9022
Far Cry 2
  • grebber
    #1284
    lol nemtudom te miket kombinálsz.
    Olyan is lehet akinek köze sincs a Far Cry 2 -höz és nem is fog játszani vele.A lényeg hogy törölje a fölösleges nem ide tartozó hozzászolásokat.
  • Prince23
    #1283
    De ha gőze sincs a játékról, akkor minek olyat választani? Én erre értem, h fanatikus fun legyen. Az nem elég, h "techikai" képességekkel rendelkezzen
  • VRSDM
    #1282
    épp erről van szó, nem szabad hogy egy fanatikus legyen, mert akkor lesz elfogult, nem kell nekem a korrupt bíróság :D
  • Prince23
    #1281
    és egyértelműen olyat kell választani, aki feláldozza magát a far cry 2-nek, lehetőleg szűz legyen az illető. xD
    komolyra fordítva: szal ide egy farc cry 2 fanatikus kell, s lehetőleg tapasztalt házigazda legyen, mert ez a játék egy király gamma lesz, s felelnie kell a topik tisztaságáért, s minden fc 2 hírekkel túdósitana minket.
  • grebber
    #1280
    Én elvállalnám a házigazdaságot szívesen.De akkor egyátalán nem lesz itt flame meg warez! Strangleholdban szerintem jól gyomláltam.
  • VRSDM
    #1279
    mivel irdatlan flém lesz itt, egyértelmű hogy nagy emberre kell bízni aki megjárta már az sg lépcsőit. pájró merre jársz? :D
  • Hedic
    #1278
    mintha én tudnám mi?
  • elitehun
    #1277
    nemhiszem. én azt sem tudom ki a házigazda
  • Hedic
    #1276
    készül már az a FAQ?
  • elitehun
    #1275
    ja nekem is
  • Miskolc88
    #1274
    ui:nekem nem az a lényeg hogy very highon menjen minden,hanem az hogy legalább ne szagasson.
  • Miskolc88
    #1273
    aki szeret játszogatni és nem muszály hogy maxon menjem minden,énis csak azért veszek uj alkatrészeket mert már nem igen fogja birni a mostani gameket.
    amúgy még jó gép ez igy,visz mindent,csak nem mindig very highon.
  • Prince23
    #1272
    A lényeg, h kétmagos proci legyen, és lehetőleg legalább 4000+
  • JSbyMSI8800
    #1271
    Sziasztok!!

    A Far Cry 2 ajánlott gépigényéhez azt írja hogy: Processzor: Intel Core 2 Duo, de azt nem írja hogy hány Ghz-s legyen, akkor mind1 hogy hány Ghz-s csak Core 2 Duo legyen ?

    (Bocs,hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel,de nem tudom eldönteni.)
  • poppe
    #1270
    okt 21
  • mikiking
    #1269
    most nem rosszbol.de szted ki fogja megvenni a procit,meg a karit ? mer sztem sok vállalkozót nem találsz iesmire :S
  • moba
    #1268
    Sziasztok. Megjelenés idöpontját tudja valaki?
  • VRSDM
    #1267
    szeritem pájrónál jobb webes mütyűrködős embert nehezen találni esgén, desígó még. no a lényeg hogy legyen egy :P
  • Miskolc88
    #1266
    ja
  • Miskolc88
    #1265
    áhh nincs hozzá türelmem :DD
  • Prince23
    #1264
    Meg a megjelenést felkéne tüntetni a banneren.
  • Miskolc88
    #1263
    csinálok egy nagyon alap F.A.Q-t
  • Hedic
    #1262
    nem sokára!bird ki még egy kicsit!
  • Hedic
    #1261
    nekem mindegy kicsinálja a FAQ-ot csak legyen!
    csinálja az akinek régebbi az accountja és akk nem lesz veszekedés!
    NAH MIT SZOLTOK?
  • Prince23
    #1260
    Ki legyen?
  • elitehun
    #1259
    és ki a házigazda?
  • alakulat
    #1258
    Hello!
    Mikorra várható a megjelkenés?
  • Prince23
    #1257
    Házigazda :DD

  • elitehun
    #1256
    de az jó lenne. Ki csinálja a FAQ-ut a házigazda vagy a témaindító?
  • VRSDM
    #1255
    aláírásban lehet külső weboldal amíg az nem káros.
    namost ha félinformációkat pakol be amik csak az oldalának megnézésevel (és így már reklám) szerezhető meg. értitek.
  • Miskolc88
    #1254
    de
  • Hedic
    #1253
    emberek vmi FAQ-ott nem kÉne csinálni?
  • elitehun
    #1252
    és az mért zavar titeket hogy mi van az aláírásában?
  • bertino
    #1251
    hiába nyaggatod, látod, hogy aláírásba ott maradhat...
  • VRSDM
    #1250
    zenéket megtaláltam magam is.
    az oldalad meg vedd ki az aláírásodból mert megjárhatod...

    a film címét meg leírtam már BHD - black hawk down-

    Am tib. ha már ennyire nyomatod ezt a marhaságot, akkor értelmesen tennéd nem csak kiollózva félmondatok az oldalról. amik itt a többi kiegészítő információ nélkül szart nem érnek.
  • Tib
    #1249
    A kis kép csak dekoráció volt Nagyobban meg tudod nézni ezt is azzal a technikával, amivel a 7 szám meghallgatására javasoltál
  • priluki
    #1248
    hi,bocs hogy nem olvasok vissza,mikor jelenik meg a játék?
  • Prince23
    #1247
    Véres gyémántok c. film (?)
  • VRSDM
    #1246
    mit kezdjünk ekkora képekkel?
    ha meg külön komponálújuk van akkor minek egy film alól loptak zenét a trélerükhöz?
    ja amúgy kitaláltam hogyha meg szeretnénk hallgatni azt a 7 számot akkor kússzúnk el az oldaladra?
  • Tib
    #1245

    Elképzelhető, hogy késik a PS3 verzió?!


    Egy jó játék nélkülözhetetlen kelléke a hozzá illő zene. A Far Cry 2 zenéje Marc Canham szerzőt dícséri, aki a Nimrod Productions berkeiben komponált.
    A bemutató 7 számból álló hanganyaga nagyon eltalált lett