9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #1324
    AZ ELŐTTED LÉVŐ AZT ÍRTA LE!!!!!!
  • mikiking
    #1323
    láma kérdés.de ki az a sakál ?
  • Tib
    #1322
    De lehet csak egy a játékban esetlegesen lévő visszaemlékezés egyik képkockája...
    Vagy maga a Sakál. Főhősből (FC) főellenség (FC2)
  • HarryProf
    #1321
    Én csak azt mondom hasonlít rá, nem feltétlenül ő az.
  • tmisi
    #1320
    És mégis hogy került Afrikába? Vagy lehet ez az előzménye lesz annak, hogyan került a trópusi szigetre. xD

    /Szerintem a két gamenek a néven kívül semmi köze egymáshoz./
  • gduck
    #1319
    Hát ez az Az eddigi infók alapján október végén valamikor, de hivatalosan még nem mondták ki a pontos dátumot
  • HarryProf
    #1318
    Tényleg nagyon hasonlít Jack Carverra szerintem :O
  • Tib
    #1317
    Bár ezen se látsz sokkal többet, mert homályos, de legyen kedved szerint:
  • PyRex
    #1316
    vagy ne linkelj képet, vagy linkeld nagyobb méretben, mert ez így rohadt idegesítő.
  • Tib
    #1315
    Nagyon ütős FC2 PC ház a fanatikusoknak
    2 hónap múlva itt a Far Cry 2?!

    Na és ki lehet ez az ember?


    Remélem a közvetlen linkekkel nem követtem el vétséget (volt aki a közvetlenül hírre mutatót javasolta). Ha mégis szóljatok és ezt se teszem többet!
  • Tib
    #1314
    Egy Ubisoft FC2 bemutató végén jelzett dátum alapján még 73 nap van hátra...
  • PyRex
    #1313
    különben, amikor a topicot nyitottam, akkor az csak egy crytek-es techdemo volt, amit mindenki fc2-nek hitt :)))
  • PyRex
    #1312
    ...milyen kár, mert most megint ők veszik át a technológiai és a sebességbeli fölényt is :)
  • gduck
    #1311
    Nincs még hivatalos megjelenési dátum, az október 21 is csak spekuláció!
  • elitehun
    #1310
    Ezen kéne változtatni, hogy a témaindító tudjon szerkesztgetni is
  • PyRex
    #1309
    szia, most látom, hogy mi a helyzet...
    de én csak a témaindító vagyok. annak nulla joga van bármit is szerkeszteni (éljen az sg - hihetetlen), úgyhogy csak egy mod tudja berakni a szavazást.
  • Prince23
    #1308
    De hisz írták, h már a modik elkészitteték a szavazást, csak idő kérdése.

    Akkor most hogy is van ez? :O
  • elitehun
    #1307
    ezt még mi sem tudjuk
  • Prince23
    #1306
    Remélem estére már szavazhatunk :)

    Ööö de kik a jelöltek?
  • gduck
    #1305
    2. szavazat

    Történt valami érdemleges az elmúlt hétben?
  • VRSDM
    #1304
    amíg nincs gazdi csak addig :)
    a szavazás rendszer készvan. am. pyrex - ability - desigo - vrsdm . ha akartok saját szavazást nekünk írjatok mi kezeljük. szóval pájró is ha benéz még idén :D akkor látja és berakja
    de írok neki ;)
  • Prince23
    #1303
    Nem... megkérnénk egy moderátort... tudtommal így müködik ilyen szitunál
  • lac coo
    #1302
    Csak nem egy házigazda kell , aki berakja a cuccot a bannerba ??
  • Prince23
    #1301
    Én mindig ezt csinálnám, mikor házigazda választás lenne. Csak kérdés, h ezt hamar meglehet csinálni a banner alá a házigazda szavazást? Mert vannak fórumok, ahol pillanatok alatt lehet csinálni szavazó topikot, bár az sg-t nem tudom h müködik...
  • grebber
    #1300
    Ez jó ötlet szerintem!
  • Prince23
    #1299
    Szerintem ezt a házigazda szerepét úgy kéne megválasztani, h megszavaztatnuk az illetőket, és akit több pártolt, az kapja meg. A banner alá kéne indítani egy szavazó részleget (úgy mint ahogy van a Crysis hogyan tetszése), csak itt a nickneveket tünteték fel, aki elkészíteni a szavazást. A jelöltek pedig természetesen képviseltetnék magukat, nagyügy, úgy is a többség dönt. Mondjuk beállítanák 3 napos határideig a szavazást.
    És meg is volnánk. Döntetlen sztem nem lenne. vagy ha lenne, akkor tovább folyna a harc a 2 fél között:)
    Csak lehet ez nagymunka elkésziteni (nem értek hozzá), de a Far Cry 2 topik igenis megérdemelné ezt az elbánást!
  • lac coo
    #1298
    Persze !
    De nem kell púpnak a gazdaság :)))
  • Prince23
    #1297
    Szándékod van játszani eme játékot?
  • lac coo
    #1296
    Legyek én ?
  • Prince23
    #1295
    Én nem akarok, csak szeretnék:DD
    De mire írjam le, mikor úgyse leszek az? Amúgy is 2007-es reg vagyok, szal ez még nem tapasztalt.
  • VRSDM
    #1294
    Prince. valld már be hogy te akarsz lenni, csak mondd ki kérlek :CC
  • Prince23
    #1293
    Még se lett ATI :DDDDD
  • elitehun
    #1292
    faxa lenne a diktatúra
  • grebber
    #1291
    Na jelentkezőkből nincsen hiány!
  • gyuri12
    #1290
    Én szívesen lennék,de akkor itt kemény diktatúra lenne.:D
    (De úgy sem választotok meg:-c)
  • grebber
    #1289
    Hát aki ki lesz választva és vállalja az biztos nem fog beleszarni a dolgába és figyelni fogja mindig.
  • Prince23
    #1288
    Szted, aki nem ismeri a játékot, és azt megválasszuk, akkor szted fél vagy egy év múlva fog ide járni ellenőrizni a kommenteket? sztem nem. Mert tuti, h ez a játék is Crysis szintű érdekeltség lesz a kommentek terén. épp pár hónapra fogja betenni a lábát ide, ha olyat választunk...
    sztem igen is ismernie kell a játékot, azért házigazda a hgázda adott témában.
  • grebber
    #1287
    Elmagyaráznád hogy az off warez meg fölös benyögések törléséhez miért kell ismerni a játékot?
  • Bence94
    #1286
    1. szvazat
  • Prince23
    #1285
    na ez is lol
    azért hadd ismerje már azt a játékot, lehetőleg olyat válasszunk, aki fog is játszani ezzel.