1765
  • winnie
    #323
    én meg letöltöttem a szinkroos verziókat a netről. egyszerűbb és reklám sincs benne:)
  • Tarajos Sül
    #322
    Én pont nem néztem!

    Minden nap szoktam nézni 11-kor!

    Kivéve a hétvégét akkor nincsen ebben az idöben! :DD
  • LittleL
    #321
    A maiban valami tükrökkel akartak felgyújtani egy hajót.

    a végén még tüzes íjjal lövöldöztek a hajóra,
    ami a bannerünkben is van.
  • Waux Trident
    #320
    Sztem pedig pont, hogy a hidas volt egyedül izgi, de hát ízlések és pofonok ezen nem éri meg hajba kapni.
  • Tarajos Sül
    #319
    Nem baj hogy elirtad,biztos nem dirkekt volt

    Amugy is tudtam hogy Kárpáti Péterre gondolsz,a Barátok Közt Andrásjára!

    Ez a részt is már láttam!
    Ami ma(2005.08.30) ért véget délben a fogkefés uncsi volt a hidas is,a vizisis az már ott-tartott a tévé elött,igaz hogy láttam már d!e érdekesebb volt a másik 2-nél!
  • Waux Trident
    #318
    No, ja.

    Amúgy meg elírtam R. Káspáti Péter nevét. Bocsesz mindenkitől.
    Sztem is lassan új részek jönnek. Valószínűleg többet látjuk az ifjon Mythbustereket is.
  • Tarajos Sül
    #317
    BB81164:Nincs meg,de szerintem majd ismételni fogják!

    Waux Trident:Nekem is qrvára elegem van az ismétlésekböl!

    De lehet,hogy most fognak ujitani,mert már láttam a Discovery-n az uj reklámot!

    Amugy én a szinkronokat nem figyelem,de azért észrevezsem,ha nem ugyan az a "tolmács"!
  • Waux Trident
    #316
    Idegesítő, hogy mindig ismétlik a részeket. De nagyon. Vannak olyan jó részek, amelyeket csesznek ismételni, de például a tyúkágyúsat már vagy hétezerszer láttam.

    És ki nincs még kibékülve azzal, hogy mindig váltogatják a szinkronhangokat? A legjobb párosítás mindenesetre az R. Káspáti Péter és a Hóll (?) Nándor.
  • BB81164
    #315
    hello. nincs meg valakinek a shark special ?L
  • Tarajos Sül
    #314
    az se volt piskota,amikor a taxit probálták felrepiteni két sugárhajtomüvel(most hirtelen elfelejtettem a repcsik motorjának nevét,utaszállitoknál)
  • sweech
    #313
    már
  • sweech
    #312
    mér láttam minden részét :C
  • LittleL
    #311
    de a kocsi ajtaján simán átmentek a töltények,
    pedig mindem filmben amögé rejtőznek a rendőrök. DDD
  • LittleL
    #310
    a kocsi motorját ezért csak tönkretették.

    amikor kilyukasztották a hűtőt, és a víz
    folyt kifele, de a tojás betömítette a rést,
    azt nem hittem volna. nem semmi volt.
  • sroch
    #309
    szerintem az is királyos vot amikor felrobbantották szegény bustert a budin:DD
  • Tarajos Sül
    #308
    Amugy már jo lenne a frissitenének,mert már annyira uncsi,hogy inkább nézek mást!
    Bezzeg azt a amikor egy rahedli tükröt rögzitenek egy "fadarabra" és egy hajot akarnak felgyujtani vele,azt nem ismétlik!
  • Tarajos Sül
    #307
    Értem
  • Adam II
    #306
    Megnéztem a Discovery weboldalát és az ottani epizód lista alapján úgy tűnik az összes részt leadták (most azért ismételnek),de mindet 2004-ben vették fel ha jól emlékszem úgyhogy lehet ,hogy most azzal vannak elfoglalva ,hogy új mítoszokat találjanak az új részekhez [reménykedik]
  • Tarajos Sül
    #305
    Az is,de nekem nem az volt a legrosszabb!

