9022
Far Cry 2
  • ToCsEk
    #480
    5 új kép!
  • Shep
    #479
    Már előre látom, hogy ahoz hogy normális látványban és fps-ben legyen részünk olyan konfig kell majd ami kb 2 évvel a megjelenés után lesz középkategória. Szarabbul fog futni mint a Crysis, de remélem nem lesz igazam. Vagy lehet eltolják 2010-re :)
  • JaSoN HuNTeR #478
    elég gyenge.
  • grebber
    #477
    Rövidke trailer
  • bertino
    #476
    "Az Ubisoft ugye saját játékmotort készített Dunia címmel, ami szuahéliül világot jelent."

    :DDD tökjó
  • grebber
    #475
    Far Cry 2: A maláriás főhős

    Dixie Flatline, 12:57 - PC - Játék: FPS

    (C&VG) Senki ne számítson a nagy semmiből előbukkanó mutánsokra, kezdi mondókáját a Far Cry 2 producere, Lois-Pierre Pharand az Edge Magazinnak adott beszámolóban. Az afrikai szavannákon tett kiruccanásunk inkább minket változtat mutánssá, akit barátai és ellenségei egyaránt félni fognak. Az Ubisoft a jól bejáratott szintlépéses rendszerre kíván valami újat hozni a lövöldözős játékok életébe.
    Kalandozásainkat maláriás főhősként kezdjük, ahogy legtöbben ezen a környéken. A sztori előrehaladtával különféle gyógymódokat alkalmazhatunk, melyek állandó védettséget biztosítanak, ám kisebb-nagyobb mellékhatásokkal kell számolnunk. Cserébe egyre erősebbek, ellenállóbbak leszünk a külső, ártó behatásokkal szemben (aztán a játék végére kinő a harmadik hüvelykujjunk, mint a Falloutban - szerk).

    Az Ubisoft ugye saját játékmotort készített Dunia címmel, ami szuahéliül világot jelent. Szóval ez a csini motor több jövőbeni játékuk alapját fogja képezni és legfőbb erénye, hogy hihető környezet és atmoszféra teremtésére képes. A piacon lihegő csilivili, steril megoldások helyett állítólag érezni fogjuk a körmünk alá fészkelődött koszt, az izzadtságot, a moszkítók csípéseit, a fegyverolaj terhes szagát és a portól állandóan beragadó fegyverek keltette szoros szituációk kilátástalanságát.

    Miden súlyos sebünket el kell látni, különben elvérzünk és a vinnyogó hiénák martalékává válunk. Ne lepődjünk meg, ha ki kell túrnunk a testünkbe fúródott golyót a sebész felszerkóval, majd rövid férceléssel kell bezárnunk a tátongó sebet. Oh és lehetőleg ne a tűzvonalban kezdjünk operálni, mert a műtés közben kapott találatok azonnali halálhoz vezetnek.

    Szerencsére a sebek csupán minden fél órában szakadnak fel, így nem kell állandó jelleggel mikromenedzselnünk magunkat.

    info: Hardwired
  • Scottt
    #474
    Nice banner
  • PyRex
    #473
    miért haragudnék?
  • strebacom
    #472
  • grebber
    #471
    Berakattam remélem PyRex nem haragszik majd érte!
  • strebacom
    #470
    Húúúú de frankó lett a banner....
  • JaSoN HuNTeR #469
    azt csak azért irtam hogy hergeljek pár embert xD
  • bertino
    #468
    "sokkal szebb ott a grafika"

