22
  • trabant
    #22
    Ugyanmár, a 60 rongyos monitorba is belevágtam már a csavarhúzót. Én igazi vandál vagyok. :D
  • slajos
    #21
    Vegyetek 10+ k-ért egeret, billentyűzetet. Meglátjátok, bármilyen idegesek vagytok, a csapás felénél automatikusan meg fog állni a kezetek(, vagy iránytvált). Saját tapasztalat.
    Sajnos ez a módszer nem saját vásárlású cuccokra nem érvényes!
  • Piscator
    #20
    Húú, ott a pont, hhú, az okos, aki mindig megmondja a tutit, húúúúúúú!
    Vannak droidok szép számmal, de pl. nézd azt a klasszikussá vált gépleverős pasit, ott a 2. képen.
    Szar néha az élet, bezárva egy nyúlólba, ki tudja mit kapnak egész nap, egész évben, nem csodálom öszintén a kiborulás. Kezdő koromban talán megcsaptam a gépet, de mégse, féltettem a HDD-t.
    A játékoknál mindenképp kimondott tény, a sietésben már nem lehet eléggé kidolgozni hibátlanra az egészet.
    Na ez legyen 1 pontos hsz.
  • trabant
    #19
    Csak? Nekem a jelenlegi az első billentyűzetem, amelyiknek volt ideje összekoszolódni. :-)
  • Esrohnoil
    #18
    Öcsém hál istennek nem igazán szeretné a gépem használni.
    Múltkor lehajolt h. felvegyen vmit amit leejtett, közben rendesen bevágta a fejét egy kisebb szekrény sarkába. Utána meg a kezeit akarta szétütni a bútordarabon hangos "Hülye szekrény!" felkiáltásokkal. Mikor ráébredt h. az is fájdalmas, elkezdte rugdosni...
  • RpPRO
    #17
    Emlexem a win98se idokben annyiszor voltam ideges, h az idok folyaman vagy 4 db klaviaturat szettortem + 1x a faroslemez asztal is leszakadt, olyat vagtam ra :)))

    Ha ideges vagyok, azt le kell vezetni valahogyan, mert nagyon egeszsegtelen ha 'bent marad' a feszultseg.

    Manapsag olcsobb modszerem van: a falat verem szet :DD
  • whitehawk
    #16
    Én is ütném a gépemet ha nem működne ;)

    Strogg te emg hol a fenében vagy, nem láttalak napok óta!?
  • Robeast
    #15
    Egy ismerősöm olyat nyomott a billentyűzetre, hogy az alján a támasztó az ESC gomb mellett jött ki.
    Egy másik meg odacsapott az egerének és a szoba másik végén is találtunk alkatrészeket belőle...
    Gondolom mindnekinek van hasonló élménye :)
  • mechorg
    #14
    Az hülyéje miért a monitort üti? Lol...
  • Sadist
    #13
    Gép elleni agresszió?
  • Jimmyke
    #12
    Én a klaviatúrát hosszában a monitor éléle vágtam :D A space kettétört a gombok meg szétrepűltek a szobában.
  • strogg
    #11
    a szex remek módszer:))))
    Ha a szotvernév 1.0 nem müködik rendesen, méreg helyett fordulj a kedvesem 1.0 felé :DDD
  • dduma
    #10
    No most. Valamin le kell vezetni ha elbaszok valamit. :D
  • HuAn82
    #9
    Ott a pont.
  • BlackRose
    #8
    Hát ezek itt a képen mást nem is verhetnének csak a gépet ami nem tud visszaütni. Szerintem ez a fajta agreszivitás a tehetetlenség jele. Ugyanazon a darab szoftveren emberek milliói dolgoznak relatív kevés problémával (de hát mutasson valaki mi műxik ideálissan), nap mint nap megkeresik vele pénzüket és nem rugdosnak ide oda. Merem állítani, hogy 70%-ban a gyagyi hardware a hibás 25% a felhasználó férekezelése a maradék 5% esetleg a szoftver. Na persze itt közelről sem azt állítom, hogy a szoftver hibátlan, de álltalában nem szokták piacra dobni ha nem produkcióképes. Na de mindegy, a rugdosástól nem fog jobban működni, tehát felesleges dolog... a felhasználók mentális szintjéről árulkodik. Mereg fogadni, hogy a Trabbantot is rugdostuk az utca közepén... meg a több ezer szemetet amit eladtak nekünk, és muszáj volt megvenni mert más nem volt, sőt azért a szemétért is 10 évet kellet várni...

    P.S. néha én is mérgelődök mert nem minden műxik úgy ahogyan elvárom, de most pofozkodás... nem megoldás.
  • pemga
    #7
    South Park nagyfilm, hadsereg főhadiszállása. Megy a hadi demo, majd a kép vibrálni kezd és megjelenik Saddam feje. A nagykutya odakiált embereinek, hogy "hozzátok ide Bill Gates-t".

    - Azt mondtad, hogy az új Windows gyorsabb és hatékonyabb lesz, jobb kapcsolata lesz az Internettel"
    - Dehát gyorsabb, több mint ötmillióan...
    A tábornok egyszerűen fejbelövi
  • Anubys
    #6
    Volt az a régi beszólás, hogy a software az, amit szídni, a hardware az, amit rúgni lehet...
  • BiroAndras
    #5
    Attól én is ideges tudok lennei, ha egy frissen vásárolt méregdrága cuccos nem müxik. De nem is kell drágának lennie, a múltkor csak egy pár ezer forintos DVD olvasót vettem, és tökéletesen működött is az elektronika, a hi-tech lézer, a precíziós mechanika, meg minden ... de az eject gomb, a maga 100 éves technológiájával az nem. Az ikonjára kattintva tudtam nyitni meg csukni, szóval a mechanika, és az elektronika is tökéletes, csak az a vacak gomb nem jó.
    Nem sokkal előtte meg a vadiúj alaplapommal voltak gondok. Nagyjából semmi se működött rajta rendesen. Teljesen rossz volt a flopy vezérlője, zárlatos volt az egyik USB hub, szarakodott az AGP sín és az integrált hangkártya. A SATA vezérlőt nem próbáltam ki, de olvastam, hogy az gyárilag szar (nForce3 150). Visszavittem a boltba, ahol közölték, hogy átveszik, és ha tényleg hibás akor kicserélik... kb. 2 hét alatt. Hát mondom qrva jó, és addig hogy fogok dolgozni??? Végül vettem inkább egy újabb típust nForce3 250 chipset-tel még 30K-ért. Azzal szerencsére semmi baj.
    Csak most van fölösbe egy drága alaplapom. Jut eszembe, nem kell valakinek egy Gigabyte GA-K8N Pro alaplap?
    Socket 754 (Athlon64), nForce3 150.
    Részletesebben : http://www.depo.hu/?page_number=6&id=15934&lid=1&csid=293
  • juhand
    #4
    A szoftvert nem lehet megverni, de a készítőit igen.
  • Sityi
    #3
    Hogy Váncsa Istvánt idézzem: "[...] ekkor őszintén sajnáltam, hogy - a dolgok természetéből következőleg - egy szoftvert sohasem lehet igazából tökön rúgni."
    Az esetek túlnyomó többségében nem a hw a hibás, akkor minek bátsam? :)
  • termi
    #2
    Akkor a Windowst megkene venni. Es minden masnap vagy kidobnam az ablakon vagy csak egyszeruen eltornem.
  • tomo
    #1
    kar, hogy a szoftvert nem lehet kulon bantalmazni a hardvertol. (fizikailag , utni , vagni ;) )