9022
Far Cry 2
  • lac coo
    #1204
    Azért hál' istennek , ez a játék kicsit spórólasabb garfikailag mint a Crysis ....De a jóféle AI tuti lezabál minden processzort :DD
  • elitehun
    #1203
    Tuti hogy nem lesznek benne idegenek. azt azért elmondták volna és a játékban is csak egy fő cél van. meg mondták is hogy afrikában nem lesz őrült tudós meg 1 mutáns szörny se
  • VRSDM
    #1202
    sebaj ebből is hamarosan lesz valami próbaverza remélhetőleg.
  • PyRex
    #1201
    Crysis-nél is ez volt, hogy amikor kijött a konfig, mindenki örült, aztán amikor kijöt a game....
  • Shep
    #1200
    Az ajánlott sosem a maxhoz elegendő konfigot jelenti, szerintem a maxhoz nagyobb gép kell majd mint a Cry-hoz.
  • norbi56
    #1199
    Reménykedek am lesz új gépem szeptemberebe szal nem olyan fontos hogy itt apumnál fullon szaladjon:D
  • VRSDM
    #1198
    ajánlott az médium jaja
    és ottvan hogy or better...
    vagyis egy min. és egy med. konfig jött elő. maxhoz meg bizony mélytárca :]
  • grebber
    #1197
    Hehe most vagy kamuznak mint az állat vagy csodát műveltek.
    Ez az ajánlotthoz odairhatták volna hogy mire elég az ajánlott hogy mediumban eldöcögjön.Merthogy 8600-as karikkal nem fog menni maxon az hotziher.
  • VRSDM
    #1196
    sztem a crysis-ért fölösleges koptatni a billentyűmről a festéket.
  • Miskolc88
    #1195
    sztem a crysis egy optimizálatlan szar.
  • netmester
    #1194
    a körül. de nekem a crysisnál csinálta azt hogy az árnyékokat és szinte minden mást ami közvetlen függ a videókaritól minimumra kellet vennem mert
    nem 640 mb videóram helyett csak 512-volt meg.
    ugyhogy lehet erre számítanod kell, ha a játék főleg dx 10 re lett kiépítve és neked nem az van
  • norbi56
    #1193
    8600GT az azért gyengébb mint a GTS-nem?am menne sztem nekem még 1 GB RAM és ajánlott megvan
  • Miskolc88
    #1192
    nekem is megvan
    látható az aláirásomba a gépem
    szerintetek közepesen fog menni a game ?
  • netmester
    #1191
    ez nem nagy. nekem simán menne
  • Miskolc88
    #1190
    hú bocsi
    nem akartam az egészet nagyba :S
  • Miskolc88
    #1189
    [brutálnagy]HIVATALOS GÉPIGÉNY[/burtálnagy]

    Minimum:
    CPU:
    Pentium 4 3.2 GHz, Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+ vagy jobb
    Videókártya:
    NVIDIA® 6800 or ATI®X1650 vagy jobb; Shader Model 3 támogatással; 256 MB videó Memória
    1 GB
    Optikai meghajtó:
    DVD-ROM

    Ajánlott gépigény:
    CPU:
    Intel® Core 2 Duo család, AMD®64 X2 5200+, AMD® Phenom vagy jobb
    Videókártya:
    NVIDIA® 8600 GTS vagy jobb, ATI®X1900 vagy jobb; 512 Mb videómemória
    Memória:
    2 GB
    Hang:
    5.1 hangkártya ajánlott
    Optikai meghajtó:
    DVD-ROM
  • SZilaJMaGGoT
    #1188
    Ez engem vhogy jobban megfog mint a crysis, ha valamiért akkor inkább ezért veszek pc-t, az első farcry is nagyon teccett, ez a crysis szuper ruha meg idegenek, meg ilyenek az nekem annyira nemjön be... Remélem ezt se kúrják el szörnyekkel meg ilyenekkel, mert ez a gerilla harc ez teccik.. Az eredeti farcry-ba is igazából csak azok a részek teccettek ahol még emberek ellen voltam... :D
  • lac coo
    #1187
    Hát akinek csak a csilli-villi garfika számít, az messziről kerülje el a játékot ! :))

    Ez nem a techdemo-nullajáték osztályú Crysis :DDD
  • gduck
    #1186
    Játék+AI videók alapján jónak tűnik. A grafika majd kiderül, mert pl. az általam belinkelt HD videók is XBOX360-as videók. PC-s HD videót még nem láttam (ha jól emlékszem) :D
  • VRSDM
    #1185
    ha a cryfos elfutott úgy hogy médium, + a kamudx10only effektek belebuherázva, akkor nehogymár ez ne menjen.
  • Shep
    #1184
    A HDvideo alapján csak nekem tűnik olyan semmilyennek a játék, pedig meg akartam venni, de ez a video elbizonytalanított.
  • Prince23
    #1183
    Vmi olyasmi :D
  • VRSDM
    #1182
    ez most írónia próbált lenni?
  • Prince23
    #1181
    Sztem meg minden max 1280-as felbontásban AA OFF simán fog menni, majd figyeld meg

    1181 komment-et jegyezd meg :D
  • VRSDM
    #1180
    várható volt valami hasonló, igazság szerint a cryfossal sincs hatalmas gond, kinéz ahogy kinéz, de a gyengébb gépeken is elfut, szupermax és medium közt különbség nem számottevő, erőforrás igény viszont annál inkább.

