9022
Far Cry 2
  • bordy
    #1084
    amikor berobban a gáz vagy mi a lángtól a telepen, akkor úgy hajlik az egyik fa mint ha gumi fa lenne :) az is poén.
  • grebber
    #1083
    Az a szégyen hogy full fa meg nádház azt robbanástól megse moccan.
  • gduck
    #1082
    Ez a "hír" már majdnem egy éves :) De az eddigi hírek szerint egy erős core2duo és 9800GTX (vagy ezzel egyenértékű ATI) kell a max grafikához (gondolom 1280x1024-es felbontásban) ;)
  • Puhos
    #1081
    Hi!

    Ez esetleg nem az véletlenül?
  • gduck
    #1080
    FC2 demo gameplay part 2
    FC2 demo gameplay part 3
  • grebber
    #1079
    Nem rémlik hogy ez a "video" lett volna.

    Far Cry 2 Community Questions Interview
  • Tib
    #1078
    Köztudott, hogy GeForce 6800-al futtatták a motreáli műhelyben, de még nincs optimalizálva! Ezért sincs hivatalos gépigény...
  • JSbyMSI8800
    #1077
    Why are you envious?
  • strebacom
    #1076
    But likes I am envious only!!
  • PyRex
    #1075
    nanana, ez azért enyhén szólva is erős sarkítás...
  • Prince23
    #1074
    Így van, hiszen az alkotók köztudott, h egy geforce 6***-on is kipróbálták, optimalizálták a cuccost, szal nem hinném, h egy 8800 gt-t megszívatna vagy bármely 512-es memóriáju vga-t.
  • gduck
    #1073
    Ez konzolon is fog futni, a Crysisnél meg rájöttek hogy nincs még olyan konzol, amin futna :D Szal nem lehet a két grafikus motort egymáshoz hasonlítani :D
  • elitehun
    #1072
    xDxD
  • VRSDM
    #1071
    hazafele sétálva suliból mindig rákukkantok az újságosbódéra, megnézem van-e valami nagy cím, ha igen itthon rákeresek (ha még nem tettem volna) ennyi.

    überelés - porbatiprás - trónfosztás.
    komolyan mintha blikket olvasna az ember.
  • tmisi
    #1070
    Én nagyon ritkán veszek már magazin, esetleg ha a fullgame jó. A cikkekkel sem értek sokszor egyet, az is egy vélemény. Én inkább kipróbálom a gamet és eldöntöm magam, hogy jó-e vagy sem.
  • VRSDM
    #1069
    ami elterjedt techdemo annak köze nem volt a FC2-höz, vagy a UBI-hoz vagy bármihez, az egy grafikai versenyre készült..
  • mikiking
    #1068
    biztos hogy nem lesz a minimum a 4850 .... az lesz a recomneded.esetleg..mert ami elterjett tecch demo,ahoz kellett 4850 azt irták.de annal kissebb lesz a gépgiénye.még az nincs optimizálva vagy hogy mondjak
  • VRSDM
    #1067
    crysis-ról is hebegteg habogtag mindent, közbe a manapság már kifelé futó gépemen is élvezhetően (1024-768, minden medium + nehány extra efekt) és simán 30on volt tartva az fps.

    ja amúgy:
    3800+ - 1.5 ddr2 533 - 3650 256 ddr3
    ez aztán a nagy konfig, fc2-től sem félek, nem maximumon, de egy erős médiumon futnia kell...
    harc közbe meg úgyse azt nézem majd hogy hogyan csillog a tus, meg veti az árnyékot a fűszálon a katica, ha meg gyönyörködni akarok megnézek egy filmet :D
  • Zinaj
    #1066
    nehogy azt hidd hogy kicsi lesz a gepigeny.
    Sztem tuti hogy 4850 lesz a minimum...
    En epp ezert is fogok majd egy durva 4 magos Intel-t ev vegen...
    Tudom mi lesz itt 2009-be...:P
  • VRSDM
    #1065
    ma is rájöttem újra miért hagytam abba az ilyesfajta magaziok olvasását.

