105
Akció és kaland. Egész nap.
  • Megtörhetetlen
    #105
    Nem is az a gond hogy a szemed kiesik, hanem például nem támogatja az adott felbontást hanem kisebb a kijelződ akkor az életbe nem fogod tudni lejátszani, illetve ha kicsi a kijelző nem az hogy kiesik a szemed, de hiába nagy a felbontás ha elveszik a pici kijelzőn és a részletek is eltűnnek, sok mindenről lemaradsz mert az kisebb a képen és nem látszik :S
  • mojito10
    #104
    Szerintem nem a kijelzője a lényeg... az én telefonomon nem tudok filmeket nézni, de ha lehetne is, szerintem nem gond azon nézni, és a szemem sem esik ki jobban, mint a monitor előtt.
  • Thaison
    #103
    Az X10 kijelzője elég nagy, szóval azon azért már elég szépen lehet filmeket nézni, és nem fog kiesni sem a szemed, innentől kezdve meg nincs gond:) Az adatforgalom meg egyre kevésbé jelent gondot ennyi ingyen wifi pont mellett sőt már egyes buszokon is van wifi(pl. 7-es busz,Volán) + a MÁV is tervezi 1-2 vonalon hogy lesz ingyen net. Szóval most már azokon a helyeken ahol van időd mert pl. várakozol ott 80% hogy tudsz netezni ingyen ez által ezt az alkalmazást is kihasználhatod net csomag nélkül.
  • JürgenKlinsmann
    #102
    Nem feltétlenül kicsi a kijelző, nekem korábban volt egy iPod Touch-om, annak akkora a kijelzője, mint egy átlagos okostelefonnak (meg mint az iPhone-nak), azon sokat filmeztem útközben, csak idegesített, hogy folyton konvertálnom kellett mielőtt felraktam. Ez sorozat epizódnál nem hosszú, de amikor teljes filmeket tettem fel rá akkor már igen.

    Szóval a lényeg, hogy nem kicsi, pont arra jó, hogy útközben egy fülhallgatóval filmezni tudj. Egyébként egy apró trükk ami nekem más videómegosztónál már bevált:

    Indulás előtt wi-fin a megnézésre szánt filmet elindítod, megállítod és hagyod, hogy pár perc alatt teljesen betöltsön. Képernyő lezár, majd felülsz a buszra és nem kell már hozzá mobilnet, hogy meg tudd nézni. Ugye de csodás az Android ha multitaskról van szó? :D
  • katakpult
    #101
    Az igaz, hogy nem kell fizetni érte, de attól még az internet adatforgalmát fizetned kell! :) Egyébként még szép, hogy ingyenes, mert tényleg olyan mint egy videotár, és ha ebből indulunk ki, a videomegosztók sem fizetősek. Vagy most rossz vonalon indultam el? :D
    Plusz a tévés vetítés után egy nappal rakják fel a videókat, amik a torrentekre is így kerülnek fel, szóval muszáj nekik ingyenessé tenni az alkalmazást, mert ha nem a mobilodon pótolod az elmaradt részt, akkor letöltöd netről.
    Ebben az egészben csak az a baj, hogy a telefonoknak kicsi a kijelzője :D
  • JürgenKlinsmann
    #100
    Hivatalosan igen, csak az Androidos Sony Ericsson Xperia telefonokkal használható kizárólag... ez van a sajtóközleményben is. De több helyen írták már, hogy ilyen-olyan trükkökkel megoldották, hogy LG és Samsung telefonokon is menjen.

    Technikai akadálya nincs annak, hogy más Androidos készüléken is fusson. Valami jótét lélek leszedte az .APK-t a SE telefonjáról és máris mehet a móka. Ingyenes alkalmazásról van szó, így jó kérdés, hogy ez "trükközésnek" számít-e.
  • babapofe
    #99
    Tényleg csak a SE Xperia telókkal használható... egy napos csúszással teszik fel a műsorokat a TV adáshoz képest és egy hétig elérhetőek is maradnak (ami azért elég jó dolog...) Ráadásul nem csak a sorozatokat lehet nézni, hanem az AXN Zoom-ot is, ami szerintem nagyon vicces :D Ha unatkozol, de nincs annyi időd, hogy végignézz mondjuk egy Ments meg! epizódot, tudod magad szórakoztatni picit a bugyuta sztárhírekkel :D B-) :D
  • denfer
    #98
    Otthoni telefonos mozizás... nem rossz igaz pont attól jó, hogy bárhol bármikor nézheted a műsorokat. Akinek van ilyen alkalmazása meséljen már róla, írjon egy kis beszámolót! Köszi!
  • JürgenKlinsmann
    #97
    Rövid válasz jön: Igen!

    Nekem van egy céges X8-asom, de még nem telepítettem az AXN Playert (kicsit ez a lustaságomra is visszavezethető :D). Elolvastam egy cikket róla, nekem az jött le, hogy olyan, mint egy bármilyen másik videótár, visszanézheted az elmulasztott sorozat epizódokat mobilon (Androidos Xperián).

