9022
Far Cry 2
  • VRSDM
    #240
    másrészt attól még hogy kiszedem a helyzet semmivel sem lesz jobb, legfeljebb kevésbé fog fájni, a vérzés-szövetroncsolódás ugyan úgy megmarad ... -_-
  • Gerbill
    #239
    Én az öngyógyítás alatt nem teljesen ezt értettem. Azt hittem olyan lesz, hogy egy nagyobb fegyverharc után majd megbújunk egy kis kunyhóban, vagy csak egy eldugott helyen és ott kiszedjük a töltényeket, repeszeket, nem így, hogy a mező közepén a legnagyobb harc közben gyorsan kikapunk egy-két golyót bicskával:(.
  • Inquisitor
    #238
    Ja, bicskával(!) ... normális? :D
  • Tigristank
    #237
    Jaja. Meg az is jó, ahogy oltogatja magát, mert meggyulladt. :)
  • VRSDM
    #236
    ezek szerint senki nem nézte végig a filmet :D

    van rész ahol pl. a combjából szedi már ki...
  • grebber
    #235
    Na ezt jó tudni!
  • Gerbill
    #234
    Senki, mindent vittek az EA-hoz kivéve a nevet, mert annak a jogai az ubinál maradtak. Ezért is készítik teljesen más motorral a játékot, és valósznűleg ezért nincs benne sci-fi szál sem.
  • grebber
    #233
    De csak maradt ott legaláb pár ember a Crytekes arcoktól vagy senki?
  • Newfronter
    #232
    Az egész csapat kiadót váltott. A Far Cry 2-őt az Ubisoft Montreal fejleszti.
  • lac coo
    #231
    Én is úgy láttam, hogy a fű átmegy rajta, de nincs is ezzel semmi baj. A nagy bokrokkal rendesen ütközik , azt el is löki maga előtt, de ugyanezt minden egyes fűszállal....Igaz nem szálak azok hanem "tömbök" de hát akkor is .....

    gondolom a motor azért számolja hová kapod be a golyót, és abból melyik az ami már kritikus szintre csökkenti az életerőt, ahoz meg megcsinálni 10 darab animációt már nem nagy dolog....
    Jó lesz ez nagyon ! Csak rohadtúl sajnálom a pénzt valami új gépre :))))
    Bár ha olyan kinézetben tudom tolni mint az FC fullban az már nekem bőven elég:)))
  • grebber
    #230
    Hát én ugytudom hogy volt egy fejlesztőteam Crytek ami az Ubinak csinálta a Far Cry-t és ebből sokan átmentek EA-hez! Azért mondtam két Crytekes csapatot.De ha ez nem így van javítsatok ki!
  • PyRex
    #229
    - Milyen két crytek-es csapat?

    - A buggy-n nem megy át a fű, hanem éppenhogy elszállnak a bokrok, mert ahogy enkimegy, kitépi őket a földből (legalábbis nekem úgy tűnik).

    - A gyógyítás animáció azért ugyanaz, mert ez egy pre-alpha verzió, mégis mit vártok? A véglegesben lesz állítólag csomó-féle...
  • grebber
    #228
    Amúgy gondolom a két crytekes csapat nem kicsit rivalizál egymással.
    De ez csak nekünk jó mivel két jó fejlesztőgárda gamejeivel leszünk gazdagabbak.

    Kiváncsi vagyok nagyon az EA-nél lévő Crytekesek "titkos" projektjére ,amit 4 éve hegesztenek.Meg mondták még van pár meglepi a tarsolyban!
  • tmisi
    #227
    Dunia, Duna, heh.
  • grebber
    #226
    Hm mégse Cryengine!

    DUNIA ENGINE

    The Dunia Engine was built specifically for Far Cry® 2 by the award-winning Ubisoft Montréal development team. It delivers the most realistic destructible environments, amazing special effects such as dynamic fire propagation and storm effects, real-time night-and-day cycle, dynamic music system, non-scripted enemy A.I. and so much more…
  • lac coo
    #225
    Hát ha nincs ütközés a kettő között akkor az átlóg...Márpedig semmilyen gép nem győzné azt , szal nincs :)))) Ha nincs ütközés minden objektum át tud haladni egymáson .
    A buggy alacsonyabb mint a Hummer (vagy mi az ...) azért látod, hogy belelóg az autóba ...
  • grebber
    #224
    Ez a Crysis-al ellentétben béta mivolta végett meglehetősen gyorsan futott a tesztgépen semmi akadást nem észleltem. (Igaz nemtom nem-e 2 sli-be kötött 8800 ultrán ment )