    ki a kutyát érdekel, hogy minden hónapban elmondják hogy " és itt a legeslegjobb játék, ilyen mégsoha nem volt, ezernyi hazugság, ezernyi hype " majd a kerék forog tovább...
  • JSbyMSI8800
    #1064
    Why? Does not like my logo ? Do not look at it then!
  • VRSDM
    #1063
  • grebber
    #1062
    3 oldalas júniusi GS cikk
  • VRSDM
    #1061
    ps3 :|
  • strebacom
    #1060
    Oh I noticed it now really I say thank you for it....
  • Tib
    #1059
    As we can see your signature, you have GeForce video card So what are you talkin' about?
  • Miskolc88
    #1058
    Ilyen játékról álmodoztam régen is,hogy fekszek egy nagyon nagy aranysárga buzamezőben és sniperrel szépen csendesen loccsantom szét a nigger bandák agyát :D
  • Prince23
    #1057
    Ha már afrika, akkor farc cry 2 powa:
    Afrika 4ever
  • strebacom
    #1056
    You to be Nvidia gay, that to make crappy logot like this?
  • JSbyMSI8800
    #1055
    Hát az bizony jó lenne
  • elitehun
    #1054
    Bárcsak már ott tartanánk hogy indítjuk
  • Prince23
    #1053
    Gondolom reklámozzák az nvidiát ezzel. És ezek szerint az ubisoft logó után az nvidia logó fog minket köszönteni mikor éppen inditjuk a fc 2-őt.
  • VRSDM
    #1052
    "lehetőleg geforce"
    itt hagytam abba az olvasást :)
    röhejes hogy (nem kell vita, csak vélményt írok) még mindig nem látták be hogy mekkora lemaradásban vannak technikailag, és ilyen megveszem őtmegőt hogy a nevemmel aláírhassam stb. dolgokkal próbálkoznak, miközben az egész játékipar fejlődését lassítják. a mi hátrányunkra.
  • poppe
    #1051
    nézzétek már meg a crysis topik faq-ban az ajánlott rendszerkövetelményt, lol :D
    tököm kivan h karácsonyig semmi nem jön ki...
  • Miskolc88
    #1050
    akkor jó lesz az optimizálás,szerintem még lowon is szép lesz.
    az én gépemen menne közepesen sztetetk??
  • Tib
    #1049
    Hivatalos gépigény?! Még nincs is
    Amit tudni lehet, hogy a Far Cry 2 az E3-on egy Dell XPS quad core rendszeren, valamint 2db (SLI) GeForce 8800 Ultra videókártyával futott.
    A Ubisoft viszont kijelentette, hogy szeretné közepes konfiggal is játszhatóvá tenni, de ehhez még optimalizálniuk kell. Támogatni fogja a DX9-et és DX10-et is.
    Valamint megjegyzésre méltatható, hogy a motreáli fejlesztő csapat egy Pentium 4-es géppel és egy darab GeForce 6800 kártyával futtatja!
  • elitehun
    #1048
    ha ez igaz akkor a gépem jó lessz(leszámítva a DX10-et)
  • JSbyMSI8800
    #1047
    Hát ha ez tényleg igaz, akkor az én gépem is kiáll a próbatételnek :)
  • gyuri12
    #1046
    Hát,akkor nekem marad a box.
  • Prince23
    #1045
    Pár infók, hivatalos gépigény!!!!!!

    Ha szabad hinni a UbiSoft mérnökeinek, akkor az AI bármilyen helyzetben alkalmazkodni tud majd az őt körülvevő helyszínhez, napszakhoz, és időjáráshoz. A programozáskor figyelembe vették, hogy ellenfeleink többsége csak amolyan felfegyverzett civil lesz, az emberek sokszor nem fognak majd csapatban dolgozni, és közel sem lesznek olyan tapasztaltak, mint egy igazi katona. Lesz majd egy morálrendszere is az ellenfeleknek, ha például egy táborban először a kapitányt nyírjuk ki, akkor az emberek összeszedetlenebbek lesznek, és agyatlanul támadnak ránk, ha pedig mondjuk az orvost, akkor alig mernek majd kibújni a fedezék mögül.


    Nem semmi átalakításokon ment tehát keresztül a Far Cry, zárásként pedig nézzük meg, hogy milyen gépet kell építenünk 2008-ra. A fejlesztők nem mondtak még minimum gépigényt, de azt elárulták már, ha maximális beállításokkal, akadás mentesen akarjuk élvezni a Far Cry 2-t, akkor szükség lesz egy legalább kétmagos processzorra, egy DX10-es (lehetőleg GeForce 8***) kártyára, és ha minden igaz, legalább 2 GB memóriára. Van tehát mire gyűjteni, de megéri!


    Szerencsére helyt áll a gépem rá :DD