    Meg ugye lényeges, hogy nem kell fizetni érte!
  • Thaison
    #96
    Úgy hallottam hogy az AXN-nek van valami alkalmazása amivel meg lehet nézni telefonon keresztül is az eddigi részeket? Ez igaz? Mert ez egy nagyon jó ötlet lenne. A vonaton vagy buszon amikor unatkozik az ember és amúgy sem tud mit csinálni, jó lenne sorozatot nézni úgy hogy nem kell letölteni a telefonodra, és így a helyet sem foglalja. Bár ha jól emlékszem akkor valami olyan is volt hogy csak Xperia telefonokra elérhető, nem tudom, valaki felvilágosíthatna:)
  • magikusloop
    #95
    Állandóan be van kapcsolva a tévé otthon. Olyan nap nincs, hogy valamilyen sorozatot ne nézne a család. Ennyi kikapcsolódás szinte kötelező ebben a pörgős, viharos életben.
  • morleone
    #94
    Eszerint már igen, ez meg azt mondja, hogy majd csak jövő januárban lesz AXN HD. Remélem lesz még több új sorozat. :)
  • akyyy
    #93
    axn lesz az utolsó csatorna ami hd be fog adni. attol függeltenül digitálisba már ad.
  • JürgenKlinsmann
    #92
    Srácok! Tudni valamit arról, hogy a magyar AXN-en mikor indul a HD sugárzás? Az AXN.hu nem segített a kérdésben, a keresőben bármilyen "HD sugárzás" vagy "HD adás" címszót próbáltam beírni nem dobott ki semmit. Pár hónapja már albérletben vagyok és most gondoltam, hogy televízió csomagot is vásárolok, mert eddig nem érdekelt a tévézés, de ha már itt van az Xbox360 mellé egy HDTV akkor ne csak arra legyen használva.

    Ha meg már IPTV-t köttetek (sokat vagyok úton, folyton lemaradnék a sorozatokról) akkor mindenképpen HD-ban! Ezért érdekelne, hogy az AXN HD mikor indul nálunk, mert pletykákat már hallottam erről, de azóta semmi konkrétumot.

    Ha belátható időn belül nem indul, akkor nem válogatom bele a csomagba, mert minek, SD-ben nem akarom nézni...
  • biomage
    #91
    nem tudod mit hagytál ki :(
    ö árnyéksága meghalt :) vagyis még nem teljesen, kiderült hogy ö árnyéksága egy rovar, aki képet a tudatát áthelyezni másba :)
  • davidka003
    #90
    Ezen a hétvégén nem láttam, mert nem voltam otthon, de amúgy szoktam nézni a Lexx-et.
  • biomage
    #89
    akkor most is nézed? mármint nézed LEXXet?
  • davidka003
    #88
    Én szoktam néha. Miért kérdezed?
  • biomage
    #87
    Ki nézi az AXN Scifit?
  • Piperke3
    #86
    Oké, semmi baj, február 6-ától megint elkezdik vetíteni! :D:D Tök örülök! :P
  • Piperke3
    #85
    Halihó! Nem tudja valaki véletlenül hogy miért hagyták abba az AXN-en az Eltüntnek nyílvánítva című sorozat 1. évadjának ismétlését az évad közepén?? Mert én sajnos nem láttam, és most csak úgy puff abbahagyták! Nem lehet ezt vhonnan letölteni vagy ilyesmi?
  • VL1
    #84
    nézzétek meg ezeket:
    http://i-tv.hu/index.php
    http://tv-musor.hu/
  • Quantumleap
    #83
    Semmi, csak oda is beírtam ez ügyben, meg ő is.
  • Quantumleap
    #82
    Ma voltam bent megkérdezni, az alkalmazott ürge valami digitális csomagról, meg 800 forintról hadovált, meg hogy símán nem fogható. Az is lehet, hogy még nem elég elterjedt a hír. De ha ide be se rakják, akkor meg mi a francnak reklámozzák ilyen nagy hévvel, hogy MINDENHOL fogható?
  • Airbus A380
    #81
    Még A BP-i kerületek -nél is változik a t-kábel kinálata .


    Lehet oda be se rakják.
  • akyyy
    #80
    van oylan műsor ami feliratos( survivor asszem), de minden más szinkronos ( bár néha előfordulhatnak bakik, nem egy rtl klub a csatorna)

  • akyyy
    #79
    mi van ott?
  • Quantumleap
    #78
    Deja vu!-->Index fórum
  • Quantumleap
    #77
    Én nem találom, pedig nekünk is T-Kábelünk van itthon. Szegedi vagyok, lehet, hogy késik néhány napot?
  • Airbus A380
    #76
    Hali.


    Hozzánk most rakta be a t-kábel. Kérdésem hogy ez magyar csatorna vagy csak részben az?

    =az uccsó két műsor csak magyar felirattal ment amit néztem)
  • akyyy
    #75
    ax-n netne , a magyart, nem lehet valahol nénzi? vagy valaki nem tudja betenni mint anno az rtlt a vb-n?
  • drobee
    #74
    Jaja! Meg kép nélkül is :/
  • mobeedick
    #73
    Mikortol lehet az AXN Sci-fi musorat valahol nezni
  • RelakS
    #72
    Másnál is hang nélkül megy most az AXN?!
  • Kori
    #71
    szolgáltató!
  • junior117
    #70
    Hogyan lehet az AXN-t elérni?
  • Monoton
    #69
    egyik kedvenc csatonnám az AXN!

    Egyre jobb és több sorozatot kezdenek el vetíteni! ez nagggggggggggyon +!!!
  • bigfoot
    #68
    ez a t-online tv??
  • Quantumleap
    #67
    Ezek szerint semmi?
  • Quantumleap
    #66
    Szevasztok!

    Mi igaz abból, hogy van mód neten keresztül nézni a csatornát ingyen? Mailben is jó a válasz.