1765
  • Minstrel
    #483
    plexire nem emléxem, egy sertésre is lőttek különböző fegyverekkel :)
  • Aradebil2
    #482
    b*zzeg,ien naon gagyi szinkronhangokat amik tegnap voltak.kb az 5. amit hallottam,azért leállhatnának ezzel a hangváltogatással.
    Elvileg ma 39. holnap 40. rész,ezeket még nem láttam:)de aztén megint zuhanó lift...
  • Cat 02 #481
    mikor kiderült hogy a a plexi nem is golyóálló ?
  • Minstrel
    #480
    Diszkóveryn most melyik részek vannak? Mert én csak RTL II-n tudom nézni (minden hétköznap 17:30) igaz németül, de érthetőek a dolgok azért, meg azt a 10 szót mindig megértem amit németül tudok :)

    Ma volt a "wasszer-terror" rész meg amikor lődöztek a lőtéren meg hátrarántották a fickót, mint hálvúdban. :)
  • Visitor
    #479
    felcsillan a remény :)
  • [NST]Cifu
    #478
    Na ennek ugorj neki még egyszer. Mivel egy kocsi gazdaságossága ugyebár a fogyasztásból jön...
  • Aradebil2
    #477
    nah mostanában különkiadásokat adnak szoval ujra elkezdtem nézni...amcsiban van egy csomó új rész:(((
  • Cat 02 #476
    fábol vaskarikában nem istmételnek :D

    csak mindig ugyagnazt kell építeni :D ;)
  • lpmaskmancick
    #475
    a mai rész is jó volt amikor jamie megcsinálta azt az elektrosztatikus szerkenytyűt, és tök faxa volt amikor kari rátenyerelt lol :D
  • apocalypse0
    #474
    nem azt vizsgálták, hogy mennyit fogyaszt, hanem hogy melyik gazdaságosabb
  • [NST]Cifu
    #473
    Sokmindentől függ, talán ott kezdődik a probléma, hogy két batár nagy SUV-al álltak neki teszteni. Átlag autónál, átlagos körülmények között légkondival fogyaszt többet az autó egyébként (anno mi is teszteltük egy Citroen Xsara fedélzeti számítógépének segítségével).
  • katze
    #472
    Télleg régen volt az is jó :C

    Amúgy tegnap volt az a teszt, hogy eldöntsék, hogy hogy fogyaszt többet egy autó, ha letekert ablakkal megy, vagy klímával? Most én vagyok túl laikus, vagy télleg nem egyértelmű? :o
  • Tarajos Sül
    #471
    hát igen!

    az is csak régen volt jo,amikor még nem is ismeretm,és akkor nem láttam eggyetse,azért érdekelt!

    De mostmár ahányat láttam,és mindig ugyanaz megy,amikor a discovery-re kapcsolok,inkább nem is nézem!
    Meg az is,hogy 30 percbe sűritenek őssze 10 órát!
    /azért nem egy óra,mert bele van kalkulálva a reklám,és a verseny,amit a felépitett gépekkel kell megnyerni!
    Bár sztem uncsi is lenne 3 óráig azt nézni,hogyan heggesztenek meg ilyesmi!

    asszem kéne nyitni egy Fából Vaskarika topikot!
  • Cat 02 #470
    Fábol vaskarika is régen volt jó :(
    mikor normálsiak vótak
    és rendsene fordulórol forudolóra adták
  • Tarajos Sül
    #469
    nem köszy nem kell!
    Meg kell tanulnom angolul!

    Ja az meg a másik!
    A Brainiac sztem az állitólag utángyártott változata! :DDDDDDDDD
    Az is már csak ismételni tud!
    Ma is a 6.részt adták le,ami már volt egy jo pár honappal ezelött!
    Ha meg olyan rész van,amit nem láttam még,azt meg azért nem tudtam megnézni,mert nem magyar!

    Ha lenne egy "a 10 legtöbbet ismételő sorozat a Discovery-n"akkor nálam(csalodást okozok) az első helyen a Fából Vaskarika végezne,asszem 2 a Állitólag!

