9022
Far Cry 2
  • grebber
    #1004
    Legujabb van fennt :(
  • gduck
    #1003
    Esetleg a www.adobe.com-ról frissítsed a flashplayert.
  • grebber
    #1002
    Nekem csak fekete háttér van a video helyén nemértem mi a gondja hogy nem játszza le.
  • gduck
    #1001
    Nálam megy, "sima" flashplayer-es videó...
  • gyuri12
    #1000
    Nekem is van,csak itt tabu téma a konzol.:)
  • grebber
    #999
    Hm nekem nem akar müködni:(
  • gduck
    #998
    G4 -Exclusive Hands On: Far Cry 2

    gyuri12: nekem van doboz, tudnék vele mit kezdeni
  • elitehun
    #997
    honnan tudjam? csak egy másodpercre láttam egy fényképen de inkább beszéljünk a játékról...
  • A tumi
    #996
    Akkor írj egy típusszámot...mert én olyannal még nem találkoztam.
  • elitehun
    #995
    én már láttam olyat is aminek a bal oldalán van
  • A tumi
    #994
    Érdekes az AK47 és variánsainak mindíg a fegyver jobb oldalán helyezkedik el a závárzat.Ebben a videóban használt AK-nak a bal oldalán található a závár.Ezt akkor lehet igazán látni amikor csőretölti a faszi az AK-t.Ez így nem hiteles......
    Ilyenekre figyelhettek volna......
  • Prince23
    #993
    Ja nem vettem észre... valahogy a belinkelt kép elvette róla a figyelmemet.
  • grebber
    #992
    #984 az ugyanez!
  • elitehun
    #991
    fasza játék lessz
  • elitehun
    #990
    valahogy csak kibírom
  • Prince23
    #989
    E3 videoshow
  • bertino
    #988
    kb. karácsony előtt november környékén.
  • elitehun
    #987
    kb szeptemberben jelenik meg nem?
  • elitehun
    #986
    alig várom már hogy megjelenjen
  • gyuri12
    #985
    Ez is ikszboksz,szarra se mennénk vele.
  • gduck
    #984
    Hogy ez miért nem tud "kiszivárogni"



    far-cry-2-e3-2008-stage-show-demo
  • mikiking
    #983
    :D a te géped tuti hogy fogja vinni maxon,az a crysist is tuti hogy jol viszi.... 2 évig semmi gond nem lesz vele
  • elitehun
    #982
    A saját forumunkba persze ;)
  • elitehun
    #981
    Hogy lehet berakni képet bannernak?
  • The Norberto
    #980
    OMG reélem nem viszik túlzásba remélem nem lesz CRysis klón hoogy csak a nasa gépein megyy maxos felbontáson:(:( Örülnék neki ha elég lenne neki az én gépe is de ahogy látom maax 20 FPS re pályázhatok full grafon:)
  • bertino
    #979
    :DDDDDDDDDDDDDDddd
  • FC2
    #978
    Nem szeretek magyarázkodni, de akkor most felfilágosítanék egyeseket:
    1. Mert 12-én regisztráltam, nem azt jelenti, hogy Tib vagyok. Gondolom sokan mások is regeltek akkor.
    2. Gondolom Tib nem annyira fafejű, hogy multireggel végleg kitetesse magát.
    3. Én speciem Tib oldaláról jöttem ide és nem fordítva.
    4. Ez egy FC2 fórum, ahova a felmerülő kérdésekre válaszokat lehet adni, vagy épp új infókra felhívni mások figyelmét. Én is szívesen beillesztenék közvetlenül ide 1-1 új videót... ha tudnám. Így marad a link. Ha mind a YouT*be-ra mutat majd (mivel oda is felkerülnek ezek), akkor az is reklám lesz?
    5. Örülhetne mindenki, hogy naprakész oldalon egybegyűjtve megnézhet dolgokat. És a fentebb említett Úr (már csak tiszteletből is, mert nem magáért csinálja az oldalt, hanem a rajongókért) ha jól láttam csak akkor írt be linket, ha új infója volt... csak hogy az itt háborgók is minél hamarabb és egyszerűbben informálódhassanak a FC2-ről.
    6. Aki szeretne a korábban ban-t kapóval párhuzamba hozni, nézzen szét erre -> Btk. 179.§ és 180.§
    7. Gondolom az egymás jellemzését OFF-ként kellene írni, mivel nem témába vágó.

    A további szívesen válaszolok PM-ben nem paraszt hangvételű levelekre...
    ...valamint nem utolsó sorban szeretnék további szép napot kívánni mindenkinek!
  • gduck
    #977
    E3 08 - Far Cry 2 Trailer
  • VRSDM
    #976
    ez egy fórum, ahová már kétezerszer belinkelted az oldaladat, kivágtak érte..


    szerinted ha valaki annyi idő alatt nem tette be a kedvencek közé hogy megnnézhesse minden nap akkor most megfogja?!

    HAGYD MÁR ABBA!!!


    és nocsak képzeld el, ha meg valaki totál rá van kattanva a fc2-re akkor megtalálja magának ott ahol tudja :) és nem feltétlen...
    OTT.
  • bertino
    #975
    azt egyébként tudod, hogy nick permban megkerüléssért méginkább kibasznak a fórumról ? :DDD

    Regisztráció időpontja: 2008. 07. 12.
  • FC2
    #974
    E308 Clint Hocking interjú és Fejlesztői válaszok rajongói kérdésekre videó jött ki!
    Hogy hol? Azt nem mondom meg, mert elpáholnak engem is Majd mindenki megkeresi ott, ahol tudja... Pedig nekem lenne egy ötletem
  • gabesz752
    #973
    3szor vittem végig a C-t, úgyhogy nemkell megnyúzni :)
  • gabesz752
    #972
    Gondoltam, hogy ezt nem hadjátok annyiban :)
    Egyébként a legrosszabb számomra, hogy minden AI pontosan ugyanúgy nézett ki.
  • tonyo9
    #971

    erre mit tudtok mondani?
  • gyuri12
    #970
    Nem akarok beszólni,de amit te csinálsz az nagyon-nagyon reklám.
  • Tib
    #969
    Zsír új ScreenShot-ok itt -> [moderálva]

  • grebber
    #968
    Itt is az lesz majd meglátod.
  • VRSDM
    #967
    crysis szintű? :D khöhöm :P
  • gabesz752
    #966
    Nagyon remélem nekem lesz igazam :)
    Nem lenne jó egy crysis szintű AI. Az is nagy kedvenc, de néha már idegesítő volt a butaságuk...
  • grebber
    #965
    Majd meglátjuk elég ellentmondoak a látott videók AI terén.