64
  • [HUN]PAStheLoD
    #24
    pedig kitt-katt és felmegy a Flash plugin ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    és igazából mért is kellett napjában többször az IE-hez nyúlni ? én már 1 hónapja uninstalláltam (attól még a kármilyen ablakból elérhető ahol van "címsáv") ... és sose kellett , pedig nem csak 1-2 oldalt nézek ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #22
    bankolást énis megerősíthetem (otP netdirekt vagy mi a szösz)
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    aszmondom ti mind birkák vagytok!
  • [HUN]PAStheLoD
    #19
    640 K elég lesz mindenkinek .. vagy minennek ? a lényegen nem változtat ..
  • KOXX
    #18
    ha linux alatt vagyok ott az alap konqueror és már az is jobban teccik mint az ie
  • KOXX
    #17
    nekem eddig opera jött be a legjobban
    most a 7.6-os pw2 amit használok és már kevés az az oldal amit nem támogat
    IE lassú szar sux geci szar
    nagyon sokat használtam de 5000x felhúzott
    igaz van helyzet amikor mégis arra kell kényszerülni
  • dikki*yysw
    #16
    IE=láma
    FF=1337
  • galocza
    #15
    helytelen a végkövetkeztetés.
    böngészők fejlődtek, fejlődnek, ie maradt ahol volt , pont.
  • h4x0r
    #14
    Hat, nalam semmi gond a flash-el, meg linux alatt sem. Banki ugyintezes is megy rendesen FF alatt.
  • papabear
    #13
    Ezt nem értem, ha jól van beillesztve a Flash, akkor korrektül megy FF-el is. (Nem <embed>, hanem <object> taggal pl..) és ez nem brózerhiba, inkább dev. figyelmetlenség. Bár aki mondjuk Dreamweavert használ, nem fosláda frontpage-t, annál nem jön elő...
  • juhand
    #12
    Azt játszom mint a #9, eddig Mozilla+IE most Firefox+IE felállással. Firefoxxal böngészek, nézegetem a www.warez.xx oldalakat, se Flash se RealPlayer se ActiveX se semmi szar. És ahova kell ilyesmi, de biztonságos hely, pl.: banki ügyintézés ott IE.
  • FTeR
    #11
    hopp, a végkövetkeztetés lemaradt:
    böngészők és azok verziói jöttek mentek, IE maradt pont
  • FTeR
    #10
    rátapintottál a lényegre, a IE-már több éves szoftver, gyakorlatileg jelentősebb változtatás nélkül és mégis ezt használja mindenki (btw, ezt most firefoxban írom), az meg nem megfelelő érv, hogy azé' mert az M$ ezt erölteti, ha sz*r lenni hiába eröltetné.
  • Piscator
    #9
    Valóban, a Moz-hoz alapból nincsenek, és nem mennek fel külső marhaságok. Pl FLASH.
    Most nálam az az alapállás, hogy moz-hoz a reklám-blokkolón kivül - esetleg a híres egér gestore - SEMMIt nem telepítek külön, mert ne lassítsa semmi, ne legyen rés rajta.
    Ha nagyon flashbuzi oldalt krll megnéznem, aki nem tudja megállni a csilli-vilit, és még html linket se rak..., ott jön az IE. Úgyse lehet maradéktalanul leírtani, hát legalább flashbuzizásra jó a IE.
  • Zedas
    #8
    Az a gond hogy az intranetes fejlesztésekhez még mindig az IE6 az egyetlen használható kliens. Most nem sorolnám miért.

    Aki foglalkozott XML/XSLT-vel, stb. az tudja.

    Ez szerintem elég nagy szégyen a többiekre nézve.
    (tudom hogy van a Netscape 7.1-től támogatás a többiekhez is, de scriptből használni öngyilkosság)
  • Piscator
    #7
    Szigorú...persze, havonta fedeznek fel hibát.
    Más prog se tökéletes, a mozziban is van bizti hiba, de korántsem annyi.
  • aliens
    #6
    ... már úgy értem az Internet Explorer 5.0 - ás verzió óta semmit nem fejlődött, esetleg egy kicsit belül átgyúrták de szerintem megált a fejlesztés.
  • aliens
    #5
    ... amúgy ha ilyen mértékben fejlődik a Firefox, akkor lassan tényleg egy lapon lehet említeni a gyakorlatilag 5 éves Internet Explorer-el ....
  • aliens
    #4
    Aszondom MAXTHON a király !!!
  • dez
    #3
    Én el nem tudnám képzelni, hogy IE-t használjak újra... A tabok és a mouse gestures (jobbgomb-le-jobbra=close tab; jobbgomb-jobbra=vissza; stb.) előtti böngészés (+ egy sor apráság hiánya) = őskor!

    Esetleg próbáld meg a Maxthlon-t. Ez az IE motorján alapul. (Így persze a támadásokkal szembeni érzékenysége is hasonló, bár van benne plusz védelem.)
  • Razgon
    #2
    Demagóg szarság az M$ szövege.
  • archkoven
    #1
    Igaz ami igaz, egy hónap után én is visszatértem a IE-hez. Sajnos a Firefox nem váltotta be számomra a hozzáfűzött reményeket.
    Az IE-t tudom használni önmagában is, de a Firefox mellé napi többször meg kellett nyitnom az Explorert is.
    A tabbed browsing pedig tetszik, de legcsekélyebb mértékben sem érzem szükségesnek.
    Vírusokkal meg sok évnyi explorezesés alatt sem volt soha semmi problémám.

    Legközelebb megnézem az Operát, egyesek szerint az a tuti!
    Majd meglátjuk.