    ÉS NEMHOGY A HÉTKÖZNAPI 19:00 IDŐPONTOKBAN LÉVÖ ÁLLITÓLAG-OT LECSERÉLNÉK A 23:00 ÓRÁS AMERICAN CHOPPER ÚJ RÉSZEIVEL!
  • Cat 02 #468
    segíetsek ??? :D

    1ébkébt msotanába vannak oyanok amiektn em láttam de én a kezdetektől nézem és azok voltak taláén evstek

    de hát Brainiac is cool :P: D
  • Tarajos Sül
    #467
    tudnák angolul olyan emailt kapnának töllem...

    vagyis tudok,csak nem olyan jol,mint a tolmácsok :)
  • lpmaskmancick
    #466
    jah bazzeg már láttam majdnem szinte minden részt,csak az a kár hogy a Jaws sspeialt nem még :( de elég gecik hogy állandóan ismételnek
  • Tarajos Sül
    #465
    Én is azért nem nézem,mert folyton csak ismételnek!

    Ha olyan lenne,mint a szappanopera(folytatásos teleregény)akkor megnézném!

    Ma pénteken aki nézte a hajnali 5-töl 6-ig tarto részt,annak nemis az ismétlés a baja,hanem az,hogy a Mythbusters-röl vetitettek,és közben az Airbush A800 gépröl dumáltak!
    //Nem a Jamie,és az Adam//
  • apocalypse0
    #464
    pontosan.
    Én vagy 3x-4x láttam az összes részt
  • [NST]Cifu
    #463
    Én nem nagyon találkoztam új részekkel, legalábbis amikor mostanában látom, az mind még az első évad ismétlése...
  • Cat 02 #462
    na már senki nem nézi ??? :(
  • Tufa
    #461
    Adam Savage Jul-1967
    Jamie Hyneman Feb-1956
  • lpmaskmancick
    #460
    igen az igaz hogy Kari az 31 éves de nem néz ki annyinak nyugisan letagadhatna 4-5 évet,Tory meg 32 éves asszem Scottie a legfiatalabb,30 éves.......Adam meg Jamie olyan 50 körüliek
  • [NST]Cifu
    #459
    Én az egész társulatott 30 felettinek néztem, Kari talán tényleg inkább úgy néz ki, mint aki a huszas évei végén jár, dehát ez van. :)

    Amúgy a mai parittyás résznél lefordulatam a székről. Köszönhetően a szinkronnak. A drótkötelet lánckötélnek fordították. Oké, elviselhető lett volna, lassan megszokom a Discoverytől a gány fordításokat (a Mythbusters-t követő USS Ronald Reagen-t bemutató dok.filmben megint 50mm-es géppuskákal lőttek az alámondás szerint, mert a fordítónak bonyolult utánanézni mit jelent a "fifty caliber"...), csakhogy itt folyamatosan a drótkötelekről volt szó, tehát perceken keresztül csak azt hallottam, hogy "...lánckötél..." és "...lánckötél..." és...

    Komolyan elkezdek gondolkodni azon, hogy majd letöltön netről az eredeti nyelvű változatokat, és rá se nézek többet a Discovery Channelre TV-n. A hátamon feláll a szőr...
  • FtranX
    #458
    Amúgy néztétek már, hogy ki hány éves? (imdb) Én egy kicsit mindnekit fiatalabbnak gondoltam. pl. Kari 32 éves lesz idén.
  • apocalypse0
    #457
    rohadjanak meg, pedig még az újságban is benne volt
  • Tarajos Sül
    #456
    Lehet hogy 2006?

    Én amugy is elfeljtettem,de hála az égnek nem is maradtam le semmiröl! :)
  • lpmaskmancick
    #455
    naon volt kül kiadáskapják be!!!
  • apocalypse0
    #454
    zsííír
  • lpmaskmancick
    #453
    25-én 19:00-kor
  • Tarajos Sül
    #452
    És mikor???

    Remélem a hang magyar lesz!
  • apocalypse0
    #451
    Lesz karácsonyi!
  • lpmaskmancick
    #450
    engem nem zavar
  • Vegas
    #449
    mind1, én utálom a ferdeszeműeket :op
  • lpmaskmancick
    #448
    a ferdeszmeű neve:Grant Imahara
  • [NST]Cifu
    #447
    Yepp, az ex-ILM-es srác.
  • Vegas
    #446
    a ferdeszemű? :D
  • [NST]Cifu
    #445
    Én úgy tudom, hogy egyszerre csatlakoztak a második évadban (a három lány, plusz Tory Belleci), aki később jött, az Grant Imahara.
  • lpmaskmancick
    #444
    de külömben Kari csatlakozott elsőnek mint újonc,és Christine csatlakozott utoljára