9022
Far Cry 2
  • Stalker
    #280
    de vajon ability aláírja-é? :D
  • MKpowaa
    #279
    köszi, számitottam rád :p
  • MaxPayne
    #278
    Lehet tudni mikor jön ki a game?
    boccs a hülye kérdésekért de nem követtem eddig ezt a topikot.
  • Shep
    #277
    Én még ötödjére sem tudtam ugyanúgy megcsinálni, mindig máshogy történtek a dolgok, sőt az első pályán jött olyan heli ami addig sose, valamint a bunkeresen amit a demot is beleszámítva vagy 15x biztos megcsináltam, vártam, hogy jön a két motoros heli (nem tudom mi a neve, de a hl-ben is olyannal jöttek a kommandósok) hát erre nem jött, szóval király még mindig és hdr-el a grafika még mindig üt.
  • grebber
    #276
    Pedig azok adják a játék magják és beletartoznak a story-ba!
    Én végigtoltam 3x most tolom 4x-re.Csak már az a baj hogy tudom mi hol ki merre :D
  • AntiHero
    #275
    Ameddig vittem addig nagyon is tetszet. Aztán megláttam az első szörnyt, na mondom ezt minek rakták bele:S?

    Azután abba is hagytam. Majd láttam az említet pályát ahol rakétavetős szörnyek vannak, és itt végleg lemondtam az egészről.
  • Shep
    #274
    Nem kukacoskodás, csak hülység azt mondani egy játékra, hogy szar ha nem vitted végig, max azt mondhatod, hogy amit láttál belőle az nem tetszett, de amíg nem vitted végig értelmetlen kijelenteni, hogy szar.
  • AntiHero
    #273
    :S jó haggyuk, kukacoskodsz...
  • Shep
    #272
    Ja értem, ez az ismerek valakit akinek a nagyapja ismer valakit aki már majdnem látott olyat téma.
  • AntiHero
    #271
    Mer olvastam cikket ,meg láttam ahogy haverom játszik egy pályán ott már a szörnyek rakétákat lőttek meg stb.. Mondom jó, jól elkurták...
  • Shep
    #270
    Honnan tudod, hogy jobb ha egyszer nem vitted végig?
  • AntiHero
    #269
    Én abba is hagytam anno a Far Cryt az első szörnynél. Azóta csak a MATTO modokat vittem túl. Mert azok igenis sokkal jobbak mint az eredeti játék.
  • Shep
    #268
    Ja és a bioshock is mekkora foshulladék, hogy darazsak, jég meg ki tudja még micsoda nő a balkezéből. Nem? Ennyi erővel az összes játék szar.
  • Shep
    #267
    Haver ez egy játék ez volt a történet, akinek nem tetszett nem játszott vele ennyi. A Diablo is milyen szar játék már mert tűzlabdát lő a kezéből, az ótós játékok is milyen szarok, mert túléled ha 200-al belerohansz a falba. Sőt az összes akciójáték is milyen szar, mert nem halsz meg 1 golyótól.
  • koschwarz
    #266
    nekem bejött a far cry-ban (egy hete fejeztem be megint) hogy kétféle "harcmodor"-t kellett alkalmazni, egyik a szörnyekre másik a zsoldosokra.
  • Herold
    #265
    Nehogy már elhidd, hogy némi kísérletezésből szörnyek lesznek! Lett volna egy jó kis real hangulata a játéknak, erre elcseszik ilyen kommersz szarokkal.
    Az meg a másik, hogy bugosak voltak. Volt az, amelyik a borotvaszerű karjával suhintott, na egy olyan elől bemenekültem egy kis szűk szellőzőbe. Ez a szar meg suhintott egyet, ami simán átment a falon meg mindenen és lesebzett.
  • Stalker
    #264
    aláírtam :p
  • MKpowaa
    #263
    Aki játszott a farcry multijával és szerette/szereti az assault modját az most szavazzon hogy legyen a fc2-ben is ez a kiváló mod.

    itt itt

    köszönjük
  • tmisi
    #262
    Így van, a Crysisban is a sztori részei az alienek.
  • grebber
    #261
    Far Cry-ban a szörenyekkel nincs semmi baj kisérleteztek állatokkal és az lett belölük ,ennyi. A story részei nemtom mit van mindeki ugy oda tölük!
  • tmisi
    #260
    Én speciel szeretek szörnyekre vadászni. :) Mondjuk a Far Cry szörnyei eléggé idegesítőek voltak.
  • AntiHero
    #259
    Én anno ezért hagytam abba a Far Cryt megláttam az első szörnyeket.
    Mondom jó kabbe nem doomozni akarok.
    Meg nem is Serius Samezni.

