121
Szerinted?
  • Sephi
    #41
    Attol mar bisztos jo egy film ha azt nem a Dr. Uwe Boll rendezi!!!
  • Pyx #40
    pff
  • traXion
    #39
    attól hogy nem magyar :)
  • mikike
    #38
    a fene tudja...
  • _Vegeta_
    #37
    Mindennek a helyen kell lenni. Pl ha mittomen a star warsnak nem lett volna olyan jo a zeneje lehet nem utott volna akkorat.
  • mikike
    #36
    hát a történt sztem eldönti
  • _Vegeta_
    #35
    Sztem ez hulyeseg h jo meg rossz. Ki donti el h mi a jo es mi a rossz ? Mindenki maganak.. ennyi. Pl ottvannak a mostanaba divatta valt kepregenyhos filmek, sztem tok hulyeseg es iszonyat ostobasag mind, de vkinek tetszenek. Nekem egyebkent barmien "jo" vagy "bugyuta" film is lehet kuul, az a lenyeg h megfogjon a hangulata.
  • Ottto
    #34
    A rendező inkább csak a látványhatás miatt van ott.
    A forgatókönyv, meghát persze....lényeg
  • mikike
    #33
    én a forgatókönyvre szavazok
    de a rendező se legyen béna
  • FREAK
    #32
    az nagyon jó, de ha bele akarok kötni, van mibe

    de nálam is top film
  • FREAK
    #31
    azt nem láttam, de azért szeretem, ha nem néznek hülyének a filmesek, és nem hagynak kérdőjeleket a filmekben
  • Dzsega #30
    gondoltam....
    azt én sem tudom.
    nah mennem kell csőváz mindenkinek
  • Ottto
    #29
    Talán egy olyan hosszabb terjedelmű, hanggal ellátott mozgókép, amelyet valamiért szidni kell... :D
    Persze lehet tévedek. Szvsz a "Másvilág" volt az a film, amire azt mondtam hogy tökéletes. Nem voltak benne különösebben nevetséges dolgok, de ez sem teljesen igaz, hisz fogalmam sincs mi van a halál után...
  • Dzsega #28
    ha egy filmet egy bizonyos dologra építed, pl sok hülye poént raksz bele azé nem lesz szar sőt lehet hogy jó is lessz pl.: Baromi őrjárat, Ali G stb...
  • Jano
    #27
    Ramza odaadja, mer rendes. :O))))))8
  • Dzsega #26
    ja, de akkor mi is a film????
  • Ottto
    #25
    jaja. De ha belegondolsz, ha ezek a nevetséges dolgok, amik arra szolgálnak hogy feszültséget keltsenek a nézőkben, ha nem lennének, talán nem is lenne film a film.
  • Galy
    #24
    nem láttam
  • Jano
    #23
    Azé kérdeztem, mer a megmagyarázhatatlanról elsőre pl. a Donnie Darko ugrott be, ami gyakorlatilag 1 db megmagyarázhatatlan jelenség/történés-halmaz, de nem mondanám szar filmnek, úgyhogy most tisztáztuk. Hmmm?
  • Dzsega #22
    vagy ha nem akkor meggyujtod, de persze ekkor beindul a tűzoltókészülék, mert csak akkor nem jó a tűzoltókészülék ha úgy kezdődik a flm hogy kigyullad az irodaház és elromlik a lift...
  • Ottto
    #21
    Ha kapát vágsz a fejébe akkor ottmarad!
  • Galy
    #20
    És még?
  • Dzsega #19
    asszem még nem is láttam olyant...
  • Ottto
    #18
    Ez már ósdi. Például a horrorfilmekénl is a gyilkos (ha szörny akkoris) felkel és visszavág. Pl.: A jAson X-ben volt ez nagyon megcsinálva. Fárasztó...
  • Jano
    #17
    Ésha űberzonbi? :D
  • Galy
    #16
    ja, azok a filmek nehezebben beszerezhetők
  • Dzsega #15
    víz alatt is lőnek a már eleve kifogyhatatlan tárú pisztojjjal.
  • FREAK
    #14
    a főgonosz felkel fejlövés után stb
  • FREAK
    #13
    az a baj, hogy csak a kommersz filmeket látjuk

    Indiában több film készül évente, mint bárhol a világon, elképzelhető, hogy ott több jó is születik, elvégre nem pénzzel oldják meg a helyzetet
  • Jano
    #12
    Megmagyarázhatatlan történés pl?
  • Dzsega #11
    most bonyolítsam, ez kell nem???
  • FREAK
    #10
    ez nem jó, mert a Kísértethajó azt váltotta ki belőlem, hogy aludni és telefonálni kezdtem (moziban), márpedig ilyet nem szoktam csinálni :)
  • Galy
    #9
    így van
    számolhatunk 1 jó film/évvel
  • Galy
    #8
    hú, azért ezt jól leegyszerűsítetted
  • Ottto
    #7
    Szvsz erre igencsak kevés az esély. Ha jól megnézed mostanság klónoznak mmindent. Folytatások sokasága, vagy valahonnan (pc-s játékból, képregényből) veszik az 5letet, és filmet csinálnak belőle, szal újat már nemigen csinálnak.
  • Dzsega #6
    amitól pedig jó:
    jó autók (NE törjék össze őket!!!)
    jó csajok (NE legyen rajtuk sok ruha)
    a többi lényegtelen.....
  • Galy
    #5
    váltson ki belőled olyan hatást, ami azelőtt még nem ért
  • FREAK
    #4
    csak azt tudom, mitől nem jó

    1. hepiend
    2. sablonok
    3. politikai tartalom/mondanivaló
    4. gagyi, megmagyarázhatatlan történések
    5. eredetileg képregény
    6. Barbara Streisand

    stb
  • Ottto
    #3
    hm. hát ok. akkor sry
  • Dzsini
    #2
    szerintem inkább tv-mozi-dvd.. ott is vannak általános filmelméleti topicok :)