9022
Far Cry 2
  • mikiking
    #1124
    Nagyon Looool :-D
  • elitehun
    #1123
    ne legyél pesszimista
  • Gabe18
    #1122
    2008-ban egy akcio játékban nem lehet lehasalni... Hát elég szánalmas.
    Kiváncsi lennék arra az indokra mi volt az ami ezt a döntést eredményezte.Gyorsan adják ki már,mert még tesztelik egy kicsit aztán már lőni se lehet benne (közös megegyezésre a béketüntetőkel)...

  • Miskolc88
    #1121
    nem elbassza attól még biztos kurva jó lesz,de lehetett volna brutálkurva jó is
  • DaemoonHunter
    #1120
    Pedig nagy feeling lenne a fűben hasalás , amúgy leégetem a mezőt máris meg van oldva a dolog:P
    Remélem elmegy a gépemen mediumon, a cryis ment, ennek is jólenne...
  • PyRex
    #1119
    igenpersze: ez az EGÉSZ játékot totálisan elbaszta, omg.... ^^
  • PyRex
    #1118
    aha, ezt nevezik kempelésnek és igencsak elbassza a multiplayer játékélményt :)
  • Miskolc88
    #1117
    Remélem lesz hozzá valami patch vagy legalább utólag beteszik a hasalást.
  • Miskolc88
    #1116
    ja,mint a filmekbe.
    most hogy kiderült hogy nem lehet hasalni nálam elbaszta a játék élvezetét és hangulatát.

  • Shep
    #1115
    Miért szenvedés? Megnyomsz egy gombot és kész. Valamint sokkal hangulatosabb mikor befekszel egy magaslaton a fűbe és onnan sniperezed az ellent.
  • VRSDM
    #1114
    Nekem nem hiányzik, maga a hasalás nem egy okos dolog, addig jó amíg nem vettek észre, de ha kiszúrtak akkor szevasz, mire felkelesz már 4-5 golyót fogsz a popódban :P
  • Shep
    #1113
    Okos embereknek arra is lenne megoldása :) Amúgy singleben lehetne hasalás sokkal jobb lenne a játékélmény, de hát ők tudják.
  • VRSDM
    #1112
    szerver szinten szabályozva lenne :|
  • Prince23
    #1111
    Természetesen h jobb lesz... a crysisnál csak a grafika és a hangulat dominált. Itt minden fog!
  • Shep
    #1110
    A gond az, hogy Pistike kikapcsolja a füvet csak ,hogy ne zavarja meg legyen +1 fps-e, te bekapcsolod => Pistike lát téged, te nem látod őt :)
  • JSbyMSI8800
    #1109
    Sokkal jobb lesz, mint a Crysis!
    Még ha csak az AI mozgását is összehasonlítod a Crysis-ével, már az is jobb a Far Cry 2-őbe!
  • elitehun
    #1108
    százas hogy ez jobb lesz
  • bertino
    #1107
    ez remélem jobb játék lesz, mint az
  • Tomsteel
    #1106
    Lehet le fogtok fejezni, de azért a Crysis engem első látásra elragadott, ez meg valahogy olyan "egy a sok közül"-nek tűnik nekem videók alapján, pedig nem vagyok crysis fanatik.
  • gduck
    #1105
    Jah, lehet igazad van ;) Minden esetre marad a gugolás :D
  • Prince23
    #1104
    Szerintem ezt a fűbe bujás dolgot hagyjuk, a cod 4 se tudta megoldani, hiába hasltama fűben, simán látható voltam csipások részért. ld cod4 multi
  • lac coo
    #1103
    Nekem vagy egy jó nagy rakétám , messziről lelövök mindenkit.... Másnak is van ő is ugyanezt megteheti .. Látszólagh semmi gond, mégis 0-ra csökkenti a játékélményt ;)

    Amúgy ha hiszed ha nem ,általában minden FPS bajban a hasalásal ,elég bugos szokott lenni, talán a nézőpontok miatt nem tom .. .Jónéhány játékból ki is hagyják .
  • gduck
    #1102
    Értelmetlennek értelmetlen, de a magyarázat, nem a hasalás!

    1. ha a nagy fűben hasalok én se látok ki lőni!
    2. ha vki a nagy fűben hasal, az se lát ki lőni!
    3. ha a nagy fűben hasalok és vki elmegy mellettem megtámadom!
    4. ha vki a nagy fűben hasal és elmegyek mellette akkor megtámad!

    EZZEL MI A GOND? SEMMI! A GOND AZ, HOGY VMIT NEM TUDTAK RENDESEN LEPROGRAMOZNI!!!
  • lac coo
    #1101
    Ha már néhány helyen van fű, már értelmetlen az egész :D
  • gduck
    #1100
    De nincs mindelhol fű :D Ezzel az erővel víz alá se szadabna merülni
  • lac coo
    #1099
    Az is igaz, nagyon jó lenne ...:DDD
  • VRSDM
    #1098
    hasalás. ha te lehasalsz te sem látsz ki... téged sem látnak. jóaz? :D
  • mikiking
    #1097
    Ha ez Demo gameplay,akkor mikor lesz demo ?
  • lac coo
    #1096
    Az rontana inkább , ha mindig, mindenhol, mindenki láthatatlanul hasalna a fűben ....
  • elitehun
    #1095
    ja
  • Miskolc88
    #1094
    WTF?
    igy meg tiszta szar lesz .
    hogy lehet majd elbujni a fübe ?? pffffffff.
    ez kurva nagyot fog rontani a játékélménybe
  • elitehun
    #1093
    Tök hülyeség hogy nem lehet majd hasalni. pl. milyen már hogy sniperrel csak állva vagy gugolva lehet lőni
  • Miskolc88
    #1092
    Vagy szavanna,hossszú gyönyörü aranysárga izé növények XD
  • gyuri12
    #1091
    Gondolom szavannára gondolt. Amúgy igen,Afrikában búzamező,pl Egyiptomban.
  • Frank99
    #1090
    Afrikában búzamező????

    jujuujjjjj...
  • gyuri12
    #1089
    Faszság,hogy nem lehet hasalni.
  • Tib
    #1088
    A ShackNews interjúból kiderül, hogy lesz pályaszerkesztő PC-re és konzolra is. Igen, jól halljátok: az Xbox 360 és a PS3 használók is készíthetnek egyéni ízlésüknek megfelelő pályákat! Hogy teljes legyen a kép, ezeket az Xbox Live-on, PlayStation Network-ön vagy csak simán a weben megoszthatjuk másokkal.

    Lehet sírni vagy nevetni, de nem tud majd a főhősünk hasalni! Bár a béta verziókban volt ilyen funkció, közös megegyezésre kivették a végleges prodzsektből. LP indokolta is miért lesz így...
  • mikiking
    #1087
    van gameplay part 1 is ,de azt le kell tölteni csak ugy lehet megnézni
  • Puhos
    #1086
    Az nem mert csak gameplay part 2. és gameplay part 3. van, egyébként nekem megy mind a kettő.
  • mikiking
    #1085
    gameplay part 1 re rámegyek,de nem megy,nektek sem ?