    Ha ebből tényleg kihadják a szörnyeket szerintem meg is fogom vásárolni.
  • Lazlo
    #258
    azért mert te félsz tőlük az nem azt jelenti hogy rossz :P nekem is teccet :D
  • NeoMaN
    #257
    Nekem is bejött. :D
  • Alwares
    #256
    Meg a Crysis...
  • Herold
    #255
    Mi volt abban a jó te szerencsétlen? Azzal baszták el az egészet.
  • VRSDM
    #254
    júzerek 99.9%-ának nemjött be a felmérések alapján :] úgyhogy nemlesz :] szifikell ottvan a maradék soksokfps :]
  • Tigristank
    #253
    Pedig ebben a játékban olyan nem lesz.
  • MaSzKa
    #252
    sci fi rész nagyon tetszett a sörnyekkel az 1.részből kár lenne kihagyni
  • tmisi
    #251
    2008 tavaszát mondtak. De szerintem ez korai. Igaz ez lehet május is. :D
  • grebber
    #250
    Sajnos nemtudni még!
  • Prince23
    #249
    Mikor jelenik meg?
  • grebber
    #248
    Lol ne legyen mindenki oda ezzel a gyogyítással.Máshol felveszed a szaros medkitet itt igy oldották meg még jó hogy van valami változatosság benne! Ez egy kis +. Olyan sose lesz hogy mutatja hogy bekötöd a sebeidet stb.
  • Gerbill
    #247
    Nem azért írtam, hogy ilyen játék legyen, hanem én úgy gondoltam, hogy majd így csinálják meg. Nekem a sima öngyógyulós, vagy medic csomagos megoldás is tetszik, csak amikor hallottam én nem így képzeltem el.
  • lac coo
    #246
    Akkó jó .... azzal amit írtál a kutya nem játszana, csak gondold végig :))))

    END !
  • Gerbill
    #245
    Lentebb már leírtam és más is írt pár ötletet, mire te beszóltál, hogy mit vitatkozunk ezen.
  • lac coo
    #244
    És mi lehetne ezen hiperrealisztikus????
    Max ha meglövik a jobb térdedet és kiírja a jétk hogy végigjátszottad :))))
    Vagy ha meglőnek fél évet azt játszanád, hogy valahol bujkélsz még meggyógyul:)))))

    DE ha van jobb ötleted hogy hogyan lehetne realisztukisan megcsinálni az abszolut nem realisztkus dolgot (értsd a csodálatos gyógyulásokat) , akkor oszd meg velem ;)
  • Gerbill
    #243
    Szerintem mindenki tudja, hogy ez egy játék, most azért van mindenki a gyógyításon felakadva, mert a készítők ígérete az volt, hogy valami hiper realisztikus feature lesz, ehelyett csak az van amit a videón láttunk
  • lac coo
    #242
    Te jó isten .... EZ JÁTÉK !!!!!
    Miről beszéltek? Mindenki sír a gyógyítás miatt,de ha semmi nem lenne, csak lafogyna a hp és meghalna, akkor a kutya nem játszana vele !
    Nem lesz jobb ha kiszedem .....Elvérzik meg roncsol meg fáj .....
    LOL :)))))))))))))))))))))))))))))))
  • Newfronter
    #241
    Gondolom a játékban nem fogsz elvérezni, ez hiányzik még belőle, csak akkor már túl nehéz lenne a játék, mondjuk harc után jól lenne olyan hogy lenne nálad kevés kötés és bekötöznéd a sebeidet, és lassan menne fel a HP-d.