64
HammerFall
  • Zomil
    #64
    elöször is repsect
    másodszor meg azért picit vicces is egyben... :D
  • Shiwo
    #63
    Hammerfall - Mond hol van a szó

    Joacim magyarul énekel :)
  • Zomil
    #62
    nekem mondjuk a threshold-rol elég sok szám tetszett, a no sacrafice-n is akadt pár tetszetös, de a mostanival nem nagyon tudok megbarátkozni...
    én ugy vagyok vele, h egy zenekar hozza azt a stilust amit megszoktam és elvárok, ne variáljon itt :)
    hammerfall világ életében templomosokrol, stb. énekelt, mostmeg zombik...sztem ez is szorosan hozzátartozik a zenekarrol, h miröl énekel :)


    pl.: a within temptation legujabb albumával nagyon megvagyok elégedve, szvsz az nagyon jol sikerült :)
  • Shiwo
    #61
    az tény, hogy nem Hammerfallos...tán még a "One more time" -ban a nem refrén rész (mikor nem a címadó mondatot ismételgetik) még emlékeztet a régi Hammerfall számokra... én mondjuk nem mondom, hogy rossz album lenne, én már a Threshold-dal és a No Sacrafice -szal is úgy voltam, hogy első hallgatásra csak 1 szám tetszett, és többszöri meghallgatás után már több szám is megragadott


    lehet eleve annak szánták, hogy kicsit más stílusban zenélnek, s a borítón sem szerepel Hector
  • Zomil
    #60
    ez viszont jo dolog :)

    ettöl függetlenül viszont sztem nagyon gyenge lett az uj album...valahogy nagyon nem hammerfallos ez a zombis téma :S
    meg a számok se nagyon hammerfallosak...
  • Shiwo
    #59
    Hammerworld.hu-ról szösszenet a június 3-ai csillebérci MetalFest apropójából:

    "...Joacim Cans énekes és Oscar Dronjak gitáros kizárólag azért jön Budapestre, hogy a MetalFesten színpadra léphessen az úttörő magyar heavy metal csapattal, a három-négy nótás közös akció apropóját pedig az adja, hogy a május 20-án boltokba kerülő új Hammerfall albumra a svéd klasszikus metal csapat feltette a Pokolgép 1991-es 'Hol van a szó' című lírai nótájának angol változatát.
    A svéd zenészek június 3-án, a Pokolgép műsorának utolsó harmadában lépnek majd színpadra Kukovecz Gabiékkal, és a Send Me A Sign címet kapott Pokolgép feldolgozás mellett további közös produkcióra is sor kerül, ennek részleteit azonban a résztvevők még nem akarták elárulni.
    A Hammerfall elkötelezettségét mi sem példázza jobban, mint az, hogy nem csak lemezre tették az eredetileg az Adj új erőt című 1991-es Pokolgép albumon szerepelt lírai dalt, de Joacim még magyarul is felénekelte a nótát!
    Ez az exkluzív felvétel egyelőre nem jelenik meg hanghordozón, de hamarosan beszámolhatunk arról, hogy melyik népszerű magyar rádióműsorban, és pontosan mikor debütál. A csapat kiadója szerint később digitális letöltés formájában lehet majd hozzájutni a magyar verzióhoz..."
  • Shiwo
    #58
    Pokolgép számot dolgozott fel a Hammerfall
  • Zomil
    #57
    csak szerintem lett szörnyü az uj album? :S
  • Man19
    #56
    Üdv!

    Tudja valaki ezek a klippek mely albumokon, vagy kiadásokon találhatók meg???
    - Renegade
    - Any Means Necessary
    - Always Will Be

    Előre köszi a segítséget!
  • Man19
    #55
    Amikor be akarok regisztrálni, nem enged, mert a server: "overloaded", és az emailt nem kapják meg, mert miután elküldöm jön egy angol levél, hogy nem sikerült a kézbesítés...
  • IXEMGabeo
    #54
    Templars of steel:) (egyik F1-es videohoz nagyon illett)
  • Steve Q
    #53
    o.O Hogy mi?
  • Man19
    #52
    Üdv!

