47
Webkamerás Játék
  • tosatt
    #47
    Nekem azt írja ki hogy No openGL hardware found és nem indul el.
  • bl0ki
    #46
    a játék demo megvan, érdemes letölteni... habár lehet hogy a 10 év alatti kölykök jobban élvezik... csak az a baj hoyg a demoban csak két pálya van, pénzt meg sajnálok kiadnia teljes verzióárt...:)
  • akyyy
    #45
    jajj, bocsánatm, a helyes:
    [spoiler] http://rapidshare.de/files/28316916/Camgoo.rar.html
  • akyyy
    #44
    [spoiler] http://www.origo.hu/szoftverbazis/image/jatekok/egyeb/camgoo_demo_install.jpg
  • akyyy
    #43
    én folyamatosan seedeltem, mostis, de csak passsziv modba megy, de felteszem rapidra akkor, pill
  • piamania
    #42
    HEllo!

    Én is kipróbálnám.Akinek megvan az nem tenné fel valahova máshova?Mert nagyon lassan jön.sőt nem is..
  • Lyan Kyj
    #41
    bakker, nagyon zsír, meg minden, de a bal oldali, különösen a bal felső részt nem mindig érzékeli, rengetegszer kalibráltam, nem tom miért. Most negyed óráig tök jó volt, de megint elkezdte:(

    Nem adom fel azért:P
    A zenék közül csak ennyi van, vagy lehet még nyerni/hozzáadni?
  • reaper4
    #40
    81.1 százalék :) jeeee :) 3 óra alatt 3-4 mega :)
  • edikee
    #39
    bocsi csak elmentem simsezni :D:D
  • akyyy
    #38
    98% lécci sedeelt:)
  • IceTom
    #37
    nem tok sajnos, mert nem fix ipm van, így csak passzív tok lenni:( Remélem sikerül neked..

    A multi milyen? csak hot seat van?
  • reaper4
    #36
    azóta lejött 0,6 :) na mind1 úgy látszik így jártam :(
  • reaper4
    #35
    nem baj örülök ha lejön :)
  • edikee
    #34
    bocsi csak ki kellett lépnem...
  • reaper4
    #33
    ááááááá 70 százaléknál vok és nem jön :(
  • Szabi1991
    #32
    seedelnél légyszi ?
  • reaper4
    #31
    2x elment a netem :( így folytathatom :(
  • Lyan Kyj
    #30
    köszönöm, lejött, ezer puszi!
  • edikee
    #29
    htá az a baj h mást is töltök.. és csak én seedelem 3 embernek .. azért .. ;)
  • Lyan Kyj
    #28
    köszi szépen! 11-gyel jön, 35%-nál tart:P
  • reaper4
    #27
    én is :)
  • edikee
    #26
    látom már 3 man is töltik .. :P
  • edikee
    #25
    most kezdem a seedet eddig nem voltam itt mostmár nyugodtan szedheted onnan ...
  • Lyan Kyj
    #24
    Ez gecijó!! demot kipróbáltam, nagoyn zsír..a kalózossal jól ment, de a labdásnál egy ütés után nem érzékelte, h ütöm. szedem a teljeset:)
  • akyyy
    #23
    onnan szedném de nemjön semmi:(

    vmi ingyenes tárhelyre v rapidra nem tudnád feltenni?
  • edikee
    #22
    full ha gondolod letöltheted innen : http://isohunt.com/torrents.php?ihq=camgoo&submit=Torrent+keres%E9se
  • akyyy
    #21
    a demo van meg vagy a full? mert ademoban csak két pálya van, é sjó lenne kipróbálni ateljeset...
  • edikee
    #20
    köszikee nagyon jóó játék csak már zsibbad tölle e kezem :P:P nagyon bejött :)
  • akyyy
    #19
    fallabdázhatsz p a gép előtt webkamera segítségével. a kezeddel ütöd a labdát amit csak a monitoron látsz.
  • edikee
    #18
    sziasztok.. nagyon nem vágom h mi a lényege ennek a játéknak.. vki elmagyarázná nekem ? :):)
  • Gebe7636
    #17
    Talátam torrentet!!
  • Gebe7636
    #16
    VALAKI MONDJON MÁ PLZ EGY HELYET AHONNAN LE LEHET SZEDNI!!!
  • akyyy
    #15
    ááááááhhhhhhhhh ez naon nagy, nincs meg valakinek, eltelt már kis idő, és ritka mint a ******* :DD pedig hatalmas gameeee :DDDDdd
  • _Vegeta_
    #14
    Egyebkent meg mindig nem vagom mit kell ugralni ebbe a jatekba.
  • Bercy #13
    na ilyen jatekot se vennek a gyerekemnek(ha lenne). elkepzelem h belepek a szobaba es ott ugral a gep elott mint vmi idiota...
  • _Vegeta_
    #12
    LOL
    Sztem itt a kiscsajszi a legfelelmetesebb. Epp felvette a tamadoallast es kesz tamadni! :P
  • Lacc
    #11
    Az alattomos méhecskéről ne is beszéljünk.
  • Seth
    #10
    jujj de gonosz az a felhő...nem is merek ezzel játszani...
  • Lacc
    #9
    De mégis mit kell itt csinálni? Szájon kell vágni a verebet emg a mókust? Látom a verébnek már koponyatörése van a mókusnak meg kiszúrta a szemét. Ügyes játék ez.
  • Lacc
    #8
    DBoy akkor te melyik vagy? A félszemű mókus? Meg akarjátok erőszakolni a kiskorút középen?