9022
Far Cry 2
  • Tomsteel
    #840
    így lényegében percek alatt lángba lehet borítani az egész területet, ezzel elpusztítva a fejlesztők által évekig pozícionált összes ellenséget amit valaha elhelyeztek a játékban :))
  • grebber
    #839
    Ezt keressétek--> UbiDays 2008 Párizs + videó

    Nagyon frankó márha nem kamuznak ,hogy sehol sem lesz loading képernyő.
  • grebber
    #838
    Új Tech demo trailer
  • gduck
    #837

    FarCry2 Hands-on Preview


    Gamespot Hands-on Preview

    Mindenki kap belőle? :D
  • gduck
    #836
    Nem semmi körítés :)

    Reuben Oluwagembi Blog
  • gduck
    #835
    Talán mert a PS3 verzióból/verzióhoz van? :D De az is lehet hogy elírás :)
  • gyuri12
    #834
    EZ egy összevágott videó,persze hogy "jobb" mint a másik.
    Viszont azt nem értem,hogy minek odaírni azt,hogy PS3 egy összevágott videóhoz...
  • grebber
    #833
    Ez azért már biztatóbb videó volt! Meg is értem hogy törölték a tegnapit szinte mindenhonnan az ehhez képest valami kétéves gagyi analfabéta fos!
  • gduck
    #832
    Alfa? Ezt ugyan honnan vetted? :D A játék idén január végén került BÉTA állapotba!!!

    Amúgy nekem tetszik :D

    PS3 trailer
  • tmisi
    #831
    Ja és majd a pink papagájokat is lehet majd lődözni, ha rád támadnak, kis Stalker motívum. xD
  • koschwarz
    #830
    többféle múltú, hátterű és kinézetű zsoldos közül lehet majd választani, az eddigi infók szerint.
  • dante3
    #829
    Fanatic
  • strebacom
    #828
    Nekem oszt mindegy akár rózsaszin papagájok is lehetnek benne csak FPS game legyen...
  • gyuri12
    #827
    Az ősz még messze van, az Ubisoft meg nem fogja elcseszni az egyik legnagyobb címét.
    Míg az EA-nek gyakorlatilag tökmind1,hogy "csak" 1 milliót adnak el egy játékból az elvárt 3 millió helyett,addig ezt az Ubi nem engedheti meg magának.
  • grebber
    #826
    Crysis körüli dolog rémlik?? No ott is ez volt videók mekkora szarok szar ai ez meg az és lám azt is kaptuk.Ez sem lesz jobb sajnos.
    Pedig Crysis verő gamet vártam de nem azt kapok.
    Őszig csoda kell hogy ebből legyen valami jó.
  • gyuri12
    #825
    Még elég sok idő van a játék kijöveteléig,ez még csak egy alfa verzsön, ezt fikázni butaság.
  • The Protector
    #824
    Várjuk meg a véglegest.Talán az jobb lessz.Nem mintha ez rossz lenne.Tényleg van mibe belekötni,de melyik játékba nem lehet.
  • Scottt
    #823
    Igen?:O Még seholsem hallottam róla.Nem a főhősünk lehet 12kinézetű?
  • grebber
    #822
    Na a videókban nézegettem a hibákat:

    - Az elején a kocsit amivel megyünk lövik szemből is több oldalról is meg neki is koccan igaz nem nagyon a táblának vagy minek és semmi sérülés se a motorháztetön sem az ablaküvegen.
    - 5perc 40 sec környékén robbannak a hordok a fa dobozok mellett de azok meg se moccannak mellette kb 3 méterre álló faszikám is "csak" kigyullad.
    - 6 perc 30 secnél (és még pár helyen) a lelött csávó úgy esik hátra mintha valami műanyag probabaát döntöttek volna fel.
    - 10 perc 4x secnél rakétavetővel elvileg ellőtte a bódéta dombom annak semmi baja nem lett.Ha nem az találta el akkor bocsi de károk nem lettek semmiben sem.
    - Aztán ugyanezt a fenti kis bódét lövi golyószóróval az meg megse rezdül de még a fadeszkák sem törnek /esnek szét.
    - Crysis AI-ját ocsárolják akkor ebben mi van megkockáztatom annál is gengébb.

    Hát nemtudom ki hogy van vele de én jóval többet vártam ettől :(
  • hunbalee
    #821
    elég gyenge a videó
    csomo hibával
  • grebber
    #820
    Remélem lesznek feliratozva a beszédek!
  • koschwarz
    #819
    arról nem is beszélve, hogy elvileg 12 (zsoldos) karakter közül lehet majd választani.
  • gduck
    #818
    Köszi Naon szuper Amikor kiveszi a golyót a kezéből... ÁÁÁ
  • STREEX
    #817
    13 perces bemutató
  • VRSDM
    #816
    istenem nem mindegy hogy kit látsz az átvezető animációkban? a farcry egy karaktere sem lett aztán híres. mint pl. duke - freeman - master chief és sorolhatnám...
  • human8
    #815
    De ez mennyire fos.
    Rühellem az iylet.Mi az h új szereplő ? Akkor vki írja le h mi köze lesz az első résznek hozzá ??
    Mert ha semmi, akkor ez így szar. 1 új game hasonló struktúrával.
  • dragon11
    #814
    Én már naon várom, de messze van még Szeptember..:) remélem lesz multija..
  • tmisi
    #813
    nice :)
  • Djemba
    #812
  • gduck
    #811
    Ha esetleg vki Párizsban lesz 28-án, akkor kipróbálhatja a játékot

    UBIDAYS
  • Scottt
    #810
    Sajna nem
  • strebacom
    #809
    Ovassá már vissza sorry....
  • human8
    #808
    1 kérdés....
    lehet már volt...nem olvasok vissza sorry...na meg sehol nem láttam egyértelmű választ....

    Ugyanúgy a jó öreg Jack-el kell nyomulni ?
  • strebacom
    #807
    Nagyon faxa a video...a 9900GX2 majd talán elviszi fullba a gamet...
  • gduck
    #806
    Brútál! Naon jól néz ki!
  • Hedgehunter #805
    Ez uj???? Vagy csak nekem...
  • Kaszi46
    #804
    gametrailersen hd minőségben
  • bertino
    #803
    thx.
  • grebber
    #802
    Filefront link
  • bertino
    #801
    azt a filefrontos linket beszurhatnád vagy elküldhetnéd, ha van.
    megköszönném...