1765
  • McGrady
    #403
    lol ez nagyon nagy sorozat
  • Cat 02 #402
    az is jó volt ( régi rséz ) mikor egy esernyővel ledobták ustert egy ház tetetéröl :D
  • Tarajos Sül
    #401
    1) Kiprobálták,hogy egy felfujhato csonakkal,meg csuzdával lehet-e ejtöernyözni!
    Ugy,hogy bustert rögzitették a felfujt csonakhoz,felemelték helikopterrel,és "ledobták"!

    Greg megmérte a csonak nélkülizuhanás sebességét,és a csonakkal valo zuhanás sebességét is!


    2)Azt vizsgálták,hogy egy hajkrémes fejü pilota a vadászgépben,az oxigénmaszkon kersztül kapott oxigén hatására és egy rövidzárlat által keletkezett szikra hatására lehetett-e robbanás,ugy hogy leszált az ürge feje!

    Lett is tüz a hajkrém+oxigén+szikra hatására,de megcáfolták mert a "zselatin" fej nem repült le a mitosz szerint!
  • Mhosah Myth
    #400
    mai részt... :))
  • Mhosah Myth
    #399
    ÁÁááááááá!!!
    Most jutott eszembe, hogy elfelejtettem megnézni a ami részt
    Mi volt benne?
  • Aradebil2
    #398
    nah minnyá jelenlegi uccsó rész:(
  • Tarajos Sül
    #397
    sebbeségnél=sebességnél

    (azok kedvéért,akik tisztelik a helyesirást :))
  • Tarajos Sül
    #396
    Nahát erre nem is gondoltam,amikor feltettem a kérdést!

    Tényleg!

    A motorcsonak versenyeken,amikor egy felborul,vagy bukfencezik
    a rocsok nem süllyednek el,hanem még jobban széttörnek!(nagy sebbeségnél)
  • Ron Ragm
    #395
    Gondolj bele, ilyen sebességnél már a víz szinte úgy viselkedik mint az acél (mint ahogy már nem csobbansz ha leugrasz a Lánchíd tetejéről)
  • Aradebil2
    #394
    még holnap egy rész és vége,viszont kedden kilenckor cápaismétlés,szoval aki nem látta annak kötelező!!
  • Tarajos Sül
    #393
    ja asszem nagyot tanyázott!

    Azzal puskával is akkorát löttek,hogy a felcsobbanó viz elérte a mennyezetet,és a viz alatt 1m biztonságban lennénk?

    Hát elég hihetetlen!
  • Aradebil2
    #392
    hehe ez nagyvolt,Tori mekkorát esett:D
    még 3 rész:(
  • apocalypse0
    #391
    Szimuláns Suzie
  • Cat 02 #390
    vki látta az eszement világot ??? :D nagyon coooool aki teheti nézzze meg
  • Tarajos Sül
    #389
    Amugy tök jo volt,mikor az internetröl leszedett házi repülöt barkácsolták össze!
  • Tarajos Sül
    #388
    Ja én is azon gondolkoztam honnan van ilyen sok pénzük?

    És mi hasznuk ebböl a müsorbol?
    A látogatottságábol nyernek cash-t?
    Nem mintha nem tetszene!

    Azt még megértem ha vmi telefonos játék!

    Ja a még a pénzröl!

    Azt a részt láttad mikor távirányitos rendörautonak a hátso tengelyét akarták kirántani,ugy hogy egy drotkötél eggyik végét a tengelyre másikat,meg egy poznához erösitették?

    Na ott is egy müködöképes rendörautot akartak!!!
    Pedig az se kevés pénz (szerintem)De nem adott nekik a yard,ezért egy kaszkadörök álal használt kocsit csesztek el!
  • Aradebil2
    #387
    illetve a specialokat,azok közül csak a cápásat láttam
  • Aradebil2
    #386
    nos most nézem végig a részeket és tartalmukat....az első 25részbol a kolával való mosásnak,ill. a lehet h tévedtünknek nem láttam vagy az elejét,vagy a végét:(
    az első harmincegyet is láttam.....a köv hat rész meg most jön....a francba:(
  • Aradebil2
    #385
    jah és mostmár nevárjunk több uj részt ugyanis 6ikán adják le a 36. vagyis az eddigi uccsó részt(aug.10én volt a premiere)
  • Aradebil2
    #384
    oktober hetedikéig még uj részek,aztán sugárhajtású chevrolet ismét:(
  • Cat 02 #383
    ja ja vagy egy repűlőt is kibéreltek ( igaz szétakarték már bontani :D )vagy mikro összetörtek egy rakat tükröt :D
  • biomage
    #382
    nem látad azt a részt amikor elsüjeztetek egy hajót tudom a hajó nem lehetet drága de a daru bérlése nem lehetet olcsó
  • Istencsászár
    #381
    nemők fizetik:P nekik ez a munkájuk, bármit megvehtenek... de kit izgat leglább normális dolgokra költik és érdekes a műsoruk.. ebből csak tanulhat az ember ( robbantani ):D
  • Sickness
    #380
    azért biztos van nekik, a robbanó anyag sem olcsó.
  • [NST]Cifu
    #379
    Ha olyan rahedli sok pénzük lenne, nem leselejtezett betonmixereket robbantanának, hanem vadi újakat. :)
  • biomage
    #378
    én meg azon gondolkodom hogy honan van ilyen sok pénzük
  • Sickness
    #377
    jah, lol. Még az FBI is kintvolt :)
  • Istencsászár
    #376
    ma volt aztán robbantás:)
  • RelakS
    #375
    Tegnap elénekeltek egy raheedli poharat :D
  • biomage
    #374
    tü a széna kazalban
  • biomage
    #373
    majdnem irtam egy topikot erröl a müsorról ma
    ez a müsor fantasztikus
  • apocalypse0
    #372
    Ezek nem új részek, csak régen nem adták őket
  • blackgamer
    #371
    hajítógépes tényleg brutál volt, bár lehetett tudni, hogy a kosár miatt nem tud elrepülni a figura
  • Tarajos Sül
    #370
    Nemtom én se miröl szolt az ásitos mitosz,de vmi olyasmi volt hogy egy pár embert beküldtek egy szobába,és vmelyiket ugy kisérték be hogy ráásitott scoty!

    Vmelyiket meg ugy zárták be hogy nem ásitott elötte,és egy kamerával nézték hogy ki mikor ásit!
  • Sickness
    #369
    hát ha valaki elkezdi, a többi ember folyatatja.
  • Adam II
    #368
    Hogy ragadós???
  • Aradebil2
    #367
    nah ez most egész jó volt: gyorsabb-e a mecsbox lejton egy dodge vipernél(természetesen gurulva)cáfolva,a vajas kenyér mindig a vajas felére esik-e?(cáfolva),ragadós e az ásítás(bizonyitva)
  • Tarajos Sül
    #366
    Veled vagyok!

    Most 18:45 van,még negyed óra!
  • Sickness
    #365
    sztem igen,én minedn nap nézem legalább is :F
  • Adam II
    #364
    Minden nap vannak új részek?