9022
Far Cry 2
  • gduck
    #640
    Neeee :(((( Nem igaz hogy az UBI ezen kívül semmit nem mutat :(((( Amúgy kösz a linket HD-ben még nem láttam ;)
  • bertino
    #639
    Gbps-es bérelt vonal az elég jo ? :)
  • Prince23
    #638
    HD downloads, csak gyors netbirtoklónak ajánlott!
  • Prince23
    #637
    A pcdome szerint 2009-ben jelenik meg.
  • grebber
    #636
    Hát jővőre már johogy fog menni átlag gépen akkor már 8800 GT lesz az átlag :D
  • gduck
    #635
    Egyik se :) Nagy kavar van, hivatalos megjelenési dátumot nem mondd senki! Egy hónappal ezelőtt a fejlesztők március emlegették, most egy GDC-s videó hátterében év végét lehetett hallani, szal ezen infók alapján bármikor megjelenhet a játék :D
  • tmisi
    #634
    Na és akkor most melyik a megbízhatóbb, a Gamespot v. az Ubi? :)
  • gduck
    #633
    ÉS EZ? Az Ubi szerint márciusban jelenik meg :)
  • Tigristank
    #632
    Azt még a Crytek csinálta, ezt viszont már nem ők készítik, hanem az Ubisoft Montreal.
  • Prince23
    #631
    Hát ez jó hír... a FC 1-el is bizonyítottak a megbízhatóságukban.
  • gduck
    #630
    Reméljük ősszel már nem a G92-es chip lesz a csúcs :) Amúgy azt nyilatkozták az év elején, hogy egy "átlag PC-n" is szépen fut a játék :D
  • tmisi
    #629
    Hátha ősszel jön ki akkor tuti nem. Akkora már a GF9800 X2 lesz a csúcs.
  • Prince23
    #628
    Én is erre értettem, pontosan.
    Mer nekem 7 sorozatom van geforceból, és sztem nem fog rajta még döcögni sem:(
  • tmisi
    #627
    GF7-re gondolsz? Ezzel a kijelentéssel arra utaltál hogy csak dx10 only lesz? Nem hiszem. Viszont az már könnyen lehet hogy DX9-ben is GF8800 kell majd a megfelelő teljesítményhez. xD
  • Prince23
    #626
    Hát ha nem fog megjelenni nyárig, akkor valószínű, h 7x sorozatban nem fog egyáltalán elindulni:( nekem van egy ilyen megérzésem:D
  • Shep
    #625
    május negyvenedikéig biztos :)
  • tugyiti
    #624
    2009 májusig egész biztos ....
  • Prince23
    #623
    Májusig úgy is megjelenik:DD
  • Matte
    #622
    ez pl. a gametrailers oldalán van fent:)

    nem vészmadárkodok, de azt azért ne nagyon higyje seni hogy egy hónap és jön....nagyobb lesz a hype ekörül amikor megjelenik és az nem most lesz..
  • bajgunar
    #621
    Ahm.
    Thx
  • dante3
    #620
    Link

  • bajgunar
    #619
    Ezt hol találtad??
    Nekem nem sikerül megtalálnom!
    Gainward GeForce 9600 GT Golden Sample HDMI
    700/2000MHz, 512MB GDDR3, PCI-E, Heatpipe hűtés, TV + Dual DVI + HDMI + Display Port, bruttó ár: 51 030 Ft/

    Nem dobnál be egy LINK-et??
  • dante3
    #618
    Most hogy kijöttek a 9600GT-k, gondoltam veszek egyet/Gainward GeForce 9600 GT Golden Sample HDMI
    700/2000MHz, 512MB GDDR3, PCI-E, Heatpipe hűtés, TV + Dual DVI + HDMI + Display Port, bruttó ár: 51 030 Ft/

    , de ha ez a game is késik, akkor várok még, mert sztem mostanság nem sok olyan játék jön ki, amit ne bírna el az X1900GT-m!
  • tmisi
    #617
    Ja én is nyárra tervezek gépújítást, nem jött volna jól a március (legfeljebb 640x480-ban).
  • grebber
    #616
    Az még nagyon a jővő zenéje :D
  • Shep
    #615
    Várható volt, hogy tolni fogják, de kit érdekel a FarCry2, jöjjön a Duke4ever :D
  • grebber
    #614
    Rájöttek hogy nem kéne még 1 Crysist kiadni és inkább tolják hogy megprobálják optimalizálni!
  • VRSDM
    #613
    ki bánkódik, ja?! aki elhitte hogy 2hónap és ittvan, hát az meg is érdemli :D
  • dante3
    #612
    Kezd beigazolódni a 10/31/2008!
    Akkor lehet, hogy nem fogok még vga-t cserélni!
  • Newfronter
    #611
    Na és ez hogy tetszik?
    Úgy látom csak ősszel fogunk ezzel játszani. :( (vagy akkor sem)
  • VRSDM
    #610
    voltmár harcolós is -_-
  • JaSoN HuNTeR #609
    de elvileg azt mondták márciusban kintvan.
    De állandoan kamáznak.Irják azt hogy "when he was ready."Ne legyen már parasztvakitás.
  • JaSoN HuNTeR #608
    nagyon nagyon szánalmasok a FarCry2 moviek.Semmit se mutatnak a játékból Ott ál fogja a fegyot és ennyi.Nagyon izgalmas.Meg aztán remélem jól optimizálják.
  • gduck
    #607
    Ez speciel hol található? Mert minden oldalon más szerepel :D
  • strebacom
    #606
    Na neeee....
  • Matte
    #605
    gyerekek, hát nem látuuuunk? :))

    Release Date: 10/31/2008
    Platforms:
    Publisher: Ubisoft
    Developer:
    Gamesite: Click here
    Genres: First-Person, Shooter
    ESRB: RP
    Total Downloads: 702,765
  • grebber
    #604
    Far Cry 2 - maláriás főhős

    Az Ubisoft elárulta, hogy a Far Cry 2 főhőse igen sajátságos tulajdonsággal fog rendelkezni: maláriás lesz.

    A betegséget hősünk a játék elején kapja el, amint megérkezik a helyszínűl szolgáló fiktív afrikai országba, és ezután központi elem lesz a gyógyszer után kajtatás. Az érdekes megoldás célja, hogy a játékost belekényszerítsék a civilekkel való interakcióba, mivel csak tőlük tudjuk beszerezni az orvosságot. Így pedig közelebbről megismerjük az ország helyzetét, annak hatását a lakosságra, és ezzel jobban bevonnak a történetbe. Ezen kívül más megkötést nem sóznak a nyakunkba, teljesen szabadon játszhatunk és járhatjuk be a vidéket.

    info: Gamestar
  • gduck
    #603
    Legújabb "tuti" megjelenési dátum: április 14. (sztem nem igaz, csak a szokásos internetes pletyka) :D :D
  • gduck
    #602
    Ebben a videóban (ami most készült a GDC 2008-on) 1 perc 18 másodpercnél ez hangzik el: "At the end of 2008 on three platforms; PC, PS3 and Xbox360."

    Szal lehet hogy csak év vége felé jelenik meg :(
  • gduck
    #601
    Azt nem írták :) Új videókat is ígérnek ;)