9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #1164
    Egyépként 32 ember szavazott...
  • elitehun
    #1163
    Nem titkolom tovább jós vagyok
  • grebber
    #1162
    Azért ez már lol.
    Egy kis magyar oldalon ahol csak 33-an szavaztak te leszűrted világszinten mérve a lényeget.
    Te valami baszott nagy jóstehetség lehetsz

    Amúgy lehet pc-n többen fogják tolni ezt nem tudhaton de hogy konzolon sokkal többet fog hozni bevételileg az 100%.
  • Prince23
    #1161
    Ha bukás szélén lenne PC, akkor nem csinálnának új vga-kat. Ameddig csinálnak vga-kat, újitsák, addig tuti előjele, h nem buk bele a pc
  • elitehun
    #1160
    Egyépként csak azért írtam le mert ár régóta senki nem írt ebbe a topicba xDxDxD
  • elitehun
    #1159
    Egy Far Cry 2 weboldalon van egy szavazás hogy ki min fogja játszani.
    PC:29 ember
    PS3:2 ember
    XBOX360:1 ember
    Innen is látszik hogy legtöbben PC-n fogják tölni tehát a PC-s játékiparnak még nem áldozott le
  • elitehun
    #1158
    fasza lessz
  • Tib
    #1157
    Barát lesz, aki felajánlja segítségét. Vagy elfogadod (tímvörk) vagy elutasítod (rámbó)...
    Mellesleg az utóbbihoz egy kis Gamersyde videót sikerült levadásznom
  • Miskolc88
    #1156
    oké ):):
  • elitehun
    #1155
    nincs mit de én nem a gamestarban olvastam ;)
  • Miskolc88
    #1154
  • Miskolc88
    #1153
    az jó akkor,mert utálom az egyedüli fps-eket.
  • Prince23
    #1152
    Azt az 1 az alapot, BARÁT-nak hívják. Haverból sok van, de barátból csak egy... ez itt is így minősül a fc2-be
  • Prince23
    #1151
    Ja olyan lesz mint a stalker, csak gondolom egy kicsit kevesebb dialogusokkal...
    Haver ott mindenki, akivel felveszed a kapcsolatod... és igen segíteni gog neked az a vki.
    meg megkérhetsz tagokat, h kémkedjen neked x után... szal igen lesznek sok haverjaid :D
  • Miskolc88
    #1150
    kösz ia választ.
    énis a gamestar-ban olvastam ezeket.
  • elitehun
    #1149
    Nem. Tudtommal több haver lessz de 1 az alap. Vagy valami ilyesmi és a küldetésekkel tudsz több havert szerezni. És ha lement teljesen az életed akkor jön 1 haver és megvéd meg ad 1 pisztolyt
  • Miskolc88
    #1148
    azt irják hogy lesz benne egy haver ?
    az végig lesz ?
    vagy csak 1-2 pályáig?
    Jó lenne ha magyarul jelenne meg,mert itt is kell sokat beszélgetni meg fel lehet fogadni bandákat és segitenek neked.
  • Prince23
    #1147
    A végén azt hiszik, hogy UFO gabonakör xD
  • Shep
    #1146
    Ez mind igaz, de ha messze vagy, nem vesznek észre olyan könnyen. valamint egy magas helyről jól belátható a terep és megtervezhető a támadás.
  • VRSDM
    #1145
    háztető a gémer világ legnagyobb baromsága, 100%ig ki vagy szolgáltatva, onnan le nemjössz sérülés nélkül, viszont ők könnyen kiszednek, (már ha okos az AI/multiplayer)
    kilőni sem tudsz senkit ha már egyszer észrevettek, épp csak a fejed kell hogy kidugd és már kapod is az áldást...
  • gduck
    #1144
    Ezt magyarázom: a magas fűből nem látsz ki! Ergo: nem hasalsz le benne, hogy onnan lövöldözzél! Viszont sima terepen, háztetőn, stb. kellene a hasalás! Az ok, amiért kivették (magas fű) sztem hülyeség!
  • VRSDM
    #1143
    tovább csavarva a ladbát, minek hasalni (elbújni) ha nincsen az emberünkön semmilyen rejtőzést elősegítő ruha. az emberi bőr úgy világít a természet színeiből kifele hogy a hülye is észreveszi ha csak a keze nincs befestve egy katonának, vagy szerintettek ha olyan nagyon jól elbújtatok hasalva akkor nincsen mögöttetek letarolva a fél búzamező? pöttyet feltűnő ha végigkúszva csinálsz egy gabonakört :P