    Az viszont gáz hogy amikor bugyval megy a fű átlog a kocsin :(
  • lac coo
    #223
    Az jó...Gondolom akkor ezzel még elboldogul a régi gépem valahogy :))))
  • grebber
    #222
    Cryengine csak kicsit dobtak még rá valamivel elvileg!
  • lac coo
    #221
    Ez valami új motor, vagy Cryengine ?
  • Shep
    #220
    Csodacsipesz ami mindent gyógyít a titka mindennek :)
  • grebber
    #219
    Akkor meg faszság mert nem hiszem hogy a tenyerét célozzák állandoan:D
  • Stalker
    #218
    Említik a videóban, h ez pre alpha változat, ezért nem éppen készült még el az összes ilyen sérüléseltávolító animáció :o
  • VRSDM
    #217
    mindez szép és jó, de amikor rárobbant a film vége fele egy tornác alatt mittoménmi, na akkor mit szedeget ki magából? nem repesz alapú robbanás, volt hanem inkább a detonáció volt a sérülés okozója :] oda meg medkit kell, égési sérülés stb.
  • tmisi
    #216
    durva
  • PyRex
    #215
    A golyókat szedi ki magából, azt mondja, hogy nem nagyon lesz benne ilyen medikit, meg hasonlók, hanem kurvára a valósághűségre törekedtek.
  • PyRex
    #214
    atyaég, erre a játékra vártam
  • grebber
    #213
    Hm ahogy nézem irtozatosan gyorsan futott a game!

    Mi a tökömet csinál akkor amikor fogoval kitép a kezéből egy db-ot?
  • Newfronter
    #212
    Far Cry 2 (PC) demó videó:
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html?playlist=featured

    Welcome to Africa Announcement videó:
    http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_farcyr2_welcome.mov

    Nem durva az első videó, ááá, asszem most a környezet tekintetében az Ubi ráver a Crytek-re.
  • Gerbill
    #211
    Aki nem játszott a Far Cry 1-el(pl én), vagy csak mégegyszer végig akarja tolni, annak van egy jó hírem. INGYEN tölthető a teljes verzió a Fileplanetről. Az egyetlen hátránya, hogy tele van reklámmal, de legalább legális:)
  • norbi56
    #210
    nekemis megvan ez a szám naon jó amibe ez van és naon zsíros
  • ToCsEk
    #209
    Kiloptam Gs-böl pár képet. Elég durva lesz ez a játék.
    Far Cry 2 vs Crysis
    Ki leszel, ha nagy leszel?
    Ennek a puskának lőttek.
    Tűz van babám.
    Bolond szél fúj.
  • Gerbill
    #208
    Én is a sci-fi dolgok miatt nem próbáltam ki, mert nem nagyon szeretem(a crysis is ezért nem tetszik). De ha ilyen sokan ajánlják akkor lehet hogy kipróbálom.
  • PyRex
    #207
    dettó :) de szerintem kb. 100 emberből 99 így van ezzel. Ezért fog nagyot ütni a 2. rész! És ezért nem tudom szeretni igazán a Crysis-t - hiába lesz rohadt szép.
  • PeeVee
    #206
    Pontosan!!! dettó, nekem is stb:)
  • norbi56
    #205
    az a jó hogy nem sci-fi odáig tetszett igazán hogy előjöttek a szörnyek utána már nemannyira de akkoris végigtoltam ;)
  • norbi56
    #204
    jó neked de lehet nekemisXDde nekem nem biztos:(
  • tmisi
    #203
    Ilyet kihagyni! Szerezd be gyorsan. A mostani gépeden már biztosan full grafikával megy majd, nálam ez eddig verhetetlen! (Talán majd a Crysis változtat ezen. XD)
  • grebber
    #202
    Pedig egy nagyon jó gamet hagytál ki!
  • Gerbill
    #201
    Most olvastam a gamestarban, hogy ez szakít az első résszel, és nem sci-fi lesz. Amit ott olvastam az alapján nagyon tetszeni fog. Az első résszel nem játszottam, nem is érdekelt anno, meg mostse nagyon.