9022
Far Cry 2
  • gduck
    #520
    Meg ugye hogy nem lesz script :) Kíváncsi leszek... A gépigény iszonyat durva (ha jól értettem), számomra az derült ki hogy nincs is olyan gép jelenleg amin fullon futna... Az "benchmark people" gépekre is azt mondta hogy: NO :(((
  • Shep
    #519
    Nem néztem végig, csak beletekergettem, a lényeg marha nagy szabadság úgy variálsz a felek között ahogy akarsz, élethű környezet, nextgen grafika, és 2x akkora gépigény mint a crysisnél, már ilyen 4 magos procit, meg csúcsgépeket magyarázott, na mondom jól van, ez se jön ki az idén :)
  • grebber
    #518
    Én nem értek angolul tehát mi miért ez a szomorú fej?
  • gduck
    #517
    Új videók / interjúk :(
  • gduck
    #516
    Egyenlőre ez a dátum de, olvastam már olyat is hogy a 08/09-es "pénzügyi" évben jelenik (2008/04-2009/03). Ezek egyenlőre mind találgatások, addig is bízzunk a márciusban ;)
  • Shep
    #515
    Van ahol 2008 okt 31-et írnak, az hihetőbb mivel korábban volt valami hír, hogy csak április után várható egy csomó Ubis játék.
  • Shep
    #514
    Hát ez a nincs script kamu, mert script nélkül nincs röténet, vannak események amiket le kell scriptelni, különben az egész egy nagy megoldhatatlan küldetésekből álló valami lesz.
  • dante3
    #513
    Már nagyon várom, ps3-on próbáltam a demóját! A játék tetszett, de a konzolos grafika nem jött be, többet vártam!
  • strebacom
    #512
    Ja és nemsoká itt a TUROK
  • strebacom
    #511
    Release Date: Mar 25, 2008

  • JaSoN HuNTeR #510
    mind2
  • Hedic
    #509
    es directed 10 vagy 9 es lesz???
  • strebacom
    #508
    Köszönöm, mert éppen erre gondoltam, de nem mertem kiirni, nehogy lehurrogjon valaki..ezt irták annó a Crysisról is.....
  • Kaszi46
    #507
    "a játékban nem lesz semmiféle előre megírt szkript" - de sokszor hallottuk már ezt...

    az eddig megjelent képekhez képest nekem ezek nem tűnnek annyira szépnek.:(
  • strebacom
    #506
    A Dunia engine-re támaszkodó, Ubisoft kezei között alakulgató Far Cry 2-ben a készítők elmondása szerint nagy szerep jut majd a mesterséges intelligenciának, így a tervek szerint a játékban nem lesz semmiféle előre megírt szkript. A szabadon bejárható terület mintegy ötven négyzetkilométeres lesz, melyen 15 féle járművel száguldhatunk majd végig, miközben a harminc féle fegyvert tartalmazó arzenálunk valamelyik tagját használva pusztítjuk ellenfeleinket. Az új képek játékbeli akciókat, és terepeket mutatnak meg nekünk.













    Forrás:Cybergen...
  • FlyHigh
    #505
    Na erre a játékra nagyon kíváncsi vagyok, előítéletek nélkül várom.:D
  • lac coo
    #504
    Arra gondoltam, hogy ötödrangú milyen csilli-villi a növényzet .Persze sokan vannak ,akiknek fontos, hogy a leveleken is legyen anyámkínja efekt ;)
    Jobban örülöknék egy közepes de jól futtatható játéknak ....
  • VRSDM
    #503
    jaaa. értem már, szóval mi alapján vegyek játékokat? ha nem az alapján hogy mi az előzetes információk alapján a véleményem róla?!

    gondold végig és rájössz marhaságot írtál.
    lacco meg aztmondta hogy a növényzet nem nagy szám ("ötödrangú") és szerinte sok embernél szaggatni fog. ennyi. de azzal hogy minket leszóltál valószínüleg ellenünk vagy hogyha a mi álláspontunkról szól a vita, ergó neked más a véleményed :D vagyis neked is van...

    hagyjuk ezt, és maradjon normális téma legalább míg jön a sok nyuszi flémelni majd a megjelenés környékén.
  • lac coo
    #502
    De televan a tököm a sok buta meberrel ...

    Mit is írtam ???? Magyar szöveget tudsz értelmezni ???
  • tugyiti
    #501
    megjelenés előtt ne legyen már vélemye,neked se
  • VRSDM
    #500
    véleménye a van a játékról, viszont más fórumozót nem becsmérelhet senki, te sem.
  • tugyiti
    #499
    szevasz lacccoooooo meg se jelent a játék már oltod a topicot ?
  • grebber
    #498
    Far Cry 2 - Hősünk mégsem betegeskedik!

    A korábban sokak (köztük jómagam) tényként közölt értesülések a mutálódott malária vírusról pletykának bizonyultak.

    Legalább abban igazam volt, hogy mutálódott ellenfelekre nem kell számítanunk, azonban Clint Hocking kreatív igazgató leszögezte, hogy semmiféle mutáció nem szerepel a játékban. Vagyis az malária vírusról szól híresztelések igaztalannak bizonyultak. Mea culpa ezúton is.
    Az ominózus "Tiszta vizet a pohárba!" videoblog itt tekinthető meg.

    info: Gamestar

  • Kaszi46
    #497
    moddolhatóságról lehet valamit tudni?
  • grebber
    #496
    Crysis is szebb volt videokon.Majd ha magam elöttünk lesz a full akkor lehet kijelenteni hogy melyik szebb.
  • Tigristank
    #495
    Nekem szebbnek tűnik, mint a Crysis. :)
  • gduck
    #494
    HD Teaser Trailer

    (nemtom be volt-e már linkelve...)
  • lac coo
    #493
    Lehet nem csak nálam ...;)
  • Stalker
    #492
    Felénk meg az m249-et hívják nagypapinak :p
    A másik fegyó tényleg vmi uzinak tűnik, ill. egy régebbi kép alapján távcsöves AK 47 is lesz a játékban.
  • Scottt
    #491
    Vagynem :-) Szerintem az egy M-249 SAW.A másik fegyver talán Uzi vagy más SMG.A Nagypápának felénk a minigunt hívják
  • gduck
    #490
    Sztem nagyon jól sikerült :)

    Ebben a régi videóban legalábbis jól néz ki ;)
  • grebber
    #489
    Nálad lehet!
  • lac coo
    #488
    Ötödrangú .....
  • grebber
    #487
    Kiváncsi leszek a növényzetre nagyon!
  • lac coo
    #486
    Kinézetre gondoltam ....Túl jól néz ki a többi képhez képest .
  • ToCsEk
    #485
    Miért? Afrikában van esőrdő nem? Vagy rosszul tudom?
  • lac coo
    #484
    Hát...a második dzsungeles kép nagyon nem illik a többi közé ....
  • Stalker
    #483
    vááá, az egy nagypapi!!! :DDD
  • Stalker
    #482
    nem :p
  • Kaszi46
    #481
    Eddig nem úgy volt hogy ezt is a cryengine2 hajtja?