    a lényeg hogyha valaki nagyonkemény távcsöves kisunyizós akar lenni, akkor úgyis 500méterről fog lőni, oda meg tökmindegy hogy hasalsz vagy gugolsz észrevétel szempontjából. ennyi.
  • Hellsing47
    #1142
    azonban én akárhogy is veszem ez egy játék! még mindig
    vagy esetleg az hogy legyilkolsz párszáz embert majdhogynem egyedül az valóságos?
    élethűnek maradjon meg a grafika, de a játékélmény sosem lesz az
  • gyuri12
    #1141
    AZ MGS a legnagyszerűbb bújócskázós játék,a Spliner Cell(még ha szeretem is a sorozatot) a nyomába sem ér. Semmiben.
  • Prince23
    #1140
    A Double Agent már jóval szabadabb volt, (csak kevés fedezék) játék lett...
  • Miskolc88
    #1139
    de a splinter cellbe nagyrészt épületekbe vagy.
    ott meg minek hasalnál ?
  • Prince23
    #1138
    Ha már itt tartunk a hasalás témánál, akkor vegyük alapba a nagy lopakodó tetralógia legnagyszerűbb játékát, a Splinter Cell-t. Ott volt hasalás? NEM! Lopakodni meg csak úgy lehet, hogy a sötétség tulajdonságaival és az árnyékok kijátszásával lopakodunk.
    persze ez mindenkinek szól :D
  • VRSDM
    #1137
    Hasalás...
    mint írtam a valóságban a HASALÁS mint mozdulat B.A.R.O.M.S.Á.G.
    ha írtátok "jó lenne lehasalni a magas fűbe, és onnan osztani az áldást" hasalj már le egy mezőn, egy igazi mezőn, ahol akár csak 30centis a fű (nem 60-100) mit látsz ki? semmit ...

    másrészt nem mindegy hogy hasalsz vagy gugolsz? hasalásnak egyetlen értelme ha egy fedezék mögé csak úgy férsz be, ennyi, meg ha valóban sniper létet élsz, de mivel itt nem lesz az (az 50méterről lövöldözést senki ne nevezze nekem annak).
    és hogy miért hozom fel mindig a valóságot? mert ez a játékot hangoztatták annyira annak...

    továbbá.
    nem mondom hogy nem lenne jó a hasalás, de nélküle sem lesz semmi különb...
  • lac coo
    #1136
    Gondolom beta teszterek sokasága játszotta már oda-vissza a játékot, valszeg az ő véleményük alapján került ki a játékból a hasalás ....
  • gyuri12
    #1135
    Az elején(meg most is) azt magyarázzák,hogy mennyi lehetőség van a játékban,lehet halkan,ügyesen,taktikusan,ramboként játszani benne. A hasalás meg nagyon fontos,főleg egy ilyen "szabad" játékban.;)
  • elitehun
    #1134
    Kicsit egyet is értek veled és nem is. Mert télleg gáz hogy nem lehet hasalni de ez nem egy splinter cell... Az egyik vidiben sem lopakodik a csávó (max a küldetés elején). Ez a játék inkább rambo stílusú.
  • Shep
    #1133
    Én a singleről beszélek, multiban meg a snipernek az a dolga, hogy kempeljen :)
  • Gabe18
    #1132
    Jó hát akkor ennyi erővel kivehetik a snipert is,mert "hülye köcsög 600 méterről lelő".
    Egy valamennyire is realisztikus fps-be igenis lehessen lehasalni.Ettől még lehet jó,de érthetelen hülyeségnek tartom ezt a döntést,ami nem válik a játék javára.
  • lac coo
    #1131
    Akkor rossz játékban keresed a lopakodósdit (kempelösdit) ! :)))Ennyi.Éppen hogy ezt szeretnék elkerülni. Meg aztán két méteres fűben minek lahasalni .....

    Nagy kedvenc FC éppen emiatt vált szinte teljesen játszhatatlanná .. Legutolsó patch óta mindeki fekszik valami jó bugos helyen és onnan osztja az áldást ...
  • Miskolc88
    #1130
    Két méteres nem két méternyi :D
  • Miskolc88
    #1129
    Megvettem egy régebbi gamestart ( a két hónappal ezelőttit ) amihhez adták a Knights Of Temple-t (régi kedvenc game-m és nem volt meg :D),ott olvastam hogy lehet egy tábort kiirtani ugy hogy mesterlövész puskával messziről,vagy bemenni a tömegbe vagy lopakodni.
    most ha valaki szeretne lopakodósdit játszani akkor a hasalás szükséges hozzá,főleg ha egy két méter hosszú mezőben vagy
  • Gabe18
    #1128
    Hát lehet hogy én agyilag nem vagyok kifejlődve,de egy lehasalás had legyen már alap mozdulat manapság egy korszerűnek tartott,sőt jelen esetben az FPS-ek elmezőnyébe igyekvő játékban.
    Arról nem beszélve hogy a játék környezete,stílusa, adja magát arra hogy a nagy nyílt szabad területen lehasalok a bokrok közé,egy fa mellé,stb..., és onnan osztom az áldást.
    Mert teszem azt a Doom 4-be nem lesz lehasalás,azt hiszem jobban elfogadható döntés lesz.
  • elitehun
    #1127
    ennek sok értelme nincs mert van egy 18+-os játék pl a GTA IV. van egy 17 és fél éves csávó aki még fél évig nem veheti meg.
  • lac coo
    #1126
    Esküszöm kő keményen be kéne tartani a játékok korhatárait, legalább agyilag kellően kifejlett emberpéldányok játszanának velük ....
  • lac coo
    #1125
    Aztaqrva :))))


    Nem mindegy, hogy térdelve vagy fekve lövöldöztök ????? :)))))

    Sőt, lehet szitakötők, meg pókok a falevelek között sem lesz mint Crysis.ban, helyette -remélem- lesz valami normális, ötletes, izgalmas játékmenet :))))