    Tudja valaki hogyan lehetne elérni a hammerfall oldal üzemeltetői, mert regisztrálni szeretnék a mediaplayer kulcsáért(de a szerver tele), és a megadott emailcímről pedig visszapattan a mail...
  • Steve Q
    #51
    Meghallgatnám, ha tudnám...
  • Zomil
    #50
    meghallgattam*
  • Zomil
    #49
    meghalltattam...

    hááát, annyira nem vagyok elszállva töle, az elözöröl több szám tetszett :S
  • Zomil
    #48
    nah megvan köszi az infot :)

    bár sztem meg fogom venni a cd-t is megérdemlik
  • Zomil
    #47
    :O
  • Shiwo
    #46
    neten már fentvan..
  • Steve Q
    #45
    Nem, csak eddig nem éreztem fontosnak, hogy hangoztassam a véleményemet - egészen mostanáig =)
  • Shiwo
    #44
    de mondjuk nekem már jobban tetszik ez a szám, mint bármelyik a Threshold-ról, szerintem jobb irányba indultak most :)

    (nem úgy, mint legutóbb a Lordi vagy a Rhapsody , azoknak sem jött be a legutóbbi albumuk :( )
  • Frozen Whispers
    #43
    ás arra vártál, hogy ezt valaki végre leírja? :)
  • Steve Q
    #42
    Pont erre gondolok én is már egy hete, mióta hallottam az AMN-t
  • Shiwo
    #41
    az tény :)
  • Frozen Whispers
    #40
    nem rossz, de szerintem volt ennél jobb számuk is
  • Shiwo
    #39
    a februárban megjelenő album első klippje
  • artschiatwork
    #38
    ez mekkora LOL már :DD
  • artschiatwork
    #37
  • Shiwo
    #36
    hehe :) Hammerfall egy svéd (?) élőtetrisz játékban
  • Shiwo
    #35
    időközben a Hammerfall kiadta Masterpieces című albumán, melyen olyan régi klasszikusok Hammerfallos feldolgozása szerepel, mint pl a Judas Priest Breaking the Law-ja, a Twisted Sister We're Gonna Make It-je vagy a Kiss Detroit Rock City-je..


    továbbá elkezdték felvenni az új, saját számokat tartalmazó albumukat, melynek címe "No Sacrifice, No Victory" lesz, s elvileg február 20-ra várható
  • Zomil
    #34
    de a DVD-t még a régi gitárossal adják ki :)
  • gotchaaa
    #33
    Pilótának?
  • Shiwo
    #32
    gitárost cserélt a Hammerfall

    az 1ik régi gitárosuk, Stefan Elmgren (a kopasz) elment repülő-pilotának (lol)

    az új gitáros Pontus Norgren a "The Poodles"-ből
  • Shiwo
    #31
    On October 12th, the new HammerFall album "Steel Meets Steel - Ten Years of Glory" will be released.


    úgy néz ki, hamarosan kapunk 1 vállogatás-albumot..
  • Shiwo
    #30
    Hammerfall - Natural High klipp
  • artschiatwork
    #29
    Koncert:

    All The Threshold To Europe
    2007. 02. 16. PeCsa
    HAMMERFALL + KROKUS + THE POODLES

    concerto.hu
  • Shiwo
    #28
    asszem a Natural High klippje..
  • Shiwo
    #27
    tegnap este a megawattban volt 1 jó Hammerfall klipp.. most a szám címe nem jut eszembe, de a legújabb albumukról volt..
  • Frozen Whispers
    #26
    Nemtom, de azok a számok, amiket eddig hallottam nem nagyon hatottak meg o.0 Igaz az egész albumot be kéne szereznem és nem pár szám alapján megítéleni a lemezt o.0
  • Dying Soul
    #25
    Loál, tényleg. Nekem teszik. Reklámoznék weboldalt is, mert. De nem, mert bünti jár érte.