9022
Far Cry 2
  • JSbyMSI8800
    #880
    Nincs mit! De szerintem becsült gépigényeknek nem nagyon szabad hinni, vagyis én már jártam úgy egy játékkal, hogy kicsi gépigényt becsültek hozzá és mikor kiadták a jáccót... hát sokkal nagyobb gépigénye volt.
  • dante3
    #879
    Úgy látom nem lesz gond a futtatással, ha tényleg ilyen gépigéne van a gamenek!
  • dante3
    #878
    köszi
  • JSbyMSI8800
    #877
    Uhh bocs nem URL beszúrásként írtam a linket :(
  • JSbyMSI8800
    #876
    Hivatalos gépigény még nincs! De becsült gépigény az van : http://www.fc2.hu/page.php?25
  • dante3
    #875
    Hivatalos gépigényt lehet már tudni?
  • tmisi
    #874
    Allítólag lesz vagy 50 mellékküldi, ja és STALKER szerű szabad játékmenet. Gamestarban van egy jó cikk róla. Várjuk már. Bár addig a kötelező gépfejlesztésnek is meg kell történnie.
  • Tib
    #873

    Végre! Végre! A képre vagy IDE kattintva láthatunk egy tényleg hosszúnak mondható (23 perces), mozgalmas, újdonságokat is bemutató Far Cry 2 in-game videót. amit a 2008-as nyári DreamHack-en rögzítettek!

  • Shep
    #872
    Ha sétálni akarsz menj ki a mezőre, vagy az erdőbe :)
  • strebacom
    #871
    Remélem ebben a játékban nem kell löni, csak menni oszt, menni.
  • gduck
    #870
    THX! Na itt végig lehet nézni a "demót" :) Nem igaz, hogy még nem került fel a netre :(
  • Shep
    #869
    20 perces ingame video az action trip oldalán
  • Tib
    #868
    Next Gen interjú Clint Hocking-al, UbiDays 2008 interjú Kimi Matsuzaki-val, Far Cry 2 - Catchgamer interjú, DreamHack 2008 Nyár.

    Ezekről infók és videók a www.FC2.hu weboldalon!
  • grebber
    #867
    Persze hogy csinálom ph-t is folyamatosan nézem azt ha ot van új egyből jövök ide berakni!
  • Tib
    #866
    Na ide is bekukantottam mert láttam a stat oldalamon, hogy innen is jönnek látogatók : Grebber papa csinálja a reklámot számomra, örök hála
    Ami tegnap változott, a cím... Mindenkit szeretettel vár a FC2.hu!

    Klánok jelentkezését várjukl!
  • grebber
    #865
    Legfelső hír új video
  • gyuri12
    #864
    Mert épp PS3-on megy...
  • bertino
    #863
    hát ez átkozott furcsa... itt már full folyamatos minden... :D
  • lac coo
    #862
    Megcsinálni könnyű lenne, csak ha minden fűszál külön object lenne, és mindegyiknek vertex alapú ütközése lenne szuperszámítógép kéne hozzá ! :DDD
  • grebber
    #861
    Legfelső hírben új trailer
    Vajon nehéz lenne már emgcsinálni egyszer hogy a földön fetrengő karakteren ne logjon át a kurva fű?
  • VRSDM
    #860
    fal átlövés már régóta sok játékban van.
    bizony szintén "közeg alapú"
  • Molnibalage
    #859
    Érdekes ez az új videó, de pár dolgot nagyon nem világos. A játékos karakterre mintha nem hatának a fizika törvényei. Előtedd 10-15 méterre akkor a nyomás, hogy feldoob egy autót, te meg sem rezzensz tőle. Aha..

    Az viszont pozitívum, hogy végre talán átviszik a fegyverek a 0 fedezéket nyútó objektumokat, üres horó és egyszerű kis fakerítések. A betonfalakra leszek kíváncsi. Az AK-47-tel ilyeneket lehet bontogatni...
  • gduck
    #858
    Mindig ugyanazt a részt látjuk, csak egy kis részét az 50km2-nek (azt a demót, amit az UbiDaysre vittek) Viszont az is kiderült, hogy egy 9800GTX elég a max grafikához (persze kérdés, hogy milyen felbontásban)
  • gduck
    #857
    Még1 videó

    Autót is lehet szerelni Sőt! A fűszálak a levegőben kezdenek nőni (annál a résznél ahol sebesülten a földön fekszik)
  • #856
    Lassan látjuk az egész játékot. Én inkább nem nézem meg őket.
  • grebber
    #855
    Újabb 9 perces videó
  • gduck
    #854

  • gyuri12
    #853
    Azért valamennyit tudhatsz németül,mert azt írják.:)
  • gduck
    #852
    ITT quad core prociról és 9800GTX-ről írnak (németül sajna nem tudok). HA minden igaz ilyen gépen futtatták a játékot az UbiDay-en.

    "In Paris durften wir zwar nur Hand an die DX9-Version legen, die laut des uns zur Seite sitzenden Game Designer und Scriptwriters Partick Redding auf einer Rechner mit Inter-Quadcore-Prozessor und Geforce 9800 GTX lief. Trotzdem demostriert diese schon eindruckvoll, welche fantastische Optik und welches actionreiche Gameplay den PC-Spieler erwartet."
  • gyuri12
    #851
    Nem rég jöttek ki konzolos videók is,ott nem szaggatott.
    Vagy csúnyán melléfogtak az optimalizálással,vagy nem szántak a PC-re elég időt.
  • VRSDM
    #850
    de tényleg eléggé csúnyán :C
    rossz előjelek.
  • gyuri12
    #849
    Szaggat mint az állat.
  • gduck
    #848
    23 perces videó
  • VRSDM
    #847
    más a kettő, hozzá kell tenni, robbanhat egy rpg akár a 1méterrel melletted is elhajít, de konkrétan nagy sérülést nem szenvedsz.

    nos gránát, meg ugye repeszekre bomlik, így akárhol vagy, fix hogy ottmaradsz :]
  • gduck
    #846
    Igen ezt én is észrevettem :( Sztem még egy kézigránát robbanás is kárt tesz a közelben lévő ládákban, szal a rakétavetőnek meg még jobban kellene!
  • grebber
    #845
    Hm na itt már rendesen kivehető hogy rakétavetővel lőve sem a hegyen lévő bodé sem a ládák nem sérülnek meg :(
  • gduck
    #844
    még 1 videó
  • bertino
    #843
    jaja, crysisbe én pl. csak ilyenekkel szoktam szórakozni szétlőni és szétrombolni mindent a falukban... :D
  • grebber
    #842
    Ez az utolsó két videó már elég baráti volt de a halállal járó esés ragdoll vagy minek hivják ezt továbbra is gáz.
    Graffal nem lesz gond mert szép fizikát majd ha kiprobáltam akkor minősítem.De ezekben már látszott hogy szétlöhető pár dolog!
  • gduck
    #841
    Videó dömping :D VÉGRE! Köszi a linkeket! Már csak a hardverre lennék kíváncsi, amin futtatták ;)