    Nekem az volt a legrosszabb,amikor pénzzel akartak kisiklatni egy vonatot,ugy hogy a sinre raktak egy penyt!
    Gondoltam magamban,már ekkora marhaságot tudnak csak kitalálni,hogy a nézök izguljanak,vagy hogy teljen a müsoridö!
  • Tarajos Sül
    #304
    Hát akkor jol érezted,mert tényleg fojton ismételnek!
    A legutolso uj rész az volt mikor agyag"vázábol"akartak kicsiholni néhány voltot!
    Voltmég pár segédeszköz,de az már bonyolult

  • Sheke
    #303
    azé télleg ökörség hogy angolnabőr pénztárcába letörlődikm az adta a kártyáról
  • Duddits
    #302
    Lehet tölteni magyarúl az 1. és a 2. szezont.
  • [NST]Cifu
    #301
    A mai részek korábbi epizódokban nem tökéletesen cáfolt szóbeszédek újrateszteléséről szólt. De nekem erős deja vu érzésem volt, mintha ísmétlést néztem volna...
  • devius
    #300
    Mijen ez a mai rész nemértem mondjuk nemláttam az elejét
    Valaki mondja el mért van ismétlés utánzás:)
    david
  • Tarajos Sül
    #299
    jaj de kira

    Ilyen topik is van!

    Szerintem tök jo fejek!
    Föleg Adam
    Öt naon birom!

    Meg az se piskota,hogy mindent fel akarnak robbantani

    De kár hogy mmostmár a Discovery (Channel) ismétli a részeit!
  • Cat 02 #298
    azo ka jók amiben egy naygot Adam és Jamie csinál 2 kicsit a "segédek"
  • katze
    #297
    Tudom de ez mégis egy nagyszabásúbb dolog volt...
  • devius
    #296
    fúúú eek az uj részek valamivel szinvonalasabbak.De ez a szinkron télleg ratyi és főleg az hogy egyik szinkronja a másiké lett.Néha össze vagyok zavarodva hogy most ki is beszél.
    Láccik nem magyar mert itt haa pénzről van szó akkor azér nem szaroznak.Bármibe kerül megszerzik és nem csak elméletben megy a szöveg hehhh ezért is jó.(azért egy két magyar sorozat is jó tiszt.kiv.)
    DAVID
  • ghost cb
    #295
    Mindig így van vége.
  • katze
    #294
    Én csak kb a második óráját láttam... :(
    Hát, végülis... Nemtom. Mindenesetre a zárása nagyon nem tetszett: blabla, ezt a mítoszt is megcáfoltuk. Stáblista, vége.
    Ha annyira nagyszabású volt a dolog, legalább 1-2 gondolatot vagy mit elmondhattak a végén. Mer így elég csonka lett a zárása...
  • ghost cb
    #293
    Már hogyne lehetne? DC++-n van jópár.
  • Duddits
    #292
    Szinkronost nem.
  • devius
    #291
    szaiztok
    Huu hát nagy öröm tölt el hogy találtam egy fórumot ahol az állitolagról megy a téma.Nem is jutott eszembe keresgélni a neten róla.Elég régota nézem de néha lemaratttam pár részről.
    Ugyláttm már kérdezte valaki hogy lelehet e szedni valahonnan egy két szinkronos részt.
    Lelehet?
    Irjatok
    David
  • apocalypse0
    #290
    hát, igen a szinkront nagyon elcseszték
    de nem ez volt az egyetlen rész, ahol szar volt
  • ghost cb
    #289
    Amikor meghallottam hogy mások a szinkronhangok, jöttem gépezni.
    Discovery!
  • Cat 02 #288
    nem volt rossz a cápa különkiadás de 2 ÓRA azért hosszú inkább a Párbaj mestereit néztme :D
  • Cicero
    #287
    :D
  • JGTC
    #286
    én is így tudtam!
    nem baj holnap este már csak az egyik felét fogom megnézni
  • apocalypse0
    #285
    hát ez az
  • Cicero
    #284
    Hmm... nem azt írták, hogy vasárnap 21:00-or lesz a premier?