9022
Far Cry 2
  • VRSDM
    #360
    de mondjuk egy rpg-be, ahol mondjuk éveken át játszhatsz hogy elérd a kívánt fejlődési szinten, hogy bebarangold az egész világot, és végigjátsz minden küldetést, jó értem hogy itt mire gondolsz, de egy olyanba már látnám értelmét... :]
    pl. veszek egy telket, elszóróm szép virágmagvakkal, vagy veszek kis fákat, és mire megöregszem az egész palotámat, egy hatalmas erdő nőtte be, engem jó érzéssel töltene el... :)

    és ami még mindig, vicces, eddig semmi olyan nem volt a videókban, amit dx9-be ne lehetne megoldani, de azért eröltessük csak azt a tizet :D

    csodálatos :)
  • PyRex
    #359
    ez mindent büntet... csak kár, hogy a növények növekedésének nincs értelme. ugye míg egy fa a valóságban megnő ekkorára, az több év(tized), gondolom a játék nem ilyen időintervallumot fog feldolgozni, szóval nem tudom hová tenni ezt az egészet, de mindenesetre techdemo-nak büntetős :)
  • dante3
    #358
    Új videók!
    Link
    Link
    Link
  • cucmalajmc
    #357
    emberek talán? -.-
  • Prince23
    #356
    Hát akkor meg mik lesznek benne? III. világháború? xD
  • Herold
    #355
    Hála a jó istennek.
  • kirol
    #354
    Most olvasom, hogy a Far Cry 2-ben nem lesznek szörnyek.
    Végre valami jó hír!
  • PyRex
    #353
    szerintem a legjobban 2db 8800gt 512MB-os éri meg sli-ben :D hülyére verheti a 8800gtx 768mb-osat :)
  • grebber
    #352
    Majd a következő nv és ati kártyák már tudják futtatni 30 fps fölött is very highon.Legalábbis bizom benne bár 120 alatt nem igen lesz olyan kártya ezért nekem nem fog ez a variáció bejönni.
    De nemértem hogyha egy 8800GT-t tudnak 60-65 ért árulni akkor miért nem csinálnak picivel jobbat ami ütné 8800GTX-et mondjuk 80-90 ezer között nem sok mindent kéne rajta változtatni ha 256bitel így hasit!
  • dante3
    #351
    Te tudod, nekem nem lesz zsém az új NV csúcskategóriás kártyára, ami sztem 130 alatt nem igen lesz!
  • PyRex
    #350
    mivel sok esetben a megfelelő felbontáshoz (crysis - very high-on) a 8800GTX sem elég, ezért ugye egyértelmű, hogy a nála gyengébb gt sem az.
  • dante3
    #349
    Nem lesz az kevés: Egy kis olvasnivaló: TESZT
  • PyRex
    #348
    ja csak a Crysis-hoz kevés és lehet, hogy mire kijön az FC2 ahhoz is kevés lesz (látva az engine-t, biztos)
  • dante3
    #347
    Pedig 57-ért nem rossz vétel!
  • PyRex
    #346
    igen én is azokat néztem, de most inkább megvárom a far cry 2-t, mielőtt fejlesztek lol :D
    [biztosra megy]
  • dante3
    #345
    Reméljük a legjobbakat! Közben már megérkeztek kishazánkba az első 8800gt-k, asszem be kellene ruházni egyre!
  • Tigristank
    #344
    Az viszonylag közeli időpont, majd meglátjuk mi lesz belőle. :)
  • dante3
    #343
    Ubisoft főhadiszállása 2008. februári megjelenésre határozta el magát.
  • PyRex
    #342
    nem.

    a crytek az crytek, semmi közük az ubisofthoz, sem az engine-hez.
    amúgy szvsz a far cry 2 enginje messze többet tud (grafikában is) a crysisnél, ez egy ócska minőségű, prealfa movie, ne feledjétek...
  • cucmalajmc
    #341
    azért van hasonlóság,mert a fejlesztő csoport külön vált a FARCRY óta.
  • grebber
    #340
    Miért lenne ugyanaz ? Semmi hasonloság nincs a kettő között csak annyi hogy mindkettő fps más történettel,graffal fejlesztőkkel mittoménméh mivel!
  • kirol
    #339
    Ez most ugyan az, mint a Crysis, csak más a pálya meg a történet?
  • Jaffa 2843
    #338
    lassuhoz is xD
  • sorrow
    #337
    Ez igen, az eddig! látott legszebb természet animáció(fizika), ez a game (ebben) tényleg leiskolázza crysist.
    Összességében talán gyengébb a grafikája mint crysis-é, de természet szimuláció téren viszi a pálmát.
  • Shep
    #336
    Úgy emlékszem 2008 április májusra mondták, amiből majd lesz 2008 vége vagy 2009 eleje.
  • grebber
    #335
    Nem baj az.Jó munkához idő kell, szokták mondani!
  • Jaffa 2843
    #334
    ettöl féltem :S
    én 2008 Q3 Q4-re tippelnék :S
  • grebber
    #333
    Nem csak annyi hogy 2008ban valamikor!
  • Jaffa 2843
    #332
    valaki tud egy körülbelüli megjelenési dátumot mondani?
  • Shep
    #331
    Kösz, akkor nem nállam van a hiba.
  • dante3
    #330
    Nem, nálam is szar!
  • Shep
    #329
    A Hardwired csak nekem szarakodik egész nap?
  • PyRex
    #328
    aztaqrva!!!!!!!! állam a földön!
  • grebber
    #327
    Na ez egy jó dolog hogy pl meglötte a lőszeres dobozt aztán azok elkezdenek durrogni :D
  • grebber
    #326
    Itt van egy új DZSUNGELES TRAILER!
  • PyRex
    #325
    ismerem, már a jelenséget, de ha minden levél külön object lenne és rendes kiterjedése lenne, akkor ha meglátnál egy fát, már azzal visszaesne az fps 5-re, nemhogy egy erdőben lol :)
  • grebber
    #324
    Félreértesz de nagyon pl ez is Gothic 3 is nagyon jó játék de ezek a szar dolgok nemtetszenek benne. (pl Gothic 3 ba ugy mozog szélben a fa lombja mintha papirbol lenne mert látod a szép nagy lombot azt elfordul és látni 3-4 egyvonalba lévű csikot lol.) Gothic 3 topikba igértem csinálok majd képet vagy videót róla!
  • PyRex
    #323
    akkor ne játssz szerintem gagyikkal, de ilyen erővel egy darab játék nincs ami valósághű, sőt nem is lesz jó sokáig...
  • grebber
    #322
    Hát nekem ez a megfelelö szó rá mert a valosághoz köze nincs.Max annyira hogy a valóságban is tud jobbra balra mozogni de nem egyfolytába állandóan amig él az a fa.

    Megkockáztatom ilyen nem is lesz a számítógépes világban.
  • PyRex
    #321
    úgy értem, előben nem gyakran látsz fákat, vagy fákat amiket fúj a szél, stb - ha ezt gagyi jelzővel tudod illetni...