    így nem kell reménykednem, tudom hogy a FC2 is egy élvezhető tetszetős médiumon fog szaladni 1280ban. vagy 1024ben 2x élsimítással.
    és a gépem sem egy csúcsconfig...
    3800+ x2 , 1.5giga ddr2, és egy ddr3as 3650
  • elitehun
    #1179
    Nekem az van leszámitva a 8-as szériát
  • gduck
    #1178
    Na akkor már van hivatalos gépigény is :) Csak nehogy úgy járjunk mint a Crysisnél, hogy amikor kijön a játék majd koppanunk és előjön egy őslakos azzal a szöveggel mint a Crysisnál: gút, gút, de sőn gút az ESZELÁJ VÉGÉA
  • Szasza20
    #1177
    Remélem az alulírot konfiggal menni fog rezzenés mentesen!
  • Prince23
    #1176
    Én már írtam egyszer, h aki megfelelően akarja futtatni, az mindenképpen Geforce 8*** vga-t vegyen. Ill. ennyit lehetett tudni, na meg a 2 gigaram, meg dupla magos proci, és kész
  • Tib
    #1175
    Még nem volt... az tuti...
    Most akartam én is leírni, de megelőztél
  • elitehun
    #1174
    Szerintem még nem volt mert nemrég fedték fel a gépigényét.
    Emlékeim szerint volt régen valami de az csak találgatás volt.
  • ATi0021
    #1173
    Nem tudom volt-e már. Ha igen bocsi.
    Far Cry 2 hivatalos gépigény:

    Minimal:
    CPU:Pentium 4 3.2 GHz, Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+ or better
    Video card: NVIDIA® 6800 or ATI®X1650 or better; Shader Model 3 required; 256 MiByte video memory
    Memory: 1 GB
    Media reader: DVD-ROM

    Recommended:
    CPU: Intel® Core 2 Duo Family, AMD®64 X2 5200+, AMD® Phenom oder besser
    Video card: NVIDIA® 8600 GTS or better, ATI®X1900 or better; 512 Mb video memory
    Memory: 2 GB
    Sound: 5.1 sound card recommended
    Media reader: DVD-ROM

    Supported Video cards:
    NVIDIA® 6800, NVIDIA® 7000 series, 8000 series, 9000 series, 200 series. 8800M and 8700M supported for laptops.
    ATI® X1650 - 1950 series , HD2000 series , HD3000 series , HD4000 series

    Forrás: Pcgameshardware.com
  • elitehun
    #1172
    Már megoldottam. Nagyon állat játék lesz. Nem is tudtam hogy a kocsit is meg tudjuk javítani :D:D
  • gduck
    #1171
    Töröljed a c:\Documents and Settings\NEVED\Cookies\ mappából a g4tv-s fájlokat ;)
  • elitehun
    #1170
    Bazd!!!!!!!!!!! véletlenül rossz évszámot írtam be és nem engedi hogy megnézzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gduck
    #1169
    Én is szavaztam, 2x :D Mivel két platformon is kipróbálom, de megvenni csak az egyikre fogom :D

    Far Cry 2 Direct-Feed Gameplay Footage HD videó
  • Tib
    #1168
    Megjelent a Far Cry 2 Kérdés és Válasz (2. rész) videó interjú, amiben sok új infót kapunk a majd kész játékkal kapcsolatban. Ezek közé tartozik a fegyverek testreszabhatósága, az úszás, meghalhatunk-e a játékban...

    #1162 "Egy kis magyar oldalon ahol csak 33-an szavaztak..."
    Reményeim szerint idővel majd kinövi magát az oldal. Ehhez a játék közelsége is kell, mivel most még csak a nagyon fanatikusok kukkolják... Így remélhetően a későbbiekben a szavazatok száma is változik majd
  • tmisi
    #1167
    A vga-k gyártását soha nem hagyják majd abba, mert akkor majd az nvidia-ati páros kerül a bukás szélére.
  • gyuri12
    #1166
    Grat.
    És abból a 29(30?) emberből mennyi az,aki letölti,nem megveszi?:)
    Na ugye...
  • grebber
    #1165
    Én voltam a 33-adik :D