valami kellemes rész, de nem volt.Semmi kihívás, fogd a puskát, lövök egyet kb. ennyi, ez még nem is lenne baj, de a hangulat sem fogott meg. Szóval a Far Cry amennyiben 5 *-os, ez 3-at ér, szerintem parasztvakítás az egész ömlöngés ennek a nagyszerűségéről.
  • Killgore
    #107
    te barom... most jobb? elüldöztél innen mindenkit:D
  • irkab1rka
    #106
    ÉS Gordon Freeman MONNYON LE!!!! :))))
  • irkab1rka
    #105
    hehehe ritkulnak a hozzászólások ;)
  • irkab1rka
    #104
    Miiiii? újrajátszhatósági faktooor? 0, ZÉRÓ. NULL, NIL, /dev/nul

    Elgondolkoztatóóóóós??

    Hagyjuk már a marketinget. A HL2 gondolkodtatós??? LOL LOL LOL LOL LOL.

    google: half life done quick

    na szegasztok.
  • zsomborm
    #103
    szeritnem egyáltalán nem igy van, a FarCry meg se közelíti a hl2-t!
  • dav1d
    #102
    Én ebben a játékban óriásit csalódtam negatív értelemben! Mi a rákot művelt a Valve 6 év alatt?
    A Farcry lazán veri úgy ahogy van...
  • Quicky
    #101
  • Quicky
    #100
    hihihi
  • NEOreg3
    #99
    eredeti? akkor nézz bele a dobozba.
    nem eredeti? lopj el egyet haverodtól, vagy törd fel a steamet(azt azért nem kell a dc++-al valahoyg lehet szerezni), vagy szerezz tröt verziót.
  • Laciiiiiii
    #98
    THX Conan! HELP.. A stream registracio után vmi CD KEY t kér.. Merre van ?? THX
  • kokas
    #97
    Teljesen egyetértek, a Doom3 egyszerűen elaludtam olyan unalmas.
    Viszont a Far Cry nagyon komoly, és a HL2 is jó lett.
  • kokas
    #96
    a francot vacakoltok állandóan azzal a magyarítással.Amennyi energiát beleöltök annyiból már rég meg lehetett volna egy közepes szinten tanulni angolul ,ami a legtöbb játékhoz bőveb elég.A hangulata is jobb eredetiben.
    Let's learn english!
  • kokas
    #95
  • kokas
    #94
    Simán, nagyon jól meg van írva a játék nem úgy mint a Doom3!
  • Laciiiiiii
    #93
    Hali!Szerintetek menne a gépemen?Mert nem szedem akkor le ha nem:) Kb milyn grafon menne?? THXX
  • droland
    #92
    Csinálj egy autoexec.cfg-t a hl2/cfg mappában, sok cfg lesz már ott. Az autoexec.cfg a következő sorokból álljon:

    ai_norebuildgraph "1"
    ai_disable "0"
    mat_dxlevel "90"

    Az utolsó sort csak akkor írd be, hogy ha minimum fx5600 vagy ati9500 kártyád van!
  • manoG
    #91
    Igen a Farcry is jó volt, de a HL2 az zsírabb!
  • manoG
    #90
    Hi!
    Naggyon zsír a játék, csak egy idő után kiböki hogy : AI Disabled, oszt nem mukkan az ellen. A játék is csak úgy indult, ha kinyomtam a tűzfalat, aztán vissza. Kb feléig elmentem vele. Többször is csinálta,de új install oszt jó. Ha valaki tudja mijez az AI Disabled, írjon mán. Gagyi mindég újra nyomni.ATÖKÖMTELEVANVELE! Ja 768mb DDR
    (266Mhz), Athlonxp2400+(266Mhz),gef5700/256Mb, oszt 1024*768 4xAA,2xAnti, text high, model med, shadow high.
  • 3Error #89
    mókás, nagy baromság... inkább fordítva, de vita elkerülése végett, legalább lehetne egyenlő...
    tényleg hatalmas ész-combaine :) volt aki kitalálta...
  • irkab1rka
    #88
    +1 h kimaradt :)
  • irkab1rka
    #87
    nem kell új gép csak multiplayerhez.
    duron750, geforce2mx400, 1Gsdram, 640x480.
    Persze hogy minden kijöjjön a shaderekből, ahoz nem árt egy mai gép ;)