9022
Far Cry 2
  • Soldiers
    #680
    na kifogad velem hogy a játék nem márciusban jön ki hanem április vagy májusban???? mert eltolják későbbre
  • Jaffa 2843
    #679
    naja.. de még mindig jobban néz ki a 8as a megjelenési dátumban, mint egy 9es :D

    bezony a lassu munkához idő kell xD
  • Shep
    #678
    Ja azért tolják, mert tudják, hogy most még Pakson is szarul futna, így várnak az új csúcs kártyákra procikra :)
  • bertino
    #677
    én gépet már nem fejlesztek tovább :)
  • gduck
    #676
    Őszre talán kijönnek az új intel procik és a 10xxx-es geforcok is
  • Tigristank
    #675
    Várható volt.
  • Shep
    #674
    Igen, a rosszhoz meg még több :)
  • bertino
    #673
    meg azt is reméljük, hogy nem lesz procilimites, mint a crysis...
  • tmisi
    #672
    Ez van. Remélem sokkal kiforrottabb játékot adnak ki a kezük alól, mint a Crysis. Mert akkor megéri várni. Jó munkához idő kell!
  • gduck
    #671
    Változott a megjelenési dátum: 2008 ősz UBISoft Tehát vége a találgatásoknak, ősznél előbb nem lesz játék :(
  • Shep
    #670
    Ezek a képek túl vannak szinesítve, nem ilyen lesz,
  • JaSoN HuNTeR #669
    érdekes a grafika[De nagyon tetszik].Olyan mesés nem?
  • NeBby
    #668
    Szerintem jól teszik , hogy nem adnak ki még 1 Crysist , inkább legyen egy fokkak csúnyább a graf (ami sztem ígyis iszonyatszép) , minthogy nefusson egyik gépen se rendesen!
  • Csuhai G
    #667
    No azért reménykedni lehet.. :)
  • gduck
    #666
    Nincs pontos megjelenési dátum :(
    A vicc az egészben, hogy az Ubi hivatalos oldalán március szerepel. Január közepén lett teljesen kész tartalmilag a játék és béta fázisba került. Akkor azt modták a fejlesztők hogy ha minden stimmel március végén megjelenik. Azóta nagy csend, igazándiból egy techdemón kívül még semmi videót nem mutattak azóta (pl. gameplay videó) Másrészt más Ubi játék miatt (egyik pl. az AC) azt híresztelték hogy a következő finanszírozási évben jelenik meg a játék (ez ha jól emlészem a 2008 áprilistól 2009 márciusig terjedő időszak). Emellett megbízható "belső" forrrásra hivatkozva árilis 14.-e egy vélt megjelenézi időpont. A legvalószínűbbnek azonban az év végi megjelenés tűnik...

    SZAL AMINT LÁTOD NAGY A KAVAR ÉS SEMMI BIZTOS INFÓ NINCS :)
  • bertino
    #665
    persze, hogy van

    közeljövőben
  • SkylineGTR
    #664
    üdv all. van vmi infó mikor jelenik meg?bocs hogy ezt kérdem, meg nem olvastam meg minden. csak nincs kedvem böngészni itt a szöveget.
  • NeBby
    #663
    Mind1ik kép PS-elt és nem , nem lesz szebb a grafikája , mint a crysisnek (legalábbis a részleteknek , összhatásban lehet hogy szebb lesz azt nemállítom) , se gépigénye
  • Prince23
    #662
    Ja tudom, nem mind1 kell-kellesz, a lényeg, h csak tudtátok mi a dörgés:DDDD
  • Csuhai G
    #661
    Már értem, thx a felvilágosítást. :)
  • bertino
    #660
    akkor szaladj a rendőrségre :)
  • Shep
    #659
    A kellesz magyar szó, főleg Szabolcsban használatos, de más helyen is ismerik. Gyakorlatilag a kell jövő idejét jelenti. Egyszerűbb azt mondani, hogy kellesz nekem ez a játék, mint azt, hogy kelleni fog nekem ez a játék.
  • Csuhai G
    #658
    Node mindegy is, térjünk vissza a játékhoz.
    Képekről ítélve szebb lesz a grafikája, mint a Crysisnak...remélem a gépigénye nem lesz nagyobb.
  • Csuhai G
    #657
    "Kellesz, hogy minden este leszopj!"
    Én, mint pesti ember többek között ilyen szövegkörnyezetben tudnám elképzelni ezt a mondatot. Prince mondatához szerintem a "kell" lett volna az ideális szó.
  • bertino
    #656
    pedig magyar szó
  • Csuhai G
    #655
    Kellesz?? Ezt nem értem...
  • Prince23
    #654
    Hát ehhez kellesz erőmű:(
  • gduck
    #653










  • NeBby
    #652
    Ezt úgy kell érteni , hogy a DX10 alatt akkor lesz nagyobb az fps , hogyha a DX9 et is vistán mérik!
  • Jaffa 2843
    #651
    ezek mindig ezt oltják :D
  • gduck
    #650
    Pár infó (angolul)

    "DX10 alatt jobb grafika és nagyobb FPS" Kiváncsi leszek :D
  • strebacom
    #649
    Na ilyenekkel ne is izgass, ez is oroszul....jaj..
  • Prince23
    #648
    Csak nehogy ez is Ubisoftos marketing legyen:D (ld AC)
  • Prince23
    #647
    Ja vettem észre :D
  • lee56
    #646
    Az a szép, 500 megába betömöríteni 44 másodpercet :) (amugy nem kell letölteni, már egy ideje lehet stream-elni is a tréjlereket)
  • Prince23
    #645
    Olvastam német magazinban, h fogjuk tudni nézni még a rolex óránkat, h pontosan mennyi is az idő.... dikk
    ez ilyen időjárás centrikus lesz nagyon ez a gamma
  • tmisi
    #644
    Ez is csúszni fog mint a Crysis...
  • bepe79
    #643
    Ilyen kozel lenne a megjelenes? Ez nem rossz hir.
  • gduck
    #642
    Egy belső információra hivatkozva (a forrás állítólag egy elismert FarCry modder, aki kapcsolatban van a fejlesztő csapattal) a megjelenési dátum 2008. április 14.-e lesz!

    UI: természetesen ez is egy pletykának minősül és közel sem biztos hogy igaz!
  • bertino
    #641
    ha voltak, sry