32
Észrevételek?
  • pistu
    #32
    igen...
  • scorpeeon
    #31
    hehh, nekem van 1 kamerám meg egy ilyen telem és, amit nem használok 1ébként :D kéne?
  • scorpeeon
    #30
    hehe, látom, mennyit szídják itt a C62t, tényleg egy nagyon szar tel, de félreértések elkerülése végett nem a Siemens tehet róla, Sony Ericsson csinálta, csak Siemens név alatt fut, amúgy semmi köze hozzá. A C55, C65, C75 rendes Siemensek, és semmi bajom velük, az összes nagyon jó telefon...
  • pistu
    #29
    szeretném megkérdezni ,hogy nincs-e v.kinek eladó c62-ese???
  • pistu
    #28
    nincs v.kinek eladó kamerája telefonra!!!
  • csiposz
    #27
    Hali!

    Tudtok -e valami service software-t a mobilhoz?
  • DecenS
    #26
    1-2 hónapos telcsinél nem reszkíroznám a függetlenítést.
    Azzal ugyanis ugrik a garancia. És amiatt többet vesztesz az értékéből, mint amennyit nyersz fele. (Főleg egy ilyen hirhedten gyenge típusnál, amit gyakran kell(het) szervizelni.)
  • orkenyid
    #25
    ez a baj :(
    de ha fuggetlenitem+rakok ra egy rakas csengohangot+kepet akkor se?
  • DecenS
    #24
    Hülye lenne megvenni bárki is, ha újonnan 15-ért kapja.
  • orkenyid
    #23
    12ért?!? az kevesebb mint a feléért. az aproneten 15-17 ért árulják
  • DecenS
    #22
    Hát... egy kis szerencsével 12-ért lepasszolhatod.
  • orkenyid
    #21
    most 14990 de én még 27-ért vettem. a szemetek 2 honap alatt levittek ennyivel, modnvan sok gond van vele :(
  • DecenS
    #20
    Mennyibe kerül újonnan?
  • orkenyid
    #19
    nekem 2 honapos, pannonos (fuggetleiteni tudom) 0 karc rajta (többet volt szervizbe mint nem :D )
  • DecenS
    #18
    Én 10-ért passzoltam el az enyém. Tmobil függő, fél éves és karcmentes volt.
  • orkenyid
    #17
    nem, ha megjavitjak
  • Esrohnoil
    #16
    A hibásat? :D
  • orkenyid
    #15
    most volt ma a 2.
    modntam nekik mindent, vagy egy fel oldalas hibalistat csinalt a vegen :)
    3.-ra mar szeretnem cserelni. jo lenne nekem egy m55 is csak mukodjon! Nem lehet eladni valahogy a c62-t?
  • Esrohnoil
    #14
    3.-nál már lehet nyugodtan burogatni.
    2.-nál elég az ökölrázás.
    Jah, és emlegesd sűrűn a fogyasztóvédelmi felügyelőséget. :)
  • orkenyid
    #13
    hány visszavitel után tegyem ezt? :)
  • DecenS
    #12
    Mindig ezt mondják. Ha először vittél vissza ilyen készüléket, akkor fogadd el szerintem. (Volt a C62-nek egy elég rossz szériája. Később szoftverfrissítéssel korrigálták a hibákat.) Ha már több c62-es tönkrement nálad garanciaidőn belül, akkor nyugodtan rájuk boríthatod az asztalt. Egy kis ökölrázás és egyből kiderül majd, hogy nem csak ugyanolyan készüléket tudnak adni helyette.
    Bevált módszer :) (Bár nem nekem.)
  • orkenyid
    #11
    Na ma bevittem szerizbe (pannon) mert már nem is töltötte. Van rá mód hogy visszavásárolják? Azt mondták hogy csak ugyanilyen tipust fognak adni amíg le nem jár a gari.
  • DecenS
    #10
    Hüm. Érdekeseket olvasok itt. Én még márciusban vettem egy C62-t. Fél évig használtam, de azon kívül, hogy a hátlapja kotyogott, semmi bajom nem volt vele. Korrekt volt a kijelő, a hang is... minden stimmelt. (T-mobilos volt).
  • orkenyid
    #9
    nekem is volt c55, a vegen mar eleg sok hulyeseget csinalt (lemerult 1-2 ora alatt, nem kapcsolt be, stb...) Ugyhogy vettem egy c62-t. Hát nem volt jó választás... :(
  • RelakSfromhome
    #8
    nekem is van olyan, azzal csak annyi a baj, hogy anyám elejtette (övé volt, csak adtam érte egy nokia 3310-et, mert vettem a siemenset), és nem lehet hallani, mit mondanak, meg szar az akkuja. Azzal semmi gond, de a c55 meglehetősen fos volt :(
  • Esrohnoil
    #7
    Nekem még megvan a jó öreg C 35-öm és semmi bajom vele. :)
  • orkenyid
    #6
    de már rájöttem mikor szaraxik: amikor hidegbol behozom melegre akkor meghulyul mindig
  • RelakS
    #5
    Az egyszinű hátterem a legkülönbözőbb árnyalatokban pompázik, meg max hangerőn halk, mint a bűn. A kihangosítás alig hangosabb, mint a max hangerő, sazl használhatatlan. A Wap-ja bűnlassú, a kontraszt beállításait rendszeresen elfelejti.

    Egyébként semmi bajom vele, csak néha falhozvágnám

    Asszem, miután a szinei meg a hangereje miatt szervizben is volt, és ott sem tudtak vele mit kezdeni, ráadásul a kölcsön c55 is rakás fos volt, nem veszek több siemens-et...
  • akyyy
    #4
    :D
  • orkenyid
    #3
    még csak 2 honapja van meg szoval van ra. de a multkor kicsereltek es azota sz*r
  • Esrohnoil
    #2
    Ha van rá gari inkább cseréltesd ki.
  • orkenyid
    #1
    Hello!
    Nekem mostanaban (miutan visszadtak a szervizbol mert nem kapcsolt be) sok hulyeseget csinal (pl.: kiirja hogy kerem varjon majd helytelen bevitel meg 1 proba es ez vegtelenul megy mig ki nem veszem az akkut. meg neha ramegyek a netre es ottmarad a kijeloles (pl kezdolap) es minden szoveg eltunik csak az marad. utana hiaba megyek vissza a menube utana ujra ezt csinalja. meg magatol volt olyan hogy elkeztdett csorogni es nem volt semmise kiirva a kijelzore csak csorgott es rezgett.) mit csinaljak vele? vigyem megint szervizbe?
    most 26-os SW van rajta