48
Milyen költségei vannak, ha akarok magamnak egy angol céget?
  • Vlala #8
    Sok cseresznyét hozzá. Már látom a The Times címlapját: The Hungarians are here! NEW! Hungarian lotto at www.xy.com, play and WIN!

    Ha ez bejön, lehidalok előtted.
  • Dzsini
    #7
    viszont az EuroLotto meg mostanában fog bejönni, ami miatt változnak a dolgok.
  • Botond #6
    az ausztria lottót is kirakták az országból,pedig az kicsit komolyabb cég volt,mint a te magánkezdeményezésed :-)
  • Csacsi
    #5
    Lehet elkéstél.

    Itt már van vmi ilyesmi.
  • Dzsini
    #4
    EUvonal
    nekik az a dolguk, hogy ilyesmire választ keressenek és adjanak. böngészd át az oldalukat, és ha nincs válasz, akkor írj nekik.
  • Garfield
    #3
    Te komolyan gondoltad, hogy erre a teljesen speciális kérdésre itt választ kapsz?

    Miért nem próbálkozol EU-joggal, nemzetközi magánjoggal foglalkozó ügyvédi irodánál?
  • toMpEr
    #2
    A temahoz sajnos nemtudok hozzaszolni, de azt tudom, hogy mas ceg is (szerencsejatek rt megbizasabol) mar egy ideje dolgozik netes kaszino kialakitasan , elvileg oktoberben indult volna.
  • SoDI---
    #1
    Hello mindenkinek!

    Gondoltam, talán akad itt valaki, aki tud nekem segíteni.

    Haverommal egy internetes szerencsejáték rendszert szeretnénk készíteni, ahol emelt díjas SMS-sel lehet fizetni. A gond csak az, hogy magyarországon ehhez a törvények szerint monopóliuma lenne a Szerencsejáték Rt-nek, ennek megfelelően a Szerencsejáték Felügyelek speciálisan büntetőjogi vonzatot emleget egy külön állásfoglalásban speciálisan pont arra, amire mi készülünk.
    Igen ám, de angliai szerveren legális a dolog. Magyar domain, de angol szerver, és angol cég kell tehát nekem. Esetleg valami kint élő haver is kell ügyvezető igazgatónak, nehogy letámadjanak. Ha én csinálom, bűncslekmény, ha angol cégem, akkor nem, mert angol törvények szerint lehet ilyet...
    (Bár elvileg egy 1991-es magyar törvény értelmében még az is tilos, hogy Magyarországon külföldi szerencsejátékot reklámozzak, de ilyenből már van egy per, azt a szart nem alkalmazhatják, mert sérti az EU-s alapelveket... szolgáltatások szabad áramlása, meg minden).

    Esetlegesen repülőjegyet is belekalkulálva milyen minimális költséggel kell számolnom, ha szeretnék magamnak egy ilyen céget bejegyeztetni?

    Nem tudja valaki?

    Előre is köszi!