9022
Far Cry 2
  • JaSoN HuNTeR #440
    ez fasza gamme lesz xD
  • grebber
    #439
    Hát ha ilyen Call of Juarez féle DX10-es megoldásos variácios game-ek látnak napvilágot akkor nvidia bajban lesz.
  • gduck
    #438
    Arra én is, sztem az ATI csúcs kártyájában vannak még "rejtett" tartalékok :)
  • grebber
    #437
    Azért annyire nem szerintem.
  • Viktor9202
    #436
    Egyértelmű...
  • grebber
    #435
    Arra kiváncsi leszek ha igaz ez hogy DX10-re rágyúrnak akkor kinek fog kedvezni Atinak vagy nvidiának.
  • gduck
    #434
    Igen, kétféleképpen lehet értelmezni :D Szerinted?
  • Viktor9202
    #433
    De nem a mostani felsőkategóriásokon nem? hanem majd a 9-es szérián igaz?
  • bertino
    #432
    GS... :DDDDDDDD

    még azt se, amit kérdeznek...
  • kirol
    #431
    Ubisoft vs. Surfer Girl
    Az utóbbi hónapokban többször is meglepett bennünket a Surfer Girl nevű blogger igaznak bizonyuló értesüléseivel.

    Az ismert blogger ezúttal a Ubisoft-ot nézte ki magának, s kifejezetten megdöbbentő állításokkal rukkolt elő, melyeknek a francia kiadó finoman szólva, nem örült túlzottan.
    Az itt olvasható írás szerint a Far Cry 2 pocsék, és közelébe sem ér a korábban látott prezentációknak, ráadásul a gépigénye is a csillagos egekbe szökött.

    GS.hu
  • gduck
    #430
    Hát ígéretek itt is vannak szép számmal, én azért bízom a csapatban ;)
  • bertino
    #429
    vhogy deja vu érzésem támadt...
    crysis konfigja hasonló
  • gduck
    #428
    Technical Q&A

    Pár dolog kiderül belőle, mint például:
    - A hardverkövetelmény széles skálán mozog (ezek szerint jól optimalizát lesz a Dunia grafikus motor)
    - DX10 alatt gyorsabb lesz mint DX9 alatt! (na erre kiváncsi leszek) Természetesen egy erős DX9-es karin jobban fog futni, mint egy gyenge DX10-es karin.
    - ULTRA HIGH felbontáshoz több magos CPU és felsőkategóriás DX10-es kártya kell.
  • wedge31
    #427
    Ez igaz ,de én nem erre gondoltam ,hanem arra hogy ebbe az irányba ment el a játék és ez már nem FC hanem valami más ami leginkább a Boiling Pointra hasonlit.
    Az hogy jó lesz ez igy vagy nem majd tavaszal kiderül.
  • grebber
    #426
    Kurvajó volt csak elkurák nagyon az optimalizációt bár kétlem hogy lett volna benne :D
    Majd a White gold megmutatja milyen lett volna a Boiling Point ha optimalizálják igaz az már szebb lesz de 1 az 1-be BP csak más küldikkel meg ugye helyszinnel.
  • k3nGu
    #425
    viszont a boiling point meg 1 kalap szar volt...
  • wedge31
    #424
    Más cimet kellet volna adni a játéknak mert az eredeti FC-re már csak nyomokban emlékeztet ez a cucc.
    Talán Boiling Point 2 lenne a jó cim mert ez inkább az lesz.
  • Jaffa 2843
    #423
    egyedül az nem tetszik benne, hogy mindig kilökik egy honappal a megjelenést :S
  • grebber
    #422
    "Az emberekkel beszélgethetünk, a bizalmukba férkőzhetünk, de akár nyíltan is kifejezhetjük ellenszenvünket – a játék ilyen, és ehhez hasonló elemekkel kívánja megdönteni a szokásos jó fiú / rossz fiú felállást. És ez még semmi, ha sikerül egy-egy emberrel nagyon összehaverkodni, akkor az mellénk szegődik, és segít nekünk egy-egy küldetés véghezvitelében, vagy kérésünkre akár kémkedni is fog."

    Hehe kalandgame elemekkel színezik.
  • PyRex
    #421
    hát igen.. csöppet volt :)
  • bulba
    #420
    Érdekes koncepció, csak a rajzolója elfelejtette hogy ezt nem a crytek csinálja :D
  • grebber
    #419
    Far Cry 2 - Next-gen konzolokra is

    A francia bázisú UbiSoft végre hivatalosan is megerősítette, hogy az április elején debütáló Far Cry 2 konzolokra is érkezik.

    A lélegzetelállító újításokat felvonultató Far Cry 2 az eddig tervezett március helyett csak áprilisban jut el a boltok polcaira. Ezen szomorú hírt szerette volna kompenzálni a francia csapat, ugyanis a korábban csak pletykaként terjengő hírt ma végre megerősítette. A srácok a PC-s platform mellett X360-ra és PS3-ra is elkészítik a nem mindennapinak ígérkező afrikai utazást.

    info: Gamestar
  • Prince23
    #418
    Remélem télleg igaz, mármint az, h a zenei cd-t is mellékelnek hozzá:D
  • Prince23
    #417
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    :DD
  • FLeT
    #416
    csá nép!
    Banner!!!
  • Djemba
    #415
    biztos nem
  • PyRex
    #414
    Hogyhogy "is"?
  • Prince23
    #413
    Remélem, h ebben az új FC-ben is Jack Carver szerepébe bújunk. Nagyon remélem.
    Tudni lehet erről valamit?
  • PyRex
    #412
    jah :D
  • Jaffa 2843
    #411
    ápr 1-jén meg az lesz hogy csak tréfa a megjelenés :D
  • PyRex
    #410
    Ápr. 1. jaja... 2009. ápr. 1 után :))
  • Jaffa 2843
    #409
    ki nem látta ezt előre
  • grebber
    #408
    Máris csúszik a game:

    Ubisoft: Assassins Creed sikerek, halasztások

    (Shacknews) Sajnálatos módon a kuang11 kicsit gyengélkedett, de visszatértünk, aggodalomra semmi ok. Az Assassins Creed röpke négy hét alatt 2,5 millió példányban kelt el és ezzel minden idők legjobban fogyó új frencsájza lett az Egyesült Államokban. Az Ubisoft fejesek joggal boldogok, hiszen az eredeti üzleti terv ennél jóval szerényebb volt, terveik szerint márciusig 5 millió fog elkellni a multiplatform játékból (a PC verzió még meg sem jelent).
    A kis bonusz zsebpénz elég lesz arra, hogy betömködje az idei pénzügyi mérleg réseit, ezért három másik játék megjelenését a következő pénzügyi évre halasztották, amely 2008. április 1-vel kezdődik. Tehát a Far Cry 2 , a Tom Clancy's EndWar, és a Brothers in Arms: Hell's Highway megjelenése április 1. után várható csak.

    info: Hardwired
  • grebber
    #407
    Várjuk szeretettel és remélem akorra már új VGA-val!
  • ToCsEk
    #406
    Hírecske.
  • Scottt
    #405
    Hello!Nem tudjuk:D
  • Zsolesz0721
    #404
    Hello! Nem tudjátok, hogy miko lesz demó? :D
  • martinho040150
    #403
    sztem ez jobb lesz mint a Crysis
  • lac coo
    #402
    Nem figyeltem ,de FC -Crysis motorban körkösen mozog ...
  • grebber
    #401
    engem az zavar hogy a fák növények fű még mindig csak kétirányű mozgást végez!