    hát persze... :DD
  • grebber
    #467
    A konzolra való fejlesztés már nagyon régóta veri a pc-t.Ez van.
    Mert ott adott egy haververkörnyzet ami nem változik sok évig arra fejlesztenek.
    De pc-nél van sokmillió féle gép és ugy kell megirni a gamet hogy azon a sokmillio másfajta hardveren menjen.
  • JaSoN HuNTeR #466
    de ezek ha lesznek konzolon akkor ott jobban megfogják érni.(De elvileg azt olvastam hogy Crysis X360on butitot lesz)
  • dante3
    #465
    Nem az a megoldás, miért nem lehet példát venni pl.: Bioshock vagy Prey-ről, gyönyörű és ugyanolyan szépen fut gyengébb gépeken is!
  • JaSoN HuNTeR #464
    és ki veszi meg?Bazd ha ezek lesznek Konzolon kidobom a PC-m!!!!Sokkal szép amugyis ott a grafika!
  • grebber
    #463
    Nem mintha nekem is ilyen fickándozna majd a gépembe :D
    Addigra csak meglesz a 8800GT-m amire régóta várok.
  • dante3
    #462
    Csak nem nekem!
  • grebber
    #461
    De ez csak pletyka nem is biztos hogy igaz vagy ha az is akkor még áprilisig van idő optimalizálni!
    Legdurvább esetbe addigra lesz ugye 3870 X2 VGA és új nvidia is
  • dante3
    #460
    Az f@sza, kezd telni a t@k@m a sok optimalizálatlan sz@rtól!
  • grebber
    #459
    Sokkal szarabbul fut egynlőre mint a Crysis ez a plyetyka terjeng!
  • dante3
    #458
    Milyen gáz?
  • dante3
    #457
    Nagyon tetszik a távcsöves fegyó, szép erezett fa, lakkozva!
  • grebber
    #456
    Hát ha lehet hinni a pletykáknak akkor nagyon nagy a gáz.
  • lac coo
    #455
    Szerintem annyira nem durva mint a Crysis, ésszel bántak a részletességgel .
  • JaSoN HuNTeR #454
    *milyen gépen fog már menni?:D
  • JaSoN HuNTeR #453
    lol ez milyen gépem fog már nem?
  • strebacom
    #452
    Ja tényleg jó....akkor kérnénk ezt... köszi!!
  • grebber
    #451
    Így már barátibb!



    De majd csinál valaki ugyis 100X jobbat. Ha Pyrexnek is megfelel kezdésnek berakhatja!
  • strebacom
    #450
    Bannernak ez nem lenne jó, valaki betudja tenni??? Köszi!!


  • strebacom
    #449








    Friss információk érkeztek az Ubisoft által fejlesztett Far Cry sorozat második részéről. Ezek szerint az infók szerint a játék rendelkezni fog egyfajta "betegség rendszerrel". Ezt úgy kivitelezik a készítők, hogy a történet kezdésénél karakterünk maláriában szenved, és a sztori előrehaladtával újféle gyógymódok segítségével "tölthetjük fel újra" energiánkat, és élhetjük túl a támadásokat. Továbbá a játék producere, Clint Hocking elmondta, hogy az alkotás semmiféle módon nem fog kötődni az első Far Cry-hoz, mivelhogy a hangsúly a műben a realizmuson lesz, így ne is keressünk majd mutáns szörnyeket. Clint elárulta azt is, hogy a Joseph Conrad által írt Heart Of Darkness című könyv ihlette őket.



    Forrás: Games Radar & PCGames.de
  • VRSDM
    #448
    csak példálóztam, de komolyan olyanokat kérdezel meg... rég ki lett tárgyalva hogy igyekeznek a lehető legrealisztikusabb játékot részlethozni, abban se zombi, se mutáció nincs, se medpack fölvesz és jobban is vagyok, ezért gyógyítja magát úgy hogy kiszedi a lövedéket magából.

    447 - tudtam hogy beírja valaki ezt. ha a sivatagban van az illető akkor nem nagyon jön senki orvos, inkább szedje ki, lássa el, mint hogy folyamatosan roncsolja tovább a találat környezetét.

  • grebber
    #447
    Látom te is jártas vagy az orvosi ellátásban,mivel pont az a lényege hogy még véletlenül sem szabad kihuzni az cuccos ha beléd áll csak akkor ha már orvosok ott vannak körülötted megfelelő cucokkal.
    De te huzd ki magadból nyugodtam :D
  • JaSoN HuNTeR #446
    azé me vipba vagy azé nem kéne hogy akkora legyen a szád xD
  • VRSDM
    #445
    belédszúrok egy ásónyelet, aztán beléd is töröm... hagyd benne bátran -.-
  • JaSoN HuNTeR #444
    meg van az amikor belelönek a kezébe és kihuzza a töltényt:D DE mié?
  • JaSoN HuNTeR #443
    há de láttam ot a trailerbe valamit xD de nem értem hogy mit xD
  • VRSDM
    #442
    semmivé -.-
  • JaSoN HuNTeR #441
    de mire lehet benne átváltozni? Húsevő emberé?:D vagy mi?