9022
Far Cry 2
  • lac coo
    #400
    ..igaz, legalább ésszel bánnak a poligonokkal a (képek alapján)...
  • lac coo
    #399
    Hát az indirect light kőkeményen DX10 efekt !
  • Djemba
    #398
    de ez a 2 résznek semmi köze nem lesz az 1 az is biztos (történetre gondolok)
  • Djemba
    #397
    biztos nem kell neki akkora max a fele meg tuti nem lesz d10 grafika
  • Tigristank
    #396
    Tetszetős, csak ne kelljen neki olyan gépigény, mint a Crysisnek...
  • grebber
    #395
    Képek hogy mit is tud a graf motor!
  • Bullet
    #394
    *...ezzel a motorral.
  • Bullet
    #393
    Ezek a növekekéses videók szerintem csak a játék alatt működő motor lehetőségeit prezentálják. Semmi köze a játékhoz. Azért ezen mutatják be, mert csak ez a játék van eddig ez a motorral.
  • Prince23
    #392
    xD ha ennyire növény növekedős centrikus játék, akkor ne lepődjünk majd meg azon, h a főellenségünk egy afrikai majomkenyérfa lesz xD
    De amúgy nem értem minek tették bele ezt a növekedés dolgot:P
  • Tigristank
    #391
  • VRSDM
    #390
    szimplán örülhetünk hogy tud ilyet is,

    de nem kéne csak a fákra leszűkíteni, pl. az aljnövényzet, fűk, bokrok, cserjék, gazok mivanmégottasivatagba :D szóval leég a híres tűzeffekt után akkor a játék végig egy nagy feketeséget akarunk ott látni? én nem... szépen lassan visszanő az.

    a fák is szép lassan hát pech ez van.

    másrészt engem nem zavarna ha a fák picit gyorsítva nőnének, úgyértem hogy sosem látnék egy egész fát felnőni, de akár látnám hogy heh ez a játék elején még picike volt, most már nagyobb pár ággal.

    ja meg minek ragadunk le ilyenen? :D amekkora terület lesz ahogy néztem :P azt se tudjuk majd merre hány méter, nem hogy ott mekkora volt a fa :D

    szóval jó lesz ez, örüljünk hogy tudja, hátha valami valóban 5letes készül belőle a végén.
  • Tigristank
    #389
    Szóval a legjobb megoldás az lenne, ha 1 erdőírtás után kidőlt fák maradnának, meg leégett fű a lángszóró hatására, de ilyen úgyse lesz. :(
  • Tigristank
    #388
    Persze hogy hülyeség, de attól még mindig jobb, mintha rögtön kinő valami (persze ilyen nem lesz) és legalább látom, hogyha a törzsek megmaradtak, akkor jártam azon a területen. Mellesleg ha a realitásnál tartunk, akkor az is nagyon "reális", ahogy a szél fújja a nagyobbnál nagyobb faágakat, de az emberünk meg könnyedén talpon marad... :DDD
  • PyRex
    #387
    ez hülyeség... gondolkozz már. ha 10 év múlva mész vissza, akkor lehetne egy ilyen kisebb fa. a játék időtartama nem évtizedeket fog felölelni valószínű...

    a másik dolog meg: ha ledarálsz egy fát és a törzse marad csak, soha a büdös életbe nem fog így visszanőni lol, minimum göcsörtök kellenének (realitás rulz) :)))
  • Rage47
    #386
    sztem lesz benne minigame, ahol növényt kell gondozni :D
  • dante3
    #385
    Húsevő?
  • kirol
    #384
    Na anno valaki ki kérdezte a szörnyek helyett mi lezs akkor a játékban.
    Hát most kiderült: Mutáns, hipergyorsan regenerálódó növények ellen kell majd harcolni!
  • lac coo
    #383
    Ugyan nem tudhatom hogyan működik ez a növény fejlődés, de pálya építésnél komoly haszna lehet.....Fiatal vegetáció vagy jó kis susnyás egy csúszkával ....
  • Tigristank
    #382
    Ugyanakkor ha belegondolunk, akkor nem biztos, hogy rossz ötlet ez a növénynövekedés, persze csak akkor, ha nem ilyen gyorsan történik.
    Pl. gépfegyverrel lekaszáljuk a fákat egy bizonyos területen, majd továbbhaladunk. Általános esetben (mint pl. a GTA-kban), amikor legközelebb arra megyünk, nyoma sincs annak, hogy ott jártunk, míg itt lehet, hogy pl. kis cserjéket látunk majd, mégkésőbb pedig kisebb fákat stb. Ez esetben pedig nem is tűnik olyan rossz megoldásnak. :)
  • Stalker
    #381
    Igen, egyértelműen azokból kéne kiindulniuk. Azokban nagyon nagy fantázia van. Valszeg a megjelenéshez közeledve jönnek is majd ilyen terjedő tüzes videók.
  • PyRex
    #380
    ja ez nem, de a környezeti hatások (szél, tűz, füst, stb) azok iszonyat durvák és értelmük is van :)
  • Stalker
    #379
    Valszeg igen, nyilván Ubisoft is szeretne kialakítani valami olyasmi hype-ot FC2 körül, mint ami Crysis körül volt/még most is van(?). Mindenesetre ez a növénynövekedés videó nem hiszem, hogy jó kezdő lépés. :DD
  • PyRex
    #378
    Egyébként az a durva, hogy anno, amikor a topicot nyitottam, még közel sem volt FC2, de az alcím most is megállja a helyét :)
  • PyRex
    #377
    de komolyan ezen filózok, hogy ennek a videónak mi értelme volt? erőfitogtatás a cryteknek, hogy bibibíí a mi endzsinünk ezt is tudja (bár kurvára semmi eértelme) ? :)
  • Stalker
    #376
    Kizártnak tartom, hogy ilyen lesz benne, de annyira feleslegesnek tűnik egyelőre ez a növénynövekedés, hogy nincs jobb ötletem. :D
  • PyRex
    #375
    háát, remélem nem lesz benne ilyen. meg azért ennyire lassító cucc? pár másodperc alatt eltelik 20 év? :) ez akkor inkább gyorsító cucc :)
  • PyRex
    #374
    pff lol
  • Scottt
    #373
    Hát ezt csak valamennyire értem..
  • Stalker
    #372
    Füves srác gondolja szív egy spanglit, kimegy az erkélyre, leül, rágyújt a jointra, egyszercsak elhúz keresztbe az égen egy hatalmas tűzgólyó. Srácnak nagyon tetszik, rágyújt még egyre. Megint elhúz előtte egy tűzgolyó. Rágyújt még egyre, hátha lesz most valami jobb is, de megint csak egy hatalmas tűzgolyó repül el előtte. Megunja és inkább visszamegy a lakásba, anyja pedig megkérdezi:
    - Hát te meg hol voltál?
    - Kint az erkélyen.
    - Három napig???

    :p
  • Stalker
    #371
    Én arra gondoltam, h ahogyan farcry-ban is beadtak Jacknek vmi szérumot, lehet itt is fog kapni vmi lassító hatású cuccot. :D:D
  • grebber
    #370
    Ezzel az a gond hogy akik ott dolgoznak akiknek ezlenne a dolga hogy jó ötleteket találjanak ki énszerintem értelmi fogyatékosok.Mert nekünk mezei usereknek több ötletünk van pedig mi ezért pénzt se kapunk.
    És simán megvalosítható lenne amiket kitalálunk.

    Dehát ők sose azt nézik nekünk akik megveszi a szarjaikat mi a jó csak azt nézik mennyi millió dollárt fog hozni.
  • PyRex
    #369
    szerintem az editorban is felesleges ez. nem tudom, hogy egyáltalán hol lehetne használni, csak valéami scifijátékban, ahol mittudoömén jonnek az élienek (kikmások lol) és ilyen növény növesztő szérumot dobnak mondjuk a városra ami dzsungellé válik.. hmm, nem is rossz ötlet. Milyen durva lenne toronyházak belsejében kommandózni de úgy hogy teli van növényzettel és a falakat néhol szétrepesztették a fák... :)))
  • grebber
    #368
    De feleslegesen mit demóznak mégha értelmes dolgokat mutogatnának!
  • lee56
    #367
    Valószinüleg az editor-ját demózták, elég fura lenne a játékban percek alatt felnövő fák, meg kilövöd azt visszanő, elég lol lenne :)
  • PyRex
    #366
    ja kb...
  • grebber
    #365
    Ezeka videók feleslegesek szerintem meg ha lesz ilyen a játékban akkor nagyon gáz!
  • VRSDM
    #364
    ööö nem :D
  • lee56
    #363
    És nem azt kaptad? :)
  • VRSDM
    #362
    a hype-al nincs baj, sőőt ha jó akkor még élvezem is, mert engem is felcsigáz (hülyekocka :D), de ha utána nem azt kapom amit ígértek na akkor van a gond :]
  • PyRex
    #361
    jah hát ez is igaz :)

    minden esetre ennek a játéknak (számomra) lesz hangulata, ellentétben a crysis-szal, ami nem rossz de valahogy túl nagy volt körülötte a hype...