9022
Far Cry 2
  • santibi
    #560
    Valami rosszat írtam? Kérdeztem csak. Nem tudom mennyire lesz gépigényes.
  • bertino
    #559
    én is remélem, hogy megtalálod a fórumon a kijelentkezés gombot
  • santibi
    #558
    MSI P35NEO
    CORE DUO E6750
    ASUS 8800GT
    2X2GB 800Mhz KINGMAX RAM
    550 CHIEF TÁP

    EZZEL A KONFIGGAL REMÉLEM ELKETYEG A FARCRY2.
  • Rage47
    #557
    átlagos konfig kb. mi? :)))
  • gduck
    #556
    - a játék januárban került béta fázisba, tartalmilag teljesen kész ;) Ha minden rendben van, márciusban RELEASE :)
    - Teljes mértékben támogatja a DX10-es karikat és a Quad Core procikat, de az "öregebb" konfigokon is szépen fut. Egy átlagos konfigon HIGH beállításon megy :)
  • gduck
    #555
    Csöpögtetik az infókat ;)

    - nem fogja támogatni a Physx kártyát!
    - meg fogja izzasztani a procikat ;)
    - a pc verzió után nem sokkal jönnek a konzol verziók is

    ITT lehet kérdéseket feltenni, amit - remélhetőleg - meg is válaszolnak.
  • Shep
    #554
    Én a gamespotban sosem bíztam.
  • gduck
    #553
    Egész érdekes infók vannak a gamespot oldalán :( Az eddigi március végi megjelenés helyett:

    Far Cry 2 PC release dates:
    Q1 2008 (AU)
    Q2 2008 (EU)
    Q3 2008 (US)

    EZ MOST VALAMI VICC??

    Forrrás
  • VRSDM
    #552
    nincs harag. megbeszéltük
  • gduck
    #551
    Elnézést ha megbántottalak volna, nem volt szándékomban ;) Szal nem vitának szántam, csak az előzetes videókat hasonlítottam össze egy másik játékkal :D
  • VRSDM
    #550
    ne nézz azért hülyének :]
    mind1, fölösleges vita ez, egyértelmű hogy amit később adnak ki az jobb kell legyen.
    ja és hogy közel egy időben kezdték a fejlesztést? honnan tudod mióta csinálják ezt vagy azt? az hogy mikor adják ki ilyen szempontból meg halál mind1 ha nemtudod a kezdés időpontját.
  • gduck
    #549
    A FarCry2 március végén kint lesz :P (Igaz ez eddig "csak" egy fejlesztő szájából hangzott el.) A fejlesztés végén meg nem a játék alapjait írják újra (nem windows ez :D ), ezért mondtam ;)
  • VRSDM
    #548
    szerk. " demóját fejezték be "
  • VRSDM
    #547
    fél év semmi?! akkor minek tologatnák a játékokat? °-°
    B&W2-E3-as demójához még akkor fejezték be mikor már repcsin ült molineux odafele :P
    nameg crysis kinntvan már egy jóideje, ez meg még nem lesz kint egy jóidejig. lesz az talán több is mint fél év.
  • gduck
    #546
    Egy időben (fél év - megjelenési dátum - különbség semmi!) készítették mind2 játékot, mind2 játékot DX10-es játéknak nevezik!
    Majd kiderül ;) A véleményem csak a videóknak szólt (én most láttam először a www.infarcry.com oldalon)
  • VRSDM
    #545
    szeretem ezt " ez már most alázza az xy-t " még jó hogy, újabb gyerekek :)

    szép is lenne ha egy ilyen volumenű játék rosszabb lenne mint az "elődei" :P
  • gduck
    #544
    :D
  • grebber
    #543
    Régi képek és videók mindet láttam már!
  • Shep
    #542
    Valószínüleg gépigényben is alázni fog, na nem ezért mert olyan alacsony lesz :)
  • gduck
    #541
    Ezek is naon durva videók :D Nem semmi lesz az időjárás sem! Az eddig látottak alapján simán alázza a Crysis-t ;)
  • gduck
    #540
    Nagyon szép lesz :) (2. képet nézzed!) Képek , videók
    Gameplay videó
  • tmisi
    #539
    Csak ne az legyen hogy kijön időben (vagy hamarabb) aztán meg tele legyen buggal, meg csak 4 magos procin, 4 giga rammal és 9800GTX-szel fusson elfogadható sebességen picit viszavett részletességen és felbontáson...
    Lásd Crysis (na ez mondjuk késett eleget és mégis...)
  • Shep
    #538
    Vagy nem :)
  • dante3
    #537
  • gduck
    #536
    Jah! Elkezdték csepegtetni az infókat, csak az a baj hogy eddig nem sok újdonságot mondtak :( Februárban beszámolni egy decemberi rendezvényükről... háááát... Én már többet várnék hiszen bő egy hónap és itt a játék :D
  • dante3
    #535
    Nyomtasd ki!
  • strebacom
    #534
    Húú bazz ez a festmény jól mutatna a szobában...

  • strebacom
    #533
    Ez Jóóóó!!

  • dante3
    #532
    link
  • Shep
    #531
    Majd idővel kiderül, lehet soha nem lesz belőle semmi :)
  • grebber
    #530
    Biztos űrhajós.Már miért lenne biztos?Remélem valami fasza fps-t csiholnak.
  • Shep
    #529
    Poén volt ha nem tűnt volna fel. Amúgy azért nem lepődnék meg ha tényleg jó szarul futna a FM-os játék, ráadásul biztos űrhajósos lesz :)
  • grebber
    #528
    Á erre nem is mondok semmit.
    Most hogy bejelentette a Futuremarkos cég hogy csinálnak egy gamet egyből mindeki "huha ha ugy fog futni mint a 3d mark akkor nem lesz olyan gép amin rendesen menne" meg 1 fps-e fog futni meg minden.
    Könyörgöm lássatok már ki a fejetekből.
    A 3D Mark direkt erre való hogy megfingassa a fullos gépeket.A játék meg más lesz.Én már nagyon várom már 2009 előtt nem látjuk szerintem :(
  • Shep
    #527
    Ez igaz, épp ezért nem fog futni még úgy se mint a Crysis, na de majd a Futuremarkosok megmutatják milyen is az amikor 1 fps-el fut egy játék :) Azér őrület mik vannak. Vegyek egy PS3-at (ahoz lehet monitort kötni?)
  • grayfox
    #526
    Sajnos az enyém sem tökéletes (sosem tanultam sajna, csak rámragadt), de én ezt értettem ^^ Csak összehozzuk :)
  • gduck
    #525
    Ezek szerint van még mit tökéletesíteni az angol tudásomon :D Köszi a pontos fordítást ;)
  • grebber
    #524
    Nagyon sok gépen elfog indulni azzal nem is lesz gond de hogyan az más kérdés :D
    Akkor igaznak bizonyult az a pletyka amit mondtak.
  • grayfox
    #523
    Szó sem volt errről. Csak annyit mondott, hogy szerettek volna olyan játékot létrehozni, amin olyan döbbenetes a látványvilág, (ami kihasználja az új technológiák által adott lehetőségeket) hogy benchelésre is használják majd, mindenki erről beszél stb.
    AZAZ "mércévé", viszonyítási alappá válik.
  • bertino
    #522
    valamilyen gépen csak el fog indulni bakker :D
  • gduck
    #521
    Jah és a végég mosolyogva mondta a 2008 márciusi dátumot :D Csak legyen min